Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Mario Galaxy 2 - ɹǝʌǝɹoɟ ǝɥʇ ɟo ǝɯɐƃ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το ξερεις το μερος, ελα να το δεις, μετα βεβαια δε θα θελεις να γυρισεις στο στρατοπεδο (ενω τωρα σκοτωνεσαι...).
    Do a barrel roll!

    Comment


    • 13 αστέρια - 2 ώρες θείλας. Τόσο απλά.

      Γραμμικό όσο δε πάει - και όπως πρέπει με (ήδη) homage σε πολλούς τίτλους,ελπίζω να διατηρεί αυτό το ρυθμό μέχρι το τέλος.
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Ολο το Soundtrack του παιχνιδιου στο youtube channel του Mahito Yokota (ο composer) - αραγε το ξερει η nintendo ;

        Καποιος το πηρε και το ανεβασε σε megaupload: http://www.megaupload.com/?d=SAMYJF71
        Do a barrel roll!

        Comment


        • ¡ɔıdǝ sı ǝɯɐƃ ɔıdǝ
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Super Mario Galaxy 2 το δεύτερο παιχνίδι με την υψηλότερη βαθμολογία ever μέχρι στιγμής.
            Not every critic is the same. Metacritic offers aggregated game reviews from the top critics, and our own METASCORE pinpoints at a glance how each game was reviewed.


            Και όλα αυτά για ένα παιχνίδι που όταν ανακοινώθηκε οι περισσότεροι το είδανε σαν ένα ανέμπνευστο sequel και σαν μια απόδειξη ότι η Nin έχασε την πρωτοτυπία της.
            Καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς που λένε.

            Comment


            • Ρε τι να λέμε...το SMG1 μοιάζει σαν beta του SMG2...Και όπως έλεγα και στο Ραμπίδιον, μετά από 19 χρόνια,είναι το πρώτο pure platform Mario game... το οποίο το γουστάρω ακόμα πιο πολύ γιατί αποδίδει ΠΟΛΥ μεγάλο φόρο τιμής () στο αγαπημένο μου SMWorld...
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Ρε σεις το παιχνιδι ειναι τοσο τελειο που κρατιεμαι να μη το παιξω αλλο μεχρι τη Δευτερα που δινω μαθημα για να κατσω μετα και να το λιωσω.

                Επισης:
                το SMG1 μοιάζει σαν beta του SMG2
                Ακριβως την ιδια αισθηση μου εχει δωσει κι εμενα μεχρι τωρα.

                EDIT: Για να ειμαστε και δικαιοι οριστε και τα μειονεκτηματα του τιτλου οπως πολυ σωστα τα αποτυπωσε ενας GAFer

                -no online multiplayer
                -No support for 3D TVs
                -The cake is not a lie.. They just hand it to you at the beginning
                -No Nolan North voice acting
                -The Konami code does nothing
                -breaks the cardinal rule of videogames and does not contain David Bowie
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Originally posted by Ramparter View Post
                  Ρε σεις το παιχνιδι ειναι τοσο τελειο που κρατιεμαι να μη το παιξω αλλο μεχρι τη Δευτερα που δινω μαθημα για να κατσω μετα και να το λιωσω.

                  Επισης:
                  Ακριβως την ιδια αισθηση μου εχει δωσει κι εμενα μεχρι τωρα.

                  EDIT: Για να ειμαστε και δικαιοι οριστε και τα μειονεκτηματα του τιτλου οπως πολυ σωστα τα αποτυπωσε ενας GAFer
                  lol re ramp
                  Deus Misereatur...
                  Gloria filiorum patres i.e.m.e
                  Viva los Vatos Locos

                  ---------------------
                  UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                  Comment


                  • Λογικα δε θα κρατησει πολυ αλλα...
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • 15 μερούλες ακόμα!
                      Ούτε φαντάρος να ήμουν.

                      Comment


                      • Το παιχνιδάκι απλώς γ@μ@ει.
                        Τρομερό, αλλά μου αρέσει πιο πολύ το, πως το λένε...castle στο 64 plaza στο sunshine και observatory στο smg 1. Γιατί πίσω σε 2δ στυλ; Δεν είναι κακό....

                        No piracy-hacks whatever πια, αλλά δεν έχω δυνατότητα για πολλούς τίτλους.
                        Είμαι σε δίλλημα.
                        SMG 2 or Monster Hunter tri??????help

                        Comment


                        • Hub to lene Welcome back mate.
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Originally posted by Linkmastersword
                            SMG 2 or Monster Hunter tri??????help
                            Ακόμα και' γω μπορώ να απαντήσω μια τέτοια ερώτηση: Mario!!

                            Comment


                            • Ναι, το ξανασκεύτηκα!
                              ΜΗ3 τα Χριστούγεννα.

                              Comment


                              • Όντως τι άκυρος προβληματισμός . Αν έπαιρνες MH3 τώρα αντί για SMG2 νομίζω θα κάναμε petition για permaban από το internet.

                                Comment

                                Working...
                                X