Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μicrosoft Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kαμία σχέση τα 2 παιχνίδια μεταξύ τους. Το burnout είναι arcade όπως είναι και το pgr3 που ανέφερες πιο πριν. Αφού είσαι φαν του GT, το forza είναι Must για εσένα.
    [/b]
    Το ξέρω, δεν τα σύγκρινα. Απλός μονο ένα παιχνίδι με θέμα το racing σκοπεύω να πάρο, είτε ένα simulation είτε ένα arcade... Στο τέλος ίσος πάρω και τα δυο.

    <span style="font-family:Century Gothic">MAY THE RATS EAT YOUR EYES&#33; I am now lost to your cause&#33; The Darkness comes...&#33; IT WILL DAMN US ALL&#33;&#33;&#33; </span>

    Comment


    • Λοιπον προσφατα μου ηρθαν ανελπιστα καποια χρηματα και σκεπτομαι να παρω ενα καινουργιο monitor για το 360 . Θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με το Tv tuner που εχουν καποιες οθονες τι ακριβως παιζει...μπορεις να χρησιμοποιησεις το monitor και σαν τηλεοραση ? Αξιζει γενικα η να παω για κανονικο monitor και να κρατησω την SD που εχω ?

      Τα χρηματα ειναι γυρω στα 300 ευρω και ψηνομαι αναμεσα σε αυτες

      http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog...product=1026178
      http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog...product=1129805
      http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog...product=1019198 (με tv tuner )

      Μαλλον για αυριο με κοβω να πηγαινω . Τι προτεινετε ?

      Comment


      • Την πρώτη την έχει ένας φίλος μου και είναι πραγματικά εκπληκτική. Από εκεί και πέρα δε γνωρίζω .

        BTW ρίξε μία ματιά στο www.skroutz.gr για το μοντέλο που θέλεις. Είναι ένα site που συγκεντρώνει όλα τα ελληνικά μαγαζιά με ηλεκτρονικά είδη κτλ και μπορείς να βρεις την καλύτερη δυνατή τιμή για το προϊόν που θέλεις. Ενδεικτικά σου λέω ότι η τηλεόραση που πήρα εγώ έκανε 547? από εκεί που την πήρα, ενώ σε άλλα μαγαζιά έφτανε και τα 900 (λολ), ενώ η LG5000 σε ένα μαγαζί στην Κέρκυρα κάνει 550? ενώ στο Media Markt 730.

        Comment


        • Θενκς παιδια μαλλον για την πρωτη θα παω ( ειναι 24&#39;&#39; και με hdmi αν σπασει ο διαλος το ποδι του και παρω ποτε ps3 lol ) και μαλλον θα αφησω το tv tuner .

          <div class='quotetop'></div>
          Δεν ξέρω χριστό βέβαια [/b]
          <div class='quotetop'></div>
          Ελπίζω οι απεριόριστες γνώσεις μου να σε βοήθησαν[/b]
          Εεεετσι

          Comment


          • Eκεί που ένιωθα χτες Ikaruga τρώει μία κολλιά το χειριστήριο και τα έφτυσε. Το πρόβλημα βρίσκεται στις μπαταριες και στην ανύπαρκτη πλαστικούρα που κουμπώνει από πίσω και τις κρατάει. Δεν κάνει καλή επαφή και με την παραμικρή κίνηση αποσυνδέεται. Είχε αντιμετωπίσει κανένας την ίδια κατάσταση; Αν ναι, δώστε ιδέες plz. Σκέφτηκα το charge kit ενώ το λαμέρι του φόρουμ μου πρότεινε να βάλω μία ταινία να το συγκρατεί, αλλά θέλω και καμία ακόμα ιδέα.

            Πάντως έχασα το A rank εξαιτίας του pad. Η M&#036; όλα σωστά τα έχει κάνει αλλά το flap του 360 (most lame χαρακτηρισμός ever) και η ανύπαρκτη πλαστικούρα απλώς δεν υπάρχουν.

            Τώρα που έθεσα το θέμα του flap... χάλασε το flap του 360 . Δεν κλείνει και έτσι βλέπω ασταμάτητα τα άσχημα usbs. Καμία ιδέα βρε παιδιά xD ;

            Comment



            • Gets the job done&#33;&#33;
              I attack sharks
              when i smell them bleed
              I dont go swimming
              water just wants to be around me.

              Comment


              • Ναι αλλά είναι άσχημο . Άσε που θα πρέπει να το βγάζω κάθε φορά που θα πρέπει να αλλάξω τις μπαταρίες . Θα δοκιμάσω και θα ενημερώσω xD .

                Comment


                • Εβγαλα το faceplate για να δω τι παιζει με το flap και οχι απλα δε μπηκε το flap, αλλα βγηκαν και κατι αλλες μλκιες που ειχε πλαγια (κατι ψιλοπραματα, οκ το 360 ειναι ακομα ακεραιο).

                  Comment


                  • Κάνε ότι έκανα και εγώ ^^ Πάρε άλλη πρόσοψη (5? από το πλαίσιο )

                    Comment


                    • Μπα, λες και με νοιαζει.. απλα φαινονται οι usb αλλα σιγα, στο κατω κατω θα ξαναφυγει αυτο.
                      Ασε που δε νομιζω να βρω και προσοψη για το elite με 5ε.

                      Comment


                      • Εβγαλα το faceplate για να δω τι παιζει με το flap και οχι απλα δε μπηκε το flap, αλλα βγηκαν και κατι αλλες μλκιες που ειχε πλαγια (κατι ψιλοπραματα, οκ το 360 ειναι ακομα ακεραιο).
                        [/b]
                        Το δικό μου flap δεν έχει βγει, απλώς χάλασε το ελατήριο και δεν κλείνει (είναι μόνιμα ανοιχτό-πεσμένο). Any ideas τώρα που το έψαξες τόσο πολύ ;

                        Comment


                        • Οχι δεν ειδικευομαι στα flaps, ειδικευομαι στα flops (προβλεψεις κτλ - ξερει ο Pilgrim).
                          Παντως γι αυτο με το battery pack απλα "σηκωσε" λιγο τα pins στην πισω πλευρα του pad, use common sense dammit .

                          Comment


                          • Αυτο είναι σε τσίγγινο κουτί;

                            http://www.papasotiriou.gr/product.ghardwa...957&prid=960196

                            Επίσης,εκτός από το κράνος,εχει ακριβώς τα ίδια περιεχόμενα με την Legendary?
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Ναι σε τσιγγινο ειναι με πλαστικη θηκη που το καλυπτει ( σαν την χαρτικη του mass effect le ) . Νομιζω πως εκτος απο το κρανος η legendary εχει ενα επιπλεον bonus dvd .

                              Comment


                              • Η limited (λέμε τώρα) έχει και ένα βιβλιαράκι με hardcover (λέμε τώρα) το οποίο έχει κάτι σαν glossary/encyclopedia με φυλές κτλ από το σύμπαν του HALO.

                                Comment

                                Working...
                                X