Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Mario Galaxy 2 - ɹǝʌǝɹoɟ ǝɥʇ ɟo ǝɯɐƃ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τελειως ασχετο αλλα αναρωτιομουν πραγματικα πως δε σκεφτηκαν να χρησιμοποιησουν το εν λογω power up στο Galaxy 1 / 2:

    Do a barrel roll!

    Comment


    • (ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΕΝΙΚΩΣ) ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΤΟΥ SPOILERS;
      Θέλω να ευχαριστηθώ το game και τώρα έμαθα ότι υπάρχει galaxy (παρ)όμοιoς με πίστες του
       
      64
      , ψάχνοντας για soundtrack!
      Ελπίζω να έχει και άλλα καρφωτά!
      Να παίζεις ως link από το zelda πχ στα 9999999999999999999999999999 star bits

      Comment


      • Πίστα,όχι πίστες.
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Καθετη βουτια και πρωτη πορτα, φουλ αριστερα μεσα απο τη 2η πορτα και συνεχιζω για το τουνελ, καταβαση χωρις χτυπηματα κατω απο τα thwomps και 3η πορτα, ακομη πιο χαμηλα ισα με το εδαφος για τη 4η πορτα και τελος επικινδυνοι ελιγμοι αναμεσα σε καθετες κωλονες για τη 5η και τελευταια πορτα. Στριβω αριστερα ξανα και ισια κατω. Βουταω το Comet medal και τερματιζω.

          Bye, bye stupid bird fly no 2. I will miss you... not.

          97

          και συνεχιζω...
          Do a barrel roll!

          Comment


          • 11 Iουνίου...

            97 από τα 240 ε; Πωπω πόσο τεράστιο ακούγεται...

            Comment


            • Originally posted by Evans View Post
              11 Iουνίου...

              97 από τα 240 ε; Πωπω πόσο τεράστιο ακούγεται...
              γιατι μου το κανεις αυτό;

              Comment


              • Γιατί πρέπει. ;) Spoiler ε???
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • 107 αστερια, καψιμο. Μερικα ειναι αρκετα ευκολα τα περισσοτερα ομως εχουν τη δυσκολια που θελω, παντως ελαχιστα με εχουν δυσκολεψει υπερβολικα πολυ αλλα τελικα τα πηρα, υπαρχει προκληση αλλα δε φτανει σε παραλογα επιπεδα. Ακομη και καποιες πιστες που εχουν daredevil run μ' αρεσει οτι εχουν check points, ακομη κι φας ενα χτυπημα και χασεις δε χρειαζεται να κανεις ολη τη διαδρομη ξανα.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Σε ευχαριστώ ramp. Αυτά είναι υπέροχα νέα, όχι σαν το 1ο, που πρέπει να κάνεις όλην την πίστα εξ αρχής. Πάιζω ξανά το πρώτο, για να έχω ένα δικό μου τερματισμένο save στην καινούργια μου κονσόλα, θυμάστε ένα daredevil στο 1, που πρέπει να περάσεις μια πίστα με φωτιές;
                    Μου είχε πάρει πολύ καιρό, αλλά την τώρα το έβγαλα με την πρώτη.

                    Για να μπω στο θέμα: ραμπ, έχεις πάρει κάνα game over ως τώρα ή όχι; :p

                    Comment


                    • Μια φορα θυμαμαι να εχω παρει game over σε ενα comet, ειχα χασει πανω απο 10 φορες... και νομιζω αλλη μια παλι σε καποιο comet ενω το παλευαμε εν αλλαξ με τους Loggo και S'aint.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Σε ευχαριστώ ramp. Αυτά είναι υπέροχα νέα, όχι σαν το 1ο, που πρέπει να κάνεις όλην την πίστα εξ αρχής. Πάιζω ξανά το πρώτο, για να έχω ένα δικό μου τερματισμένο save στην καινούργια μου κονσόλα, θυμάστε ένα daredevil στο 1, που πρέπει να περάσεις μια πίστα με φωτιές;
                        Ω ναι, από τα καλύτερα σημεία στο πρώτο SMG κατά τη γνώμη μου. Πραγματικά πολλή πρόκληση και άπειρες προσπάθειες. Όταν το έπαιζα με τον Luigi το πήρα με την πρώτη βέβαια .

                        Comment


                        • Κι εγω σημερα πηρα ενα daredevil στο galaxy 2 χωρις να φαω χτυπημα αλλα το οτι υπηρχαν τα checkpoints με βοηθησε να παιξω πιο χαλαρα παρ'οτι δε τα χρειαστηκα εν τελει.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • Originally posted by Ramparter View Post
                            Μια φορα θυμαμαι να εχω παρει game over σε ενα comet, ειχα χασει πανω απο 10 φορες... και νομιζω αλλη μια παλι σε καποιο comet ενω το παλευαμε εν αλλαξ με τους Loggo και S'aint.
                            FAIL
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • LOL fail οντως.
                              Αλλα κοιτα τι πηγε και προσεξε...
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Ναι το γ***ημενο, ναι! πανε και τα 100 μωβ της μπαλας.
                                118 αστερια, Woot! αλλα 2 μεινανε για τα 120!!!
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X