Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προτασεις για βελτιωση της δομης/λειτουργιας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    <div align="center">Θέλω να προτείνω κάτι. ΙΜΟ θα έπρεπε να υπάρχει μια εμ... μπάρα με τις προηγούμενες θεσεις π.χ. Gamers-Odyssey>Gamers-Odyssey>Γνώμες/Προτάσεις κ.τ.λ.π. στο κάτω μέρος της σελίδας (μετά το τελευταίο τόπικ)έτσι ωστε να μην χρειάζεται να κάνουμε scroll ως το πάνω μέρος της σελίδας για να πάμε πίσω. Πιστεύω οτι θα έχετε προσέξει και εσείς την έλλειψη αυτή.</span>
    </div>
    "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

    by Fyge 114 Amaliada edition

    "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω&#33; "

    by Chaoscrow

    Comment


    • #77
      Kalo tha htan na mikrhnoun kai kapoies sigs giati xalaei h domh tou forum :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • #78







        Πάρτε μερικά Smilies αν σας αρέσουν βάλτε τα&#33;&#33;&#33;








        Den me afise na ta valo ola se ena post...

        Comment


        • #79
          υποθετω θα μπει καποιο banner και skin ή οπως λεγεται αλλου χρωματος, οποτε δεν το ξαναναφερω καν.

          Comment


          • #80
            Όπως πάντα δίνεται μεγαλύτερη σημασία στα γραφικά και στα banners.
            Πρώτα θα πρέπει να φτιαχτούν τα προβλήματα με τους τίτλους μέλων, γιατί κάπου πήρε το μάτι μου οτι δεν επιτρέπονται ελληνικά. Επίσης στους υπότιτλους των θέματων. Έχω δει invision boards χωρίς αυτά τα προβλήματα, άρα δεν είναι κάτι που δεν λύνεται.
            Οι moderators να προειδοποιήσουν για τις μεγάλες υπογραφές και να φτιάξουν μία λίστα με κανόνες του forum που το αν τηρούνται θα ελέγχεται συνεχώς και ενδελεχώς.

            Αφού διορθωθούν τα βασικά, βλέπουμε μετά για banners, emoticons, skins και τα λοιπά.

            Comment


            • #81
              Παιδιά,το μόνο που θέλω να πω είναι για τις αγγελίες.Το βρίσκω άκυρο να κλειδώνονται,καθώς το να μπαίνουν ΣΧΕΤΙΚΑ με τις αγγελίες ποστ βοηθούμαστε όλοι μας.ΠΧ πουλάω εγώ ένα DS.Μπαίνει ο Xeno και μου λέει οτι το θέλει.Κανονίζουμε μέσω πμ,και τελικώς μπαίνω εγώ στο τόπικ και γράφω -ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ-.
              Ετσι γλιτώνω από τον κόπο και εμένα και τα υπόλοιπα μέλη που ίσως θελήσουν το αντικείμενο της προσφοράς μου,μιας και δεν θα χρειαστεί να επικοινωνήσουν μαζί μου,μιας και θα δουν απευθείας ότι το πούλησα.
              Συμφωνείτε;;;
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #82
                εγω παλι πιστευω οτι μια χαρα ειναι ετσι, ανοιγεις τοπικ με την αγγελια σου, γραφεις αυτο που πουλας, το κλειδωνεις, κι οποιος ενδιαφερθει σου στελνει. κι οταν πουληθει, αφηνεις αλλο ενα ποστ οτι πουληθηκε αμα ειναι για να μην σε πριζουν πλεον και μετα απο λιγες μερες το σβηνεις για να μην πιανει και χωρο.

                Comment


                • #83
                  Παιδιά,το μόνο που θέλω να πω είναι για τις αγγελίες.Το βρίσκω άκυρο να κλειδώνονται,καθώς το να μπαίνουν ΣΧΕΤΙΚΑ με τις αγγελίες ποστ βοηθούμαστε όλοι μας.ΠΧ πουλάω εγώ ένα DS.Μπαίνει ο Xeno και μου λέει οτι το θέλει.Κανονίζουμε μέσω πμ,και τελικώς μπαίνω εγώ στο τόπικ και γράφω -ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ-.
                  Ετσι γλιτώνω από τον κόπο και εμένα και τα υπόλοιπα μέλη που ίσως θελήσουν το αντικείμενο της προσφοράς μου,μιας και δεν θα χρειαστεί να επικοινωνήσουν μαζί μου,μιας και θα δουν απευθείας ότι το πούλησα.
                  Συμφωνείτε;;;
                  [/b]
                  Μπορείς να κάνεις edit στο αρχικό ποστ σου, ή να επικοινωνήσεις με κάποια Παιχτούρα ώστε να κάνει όποια αλλαγή θες (να σβήσει την αγγελία πχ). Το κλείδωμα γίνεται για να αποφευθχεί το ανούσιο spamming και οι δημοπρασίες.
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • #84
                    Επειδη δε θελω να ανοιξω καινουριο θεμα,δε γινεται να γινει κατι με τα εμοτικονς;Ειναι μουφιες τελειως.
                    Ground_Zero:

                    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                    Comment


                    • #85
                      ναι λογικα θα μπει καποιο πακετακι μαζι με το skin και banner ΟΤΑΝ αυτα αλλαξουν. περιμενουμε για το update λεπον...

                      Comment


                      • #86
                        ... δε θελω να γινω σπαστικος αλλα γιατι δεν εχουν γινει εστω τα τελειως βασικα πχ αφαιρεση post count, member no # etc....;

                        Comment


                        • #87
                          Δε γίνεσαι σπαστικός αλλά ο Σαμπ είναι ο μόνος που μπορεί να τα κάνει και προς το παρόν ασχολείται με τη σελίδα και το πώς θα την ανεβάσει. Είναι ζητήματα κώδικα απ&#39;όσο καταλαβαίνω και πρέπει να βρει το χρόνο εν μέσω εξεταστικής να βρει κάποια άκρη. Το έχουμε στα υπόψη πάντως.
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • #88
                            ... δε θελω να γινω σπαστικος αλλα γιατι δεν εχουν γινει εστω τα τελειως βασικα πχ αφαιρεση post count, member no # etc....;
                            [/b]
                            Αυτά θα δρομολογηθούν από τέλη Φεβρουαρίου. Τώρα είναι αδύνατον να αρχίσει οτιδήποτε απαιτεί ένα βάθος χρόνου. Μέχρι τότε μόνο μικροαλλαγές μπορεί να υπάρχουν. Επίσης μπορεί να ανέβει και η σελίδα αλλά αυτό εξαρτάται και από το πότε θα μαζευτεί αρκετό υλικό.

                            Comment


                            • #89
                              .. μα αυτα ειναι ο ορισμος της μικροαλλαγης.

                              Comment


                              • #90
                                Αυτό είναι κάτι σχετικό. Αν όντως ήταν μικροαλλαγές θα είχαν γίνει ήδη. Κάτι που απαιτεί "πείραγμα" στον κώδικα του φόρουμ δεν μπορεί να χαρακτηριστεί μικροαλλαγή, όχι για το στάδιο που βρισκόμαστε τώρα τουλάχιστον.

                                Comment

                                Working...
                                X