Announcement

Collapse
No announcement yet.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Οντως εκπληκτικο κομματι.

    Δυο ερωτησεις και μια συμβουλη

    Στο τελος του 2 λεει πως ενα απο τα μελη των Patriots ηταν ενας απο τους greatest contributors και μαλλον αναφερεται ο otacan contributors της philanthropy. Ποιος λετε να ειναι ;
    Επισης επειδη δεν εχω παιξει το PO αλλα εχω ψιλοδιαβασει την ιστορια του στο wikipedia. Στο τελος ο Ocelot θελει να πεισει τον Big Boss να πανε μαζι με κατι αλλους και να γινουν οι Patriots?

    Και η σημβουλη
    Οταν βγει το παιχνιδι α)μην μπαινετε σε fora (εκτος απο αυτο) β) μην μπαινετε στο youtube. Για το καλο το δικο σας και της αγωνιας σας
    My blog:Doppel's Den

    Comment


    • Εγώ πιστεύω πως θα βγάλουν τους αρχαίους Έλληνες ως τους πρώτους Patriots. Που σαι Λιακόπουλε να μ'ακούσεις!


      Comment


      • Spoilers</span> πανω στις ερωτησεις του Doppel

        <span style="color:#FFFFFF">Στο τελος του portable ops ο ocelot μιλαει με ενα τυπο στο τηλεφωνο που εχει το ιδιο κωδικο ονομα με τον χαρακτηρα null . Ο null συμφωνα με το παιχνιδι ειναι ενας γενετικα τροποποιημενος στρατιωτης , ενας τελειος στρατιωτης με αλλα λογια με απιστευτες ικανοτητες ( η πραγματικη του ταυτοτητα ειναι frank jager η αλλιως o cyborg ninja απο το πρωτο mgs ) . Null στα γερμανικα νομιζω σημαινει zero -μηδεν - οποτε κατα πασα πιθανοτητα ο η τηλεφωνικη συνομιλια γινεται με τον major zero του τριτου παιχνιδιου &#33;&#33;&#33;&#33; Στην μεταξυ τους συζητηση αναφερεται πως ο ocelot θα καταστρεψει τους philosophers για να δημιουργησει ενα νεο ειδος κυριαρχιας με το ονομα patriots και θελει ο big boss να ειναι ενας απο αυτους . Ο στρατος που θα πλαισιωνει τους patriots θα ειναι γενετικα ανεπτυγμενοι στρατιωτες - genome soldiers - (που παρουσιαζονται στο πρωτο mgs ) που θα εχουν τα κυταρα του Null .

        Comment


        • Thanks songoku ;)
          My blog:Doppel&#39;s Den

          Comment


          • father & son


            Star Citizen videos Star Citizen gallery

            Comment


            • Ta kutara tou major zero h tou ninga?
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • Ασχετο καφρονεο το Games εκανε review του MGS4 καλα μιλαμε για ενα τραγικο review επισης και το retrospective που επιχειρει να κανει ειναι αθλιο του βαζει 95% (οσο εβαλε και στο GTAIV) με μοναδικο αρνητικο : το οτι ειναι το τελευταιο της σειρας ?????????????????(οτι να ναι) στα αλλα αξιοσημειωτα ειναι οτι βαθμολογουν το Αlone in the Dark του βαζουν 92% με αρνητικο την μικρη διαρκεια το πως ομως καταφερνουν και το βαθμολογουν 2 μηνες απο την κυκλοφορια ειναι περιεργο.Στα αλλα αξιοσημειωτα ειναι το 91% που βαζουν στο Mass Effect PC version λεγοντας στα αρνητικα ουδεν το μεμπτον &#33; Σας προτεινω να μην πλησιασετε το περιοδικο οσο δελεαστικο και αν ειναι το MGS4

                ΕDIT : ξεχασα να πω οτι βαθμολογουν το Wii-Fit βαζοντας του την μεγαλυτερη βαθμολογια που χει παρει 92%


                Aντρέας Παγουλάτος

                Comment


                • Afta file kai akomi pio eksof8alma la8i ta eixa parathrhsei xronia prin otan kai stamathsa na to pairno.Oi an8ropoi einai entelws asxetoi me to xwro&#33;
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • Μια χαρα ειναι οι ανθρωποι, εχουν μπει στο κλιμα, ξερουν πολυ καλα ποιοι τους διαβαζουν. Εξωφυλλα πουλανε, γραφουν μια παπαρια για να τσιμπησει ο μεσος ασχετος-mainstream-ποσο-γαμαει-η-κονσολαρα-μου-δικε-μου και να οι πωλησεις μετα.

