Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gears of War 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Το εχω σχεδον αποφασισει, αυριο θα παω για την limited . To σκεφτηκα για την απλη αλλα λεω οκ το τελος της τριλογιας ειναι, ας τα σκασω αλλωστε το περιμεναμε τοσο καιρο αυτο το παιχνιδι.

    Anyway θα φυγει πρωτα ενα playthrough στο hardcore και μετα σας περιμενω για multi. Αντε να ανοιξω ξανα το 360 να δουμε και τι γινεται στην friend list!

    Comment


    • #77
      να βλεπω εθελοντες , παληκαρια και αλανια για τετραπλο στο hardest με την πρωτη ευκαιρια, και γω θα το παω μια στο normal για αρχη solo

      Comment


      • #78
        Το Normal στα Gears είναι το Hardcore, το κανονικό normal είναι τόσο εύκολο που δεν αξίζει.
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • #79
          Να πω για οποιον ενδιαφερεται οτι το zavvi εχει μια steelbook edition που δεν την εχω βρει καπου αλλου (στα ελληνικα μαγαζια δηλαδη) και παιζει μπαλα στα 52 ευρω αν δεν κανω λαθος. Το αναφερω ως μεση λυση για καποιον που δεν θελει την απλη αλλα η limited του φαινεται τσιμπημενη (και εγω προς τα εκει ημουν δηλαδη αλλα δεν βαριεσαι παμε για day one).

          Ωραιος Vaynard!!

          Εγω θα τελειωσω πρωτα το Vanquish (ειμαι act 5) και μετα ανοιγω 360!!

          Comment


          • #80
            Originally posted by Loggo View Post
            Το Normal στα Gears είναι το Hardcore, το κανονικό normal είναι τόσο εύκολο που δεν αξίζει.
            οντως, αλλα πρεπει να γινει και ενα playthrought παιδικη χαρα να μαθεις το περιβαλλον, να χαζεψεις ,να ψωλαρεις λιγο να μαζεψεις και ολα τα random achs ενδεχομενος , ε ας ειναι το πρωτο

            Comment


            • #81
              Originally posted by Vaynard
              να βλεπω εθελοντες , παληκαρια και αλανια για τετραπλο στο hardest με την πρωτη ευκαιρια, και γω θα το παω μια στο normal για αρχη solo
              Αν ξεκολλησω απο το black ops ειμαι μεσα.. ;)

              Comment


              • #82
                Μεσα εννοειται...Απλα να κανονησουμε καποιες στανταρ ωρες που να μπορουμε ολοι...
                Εγω Δευτερα Τεταρτη και Παρασκευη μπορω απο τις 8 το απογευμα και μετα και Τριτη , Πεμπτη απο το μεσημερι και μετα

                Comment


                • #83
                  Order placed.H Limited βεβαίως βεβαίως.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #84
                    Στα public μου είπαν ότι η epic edition δεν θα κυκλοφορήσει σε κανένα κράτος των βαλκανίων.
                    Γνωρίζετε εάν ισχύει; Πάντως την limited την είδα και είναι πολύ καλή.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by PAT View Post
                      Στα public μου είπαν ότι η epic edition δεν θα κυκλοφορήσει σε κανένα κράτος των βαλκανίων.
                      Γνωρίζετε εάν ισχύει; Πάντως την limited την είδα και είναι πολύ καλή.
                      Στο ΠΛΑΙΣΙΟ λεει οτι θα κυκλοφορησει στις 26 του Σεπτεμβρη και μπορεις να κανεις pre-order , κανονικα...

                      Comment


                      • #86
                        Σε ευχαριστώ φίλε αλλά το έχω κάνει ήδη στο ΠΛΑΙΣΙΟ.
                        Το θέμα είναι ότι δεν έχω πάρει απάντηση και εμπειρικά γνωρίζω ότι ποτέ δεν ξέρεις
                        τι θα γίνει σίγουρα με τα pre-orders. Μπορεί να φέρει πολύ λίγα κομμάτια και να κρατήσει σειρά
                        προτεραιότητας μπορεί και να μην φέρει καθόλου τελικά.

                        Comment


                        • #87
                          Στα public έχουν την limited πάντως, τουλάχιστον σε αυτά της Θεσσαλονίκης.

                          Comment


                          • #88
                            Ναι και εδω αθηνα το ιδιο. Την αγορασα σημερα και ειμαι πολυ ικανοποιημενος. Ενταξει το περιεχομενο των extras ειναι οk αλλα το θεμα ειναι το τρομερο art, το συμπαγες πλαστικο με την υφασματινη επενδυση που τo δενει και το μεταλικο gear type μενταγιον του Adam Fenix.

                            Πολυ ωραια κατασκευη, ισως να ανεβασω καμια φωτο στο μελλον... Το παιχνιδι δεν το εχω δει ακομα, πιαθανοτατα να το ξεκινησω απο αυριο!

                            Comment


                            • #89
                              Αύριο θα το έχω κι εγώ.Πόσο πήγε;
                              Carpe diem

                              Comment


                              • #90
                                Μαλλον σημερα θα το εχω, οποιοι θελουν στειλτε για co-op η online το βραδυ..

                                Comment

                                Working...
                                X