Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τεχνικά προβλήματα του forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Δεν γινεται να υπαρχει επιλογη να βαλουμε το 1970 ?
    Το φορουμ δημιουργηθηκε με intranet.
    My blog:Doppel's Den

    Comment


    • #77
      το post count στα boards μπορει να αφαιρεθηκε αλλά όταν κάνουμε κλικ στο όνομα κάποιου και βγάλει στο προφίλ του, τότε ανακαλύπτουμε ότι όχι μόνο υπάρχει, όχι μόνο δεν είναι 0 αλλά είναι σε όλους 3. Ρε παιδιά το 3 είναι σημαδιακό???


      Edit:
      Με το που έκανα το post με πήγε στο 4...

      Επίσης ανακάλυψα ότι υπάρχουν διαφορές...πχ ο ground zero έχει επίσης 4 αλλά ο sub έχει 2 όταν κοίταξα(την ώρα του ποστ)....
      You are a hero...and you must leave

      Comment


      • #78
        To post count sto profile έχει όσα ποστ έχει κάνει ο καθένας από χθες...

        Comment


        • #79
          Εγώ ήμουν και είμαι της άποψης να καταργηθεί τελείως το post count σα λειτουργία, αλλά αν πιστεύετε ότι σας εξυπηρετεί καλύτερα...

          Από μεριάς μου είναι από τα τελευταία πράγματα που με απασχολούν αυτή τη στιγμή B)

          Πολλά μπράβο επίσης στο Σαμπ που ξέμπλεξε με ένα κάρο ενοχλητικά πραγματάκια και μπορούμε τώρα να σταματήσουμε να ασχολούμαστε μαζί τους.
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • #80
            .. κι εγω ειμαι υπερ της παντελους καταργησης.. μπραβο στον Σαμπ παντως, ευελικτος, αθορυβος και δραστηριος .

            Comment


            • #81
              <div class='quotetop'></div>
              To post count sto profile έχει όσα ποστ έχει κάνει ο καθένας από χθες[/b]
              Σιγουρα ? εμενα τα post πχ δεν αυξανονται αλλα παραμενουν στο 1 .

              Comment


              • #82
                Σύμφωνα με τη δημοκρατική λογική,θα έπρεπε να κάνουμε ένα poll για την κατάργηση ή όχι του post count.Προσωπικά είμαι εντελώς υπέρ μιας τέτοιας κίνησης μιας και και ήταν από τα πρώτα θέματα που συζητήθηκαν πριν την ίδρυση του forum και μάλιστα είχε αποφασιστεί ομόφωνα η κατάργησή του post count,της ημ/νιας εγγραφής και άλλων στοιχείων που προάγουν τις διακρίσεις(με αρνητικό τρόπο μεταξύ των χρηστών)όπως και των τίτλων σκαλοπατιών με βάση το post count(lvl1.full level κτλ)
                Just my 2 cents...
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • #83
                  Σύμφωνα με τη δημοκρατική λογική,θα έπρεπε να κάνουμε ένα poll για την κατάργηση ή όχι του post count.Προσωπικά είμαι εντελώς υπέρ μιας τέτοιας κίνησης μιας και και ήταν από τα πρώτα θέματα που συζητήθηκαν πριν την ίδρυση του forum και μάλιστα είχε αποφασιστεί ομόφωνα η κατάργησή του post count,της ημ/νιας εγγραφής και άλλων στοιχείων που προάγουν τις διακρίσεις(με αρνητικό τρόπο μεταξύ των χρηστών)όπως και των τίτλων σκαλοπατιών με βάση το post count(lvl1.full level κτλ)
                  Just my 2 cents...
                  [/b]
                  +1...Είναι νομίζω ο καλύτερος τρόπος να κατασταλάξουμε εάν θέλουμε ή όχι την πλήρη διαγραφή του post count...Εγώ ψηφίζω πλήρη πάντως


                  Comment


                  • #84
                    Εγώ πάλι πιστεύω ότι δεν πρέπει να υπάρχει post count από την στογμή μάλιστα που έτσι και αλλιώς δεν δείχνει τα πραγματικά posts αλλά όσα έχουν γίνει από χθες.... γενικότερα όμως εμένα δεν μου κάθεται καλά η καταμέτρηση των post...


                    στην τελική η καλύτερη λύση είναι αυτή που πρότεινε ο burai
                    You are a hero...and you must leave

                    Comment


                    • #85
                      Εγώ πάλι πιστεύω ότι δεν πρέπει να υπάρχει post count από την στογμή μάλιστα που έτσι και αλλιώς δεν δείχνει τα πραγματικά posts αλλά όσα έχουν γίνει από χθες.... γενικότερα όμως εμένα δεν μου κάθεται καλά η καταμέτρηση των post...
                      στην τελική η καλύτερη λύση είναι αυτή που πρότεινε ο burai
                      [/b]
                      Συμφωνώ μαζί σου, αλλά με το poll είμαι αντίθετος. Δεν βλέπω και πολλούς υπέρ του post count...
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • #86
                        Aν κάποιος σπαμάρει θα "μένει στην άκρη" από την ίδια την κοινότητα. Όπως είπε και ο Dj δεν είναι δυνατόν να πουλάει πνέυμα επειδή έχει 1000 πόστς αλλά δεν μπορεί να πουλάει και πνεύμα με 10 ποστς...

                        Comment


                        • #87
                          Oποιος spam-αρει (με την ενοχλητικη εννοια του ορου) και οποιος κανει flame κανονικα πρεπει να "τρωνε" warnings.

                          Ολοι παντως προτεινουν λιγο πολυ την αφαιρεση του post count απο παντου.
                          Θελετε και poll;
                          No prob, αν και ηδη φαινεται το αποτελεσμα.

                          Comment


                          • #88
                            Για να πω την αλήθεια που φαίνεται κι εμένα αρκετά άκυρη η επιλογή του post count στο profile, καλύτερα να καταργηθεί εντελώς όπως λέγαμε από την αρχή.
                            Και φυσικά στηρίζω Burai και δημοψήφισμα.
                            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                            Comment


                            • #89
                              συμφωνω και εγω για τα post counts. να αφαιρεθουν&#33; αν και εγω ποτε δεν τα υπολογισα και ουτε προσεξα -οπως διαβασα απο ενα σχολιο καποιων ημερων- οτι δεν φαινονται πουθενα

                              ολοι ειμαστε ισοι εδω μεσα αλλα μερικοι ειναι πιο ισοι απο καποιους αλλους.

                              οκ&#33; αστειευομαι για το απο πανω. ;)

                              Comment


                              • #90
                                Δεν μπορω να κανω edit...Αφου κανω μια δημοσιευση και πατησω edit μου βγαζει 2 βελη χωρις τις παλιες επιλογες τα οποια δεν λειτουργουν αμα κανω κλικ.

                                Comment

                                Working...
                                X