Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τεχνικά προβλήματα του forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Είναι ένα καλό το ότι έφυγαν πολλές άχριστες πληροφορίες κάτω από τα avatars μας αλλά έχουν δημιουργηθεί κάτι μαύρες τρύπες μεταξύ των γραμμών (π.χ. μεταξύ του Group και του From). Αν μπορούσαν να φύγουν κι οι κενές γραμμές θα ήταν ιδανικό.

    Comment


    • #92
      Έχει γραφτεί ο κολλητός μου {GRG} και πλέον δεν τον κάνει log in. Βάλαμε και νέο κωδικό και πάλι τπτ, κάναμε με νέο register με διαφορετικό email, βάλαμε νέο nick, μας ήρθε μνμ για activate το πατήσαμε και πάλι δεν μας δέχτηκε.... <_<

      Κάποια λύση? <_<

      Αν είναι, κάντε διαγραφή τα GRG + _GRG_ και να τα κάνουμε απτην αρχή μπας και αλλάξει κάτι.
      "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

      Comment


      • #93
        Δεν υπάρχει κάποιος προφανής λόγος για τον οποίο να κάνει κάτι τέτοιο . Δοκιμάστε ξανά αύριο και αν κάνει πάλι το ίδιο πρόβλημα πες μου.

        Comment


        • #94
          Δεν μπορω να βαλω καποια διευθυνση με masking.
          Δλδ να πατας πανω σε ενα μερος του κειμενου, και να σε κανει redirect σε μια σελιδα.
          Ned Stark

          A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
          It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
          A man wields his sword in order to depart life with a smile.
          In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
          Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
          Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
          Ειναι ο Getta Robo.

          Comment


          • #95
            ekei pou postareis patas to koubi insert link kai meta sou zitaei to url kai to keimeno pou thes

            Comment


            • #96
              <div class='quotetop'>(songoku &#064; Feb 4 2008, 06&#58;31 PM) [snapback]8674[/snapback]</div>
              Δεν μπορω να κανω edit...Αφου κανω μια δημοσιευση και πατησω edit μου βγαζει 2 βελη χωρις τις παλιες επιλογες τα οποια δεν λειτουργουν αμα κανω κλικ.
              [/b]
              Ναι και εγω ακομα τo ιδιο προβλημα εχω.

              Comment


              • #97
                Αλλο ενα prob που παρατηρω και δε ξερω εαν εχει γινει αναφορα σε αυτο ειναι το εξης.
                Καθε φορα που μπαινω στο site πρεπει να κανω Log in, δε διατηρει τα στοιχεια μου.

                Επισης, πριν δεν παρατηρησα οτι δεν ειμαι Logged Κι εκανα Post. Το αποτελεσμα ηταν να φανει τελικα το Post σαν guest.

                Δες το τελευταιο ειναι "επικινδυνο"
                " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                Authenticity sir, authenticity. "

                Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                Comment


                • #98
                  Με το edit δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει... Εμένα λειτουργεί κανονικά πάντως

                  Αλλο ενα prob που παρατηρω και δε ξερω εαν εχει γινει αναφορα σε αυτο ειναι το εξης.
                  Καθε φορα που μπαινω στο site πρεπει να κανω Log in, δε διατηρει τα στοιχεια μου.
                  [/b]
                  Μάλλον έχει να κάνει με το pc σου και τα cookies.

                  Επισης, πριν δεν παρατηρησα οτι δεν ειμαι Logged Κι εκανα Post. Το αποτελεσμα ηταν να φανει τελικα το Post σαν guest.

                  Δες το τελευταιο ειναι "επικινδυνο"[/b]
                  Που έγινε αυτό; Δωσε ένα λινκ. Κανονικά οι γκεστς δεν μπορούν ποστάρουν, ίσως έχει ξεφύγει το περμισιον σε κάποιο φόρου.

                  Comment


                  • #99
                    http://www.gamers-odyssey.com/forum/index....wtopic=141&st=0
                    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                    Authenticity sir, authenticity. "

                    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                    Comment


                    • Ναι, έγινε επειδή το High scores το είχε δημιουργήσει ο Titus και δεν είχε αφαιρέσει το δικαίωμα ποστ στους επισκέπτες. Διορθώθηκε.

                      Comment


                      • Yo&#33; Δεν βρίσκω τα μηνύματα που στελνω στον τομέα sent items. Πάντως πηγαίνουν στον παραλήπτη.
                        Sorry αν έχει αναφερθεί πιο πριν, δεν έλενξα.
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Μιας και το πρόβλημα δεν είναι σοβαρό (εξαιρετικά ασήμαντο θα έλεγα) και για να μη δημιουργώ νέο topic έιπα να το postάρω εδώ.Στην κεντρική σελίδα μας,πλέον, έχει login και password.Βάζοντας τα αντίστοιχα στοιχεία του forum δεν μου τα αποδέχεται.Πρέπει να κάνω νέο register εκεί ή απλά είναι πρόβλημα του site. Ασήμαντο πρόβλημα ξαναλέω μιας και δεν υπάρχει λόγος έτσι κι αλλιώς να κάνω login στο κεντρικό site αφού δεν αλλάζει κάτι,αλλά η υπέρμετρη περιέργεια μου (ναι,αυτή που σκότωσε τη γάτα) δεν μου επιτρέπει να μην ρωτήσω


                          -----EDIT-----

                          Χμμμμ...Μάλλον έπρεπε να το γράψω αυτό στο feedback για την κεντρική σελίδα,αλλά δεν πειράζει
                          Πήρα την απάντηση μου πάντως
                          Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                          Comment


                          • Θέλω να αλλάξω avatar ---πιο συγκεκριμένα να δοκιμάσω πως θα φαίνεται για να το φτιάξω--- αλλά ενλω βάζω από το PC μου νέα φωτό -----&#62; μου ξαναβγάζει για avatar αυτό που έχω ήδη.
                            Το έχω κάνει πάνω από 10 φορές. Ακόμα και remove avatar έχω κάνει και την ανέβασα και πάλι το παλιό μου βγάζει <_<


                            Καμιά βοήθεια / ιδέα?
                            "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                            Comment


                            • Εγώ πάντως αυτό που έγραψες βλέπω για αβαταρ σου.
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • εγω βλεπω ενα ασπρο καπως που λεει QUEEN INNUENDO. κανε ανανεωση καμποσες φορες, κι αμα δεν αλλαξει οταν το κλεισεις και ξαναμπεις την επομενη φορα πρεπει να χει αλλαξει. μαλλον φταινε οι διαστασεις που αναγκαζεται να στο κανει resize ακριβως 150Χ150 και δυσκολευται λιγακι...

                                Comment

                                Working...
                                X