Announcement

Collapse
No announcement yet.

Metroid Prime - Post Mortem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    : |
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #32
      Sorry if that sounds a little crass, but recently Metroid star Samus Aran took to the stage during a burlesque show in LA, and that's exactly what she did.


      I rest my case, my money, my consoles, my everything.

      Αντε να ξαναπαιξεις Metroid τωρα.....
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • #33
        Α ρε Kotaku, μια ζωη μεσα στην ποιοτητα... οτιναναι.

        Comment


        • #34
          Εγω τελείωσα το Metroid Prime."Prime" παιχνιδι και φοβερη εξελιξη του super metroid.Μου πηρε λιγο κατω απο 13 ωρες για το 65% και πεθανα μονο μια φορα στον omega pirate οπου δεν ηξερα τι να κανω και αφου