Announcement

Collapse
No announcement yet.

Screenshots από games και επιδόσεις

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Και εγώ 750ti σκέφτομαι όταν μπορέσω να αγοράσω κάρτα. Πολύ καλή απόδοση, τιμή και χαμηλή κατανάλωση.

    Κτηνάκι για τα λεφτά της είναι και η R9 270X (256-bit, καλύτερη από την 750ti) αλλά θέλει τροφοδοτικό τουλάχιστον 600W+ αν δεν κάνω λάθος.
    The illusion of free will is an illusion.

    Comment


    • Παιδιά, μετά το GeForce Experience (το software) δεν επιστρέφω με τίποτα σε AMD.

      Comment


      • @ ryu κατι κανεις ΠΟΛΥ λαθος, αλλα μηχανηματα με 6 πυρηνες στα 4.2ghz 16gb ram και R9 290 καινε λιγοτερο απο 450 watt

        @ evans για anal-υσε το

        Comment


        • Σταθερότητα, αυτόματη αναβάθμιση drivers, αυτόματη ενεργοποίηση βέλτιστων ρυθμίσεων στα παιχνίδια, shadow play. Από την εμπειρία μου με τις AMD, ποτέ δεν είχα κάτι τέτοιο. Τώρα αν έχουν αλλάξει τόσο πολύ τα πράγματα, τι να πω .

          Comment


          • Ναι αλλά αυτό δε σημαίνει ότι θα βάλεις στο σύστημα που λες 450Watt τροφοδοτικό διότι θα κλατάρει.

            Εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα με το 500άρι τροφοδοτικό που έχω να βάλω την 270Χ για να μην φθάνει στα όριά του.

            Maximum load πάντως η 270Χ φθάνει τα 180W σύμφωνα με το manual, οπότε πιστεύεις ότι τη σηκώνει άνετα;
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • Αμα το 500αρι τροφοδοτικο ειναι καλο παιρνει 270χ. 180 watt θελει αλλα χωρις OC κτλ. Αλλα πρεπει να ειναι καλο και να δινει καλα αμπερ. Με λιγο ψαξιμο ειδα πως προτινεται 500αρι με 30Α και πανω στο 12v rail (και θελει και 2 καλωδια τροφοδοσιας για την καρτα, λογικα θα εχει αφου ειναι 500αρι).

              Η 750ti παιζει ανετα σε 400αρι. Αρκει τα αμπερ να ειναι καλα. Συνηθως γραφουν ξερω γω 600watt γιατι μπορει ο αλλος να παρει το psu της πλακας με τα 20€ με την καμια δεν αποδιδει τοσα και να εχει προβλημα.

              Π.χ



              12V στα 22Α ακα 266watt οταν το δικο μου το 430watt (corsair) δινει 32Α δηλαδη 384watt.

              Για τα σκουπιδια, ουτε 500watt νομιζω δεν βγαζει.




              Αλλα ενταξει 290 δεν βαζεις σε 450αρι, δεν παιζει να το αντεξει ασχετα αμα δεν θα καιει το ιδιο ρευμα γιατι θα δινει λιγοτερα απο 450 εκει που πρεπει. Και δνε θες να το εχεις στα ορια

              Comment


              • Screenshots από pc games το θέμα και στα ποστς βλέπεις αναλύσεις για κάρτες γραφικών και τροφοδοτικά.Και γαμώ τα παιχνίδια.Εύγε.
                Carpe diem

                Comment


                • Τελειως ασχετο ομως .

                  Comment


                  • ^ lol
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Originally posted by Roronoa
                      Αμα το 500αρι τροφοδοτικο ειναι καλο παιρνει 270χ. 180 watt θελει αλλα χωρις OC κτλ. Αλλα πρεπει να ειναι καλο και να δινει καλα αμπερ. Με λιγο ψαξιμο ειδα πως προτινεται 500αρι με 30Α και πανω στο 12v rail (και θελει και 2 καλωδια τροφοδοσιας για την καρτα, λογικα θα εχει αφου ειναι 500αρι).

                      Η 750ti παιζει ανετα σε 400αρι. Αρκει τα αμπερ να ειναι καλα. Συνηθως γραφουν ξερω γω 600watt γιατι μπορει ο αλλος να παρει το psu της πλακας με τα 20€ με την καμια δεν αποδιδει τοσα και να εχει προβλημα.

                      Π.χ



                      12V στα 22Α ακα 266watt οταν το δικο μου το 430watt (corsair) δινει 32Α δηλαδη 384watt.

                      Για τα σκουπιδια, ουτε 500watt νομιζω δεν βγαζει.



                      We’re sorry, but this page does not existing. Please visit our home page for more information.

                      Αλλα ενταξει 290 δεν βαζεις σε 450αρι, δεν παιζει να το αντεξει ασχετα αμα δεν θα καιει το ιδιο ρευμα γιατι θα δινει λιγοτερα απο 450 εκει που πρεπει. Και δνε θες να το εχεις στα ορια
                      Ωραίος ο παίχτης, πολύ καλή ανάλυση

                      Altair
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • The Vanishing of Ethan Carter
                        Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment






                        • Τσιμουδιά η κάρτα, τίποτα δεν ακούγεται.

                          (Το Witcher τρέχει με τα πάντα ultra + uber sampling με μέσο όρο θα έλεγα 45 frames, 100% usage)

                          Comment


                          • Τρομερή τακτοποίηση, έχεις modular τροφοδοτικό;
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Καλά δεν βλέπεις ότι δεν έχει καν τροφοδοτικό;:troll:
                               
                              Εγώ πάντως όντως είχα φάει σκάλωμα την πρώτη φορά που το είδα

                              Comment


                              • Όντως, απ' ότι φαίνεται έχει διαχωριστικό.
                                Λυπάσαι να το κλείσεις αυτό το κουτί
                                The illusion of free will is an illusion.

                                Comment

                                Working...
                                X