                    Το 92% στο Wii Fit δε το βαλανε επειδη ειναι ασχετοι αλλα επειδη βλεπουν οτι εχει και θα εχει μεγαλη επιτυχια, παντα ετσι βαθμολογουσαν.

                    Σορυ για το offtopic.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Εχεις απολυτο δικιο Ramp αυτο αποδεινυεται απο οτι προτιμισαν το Grid για το εξωφυλλο και οχι το MGS4 (Επισης παροτι βαθμολογησαν το Wii-Fit το Mario Galaxy ακομα δεν το εχουν βαθμολογησει γιατι δεν πουλαει στην Ελλαδα) ξερω οτι τα racing πουλανε στην Ελλαδα αλλα δεν ξερω για τα MGS δεν εχω ιδεα πως τα πανε στην Ελλαδα ξερει κανεις ?

                      Παντως ασχετοι παραμενουν ας μεταφρασουν απο κανα ξενο περιοδικο αφου τα κανουν σαλατα μονοι τους αυτο το MGS retrospective τους δε διαβαζεται...


                      Aντρέας Παγουλάτος

                      Comment



                      • Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • ΙΜΗΟ μεγάλη βλακεία που δεν έβαλαν artwork στο εξώφυλλο της απλής έκδοσης και έβαλαν τη μουτσούνα του snake σε CGI/ingame (δεν ξέρω τι από τα δύο είναι).

                          Όπως και να έχει, need (και ειδικά στην τιμή των 60&#036; και κάτω).

                          Comment


                          • <div class='quotetop'>(Evans &#064; May 29 2008, 07&#58;27 PM) [snapback]25492[/snapback]</div>
                            ΙΜΗΟ μεγάλη βλακεία που δεν έβαλαν artwork στο εξώφυλλο της απλής έκδοσης και έβαλαν τη μουτσούνα του snake σε CGI/ingame (δεν ξέρω τι από τα δύο είναι).

                            Όπως και να έχει, need (και ειδικά στην τιμή των 60&#036; και κάτω).
                            [/b]
                            Πες τα ρε Evans
                            +1000
                            Aθλιο εξωφυλλο,ευτυχως που ειναι μονο το Αμερικανικο ετσι.Το ευρωπαικο ειναι αυτο..


                            Και το Ιαπωνικο αυτο.

                            Comment




                            • [/b]


                              Ιουουουουουου τι νύχια είναι αυτά???Χειρότερα κι από τα δικά μου
                              Σιγά το need...
                              Όταν με το καλό πάρω PS3,θα το αγοράσω από ebay ή vgp.ca σε λογική τιμή.(το play-asia δε στέλενει γμτ...)Μέχρι τότε λέω goodbye σε αυτό το thread μη σποϊλεριαστώ και φυσικα μην αρχίσω και διαβάζω αρνητικά και υπέρ του δέοντως αρχικά θετικά σχόλια(αυτό το έχουμε κάνει επιστήμη βασικά)και επηρεαστώ και καβατζώσω κανά ps3 καλοκαιριάτικα. :blink:
                              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                              Comment


                              • Hideo δεν ξέρεις πόσο χάρηκα βλέποντας το post σου . Το ευρωπαϊκό εξώφυλλο είναι τέλειο&#33;&#33;&#33;

                                Με το που βγει το παιχνίδι σταματάω και εγώ να μπαίνω εδώ... Πραγματικά λυπάμαι που δε θα το παίξω την πρώτη μέρα.

                                Πάντως PS3 θα αργήσω να πάρω. Αφού ανακοινώθηκε και καινούριο μοντέλο δεν έχω λόγο να το αγοράσω από τώρα..........

                                Comment

                                Working...
                                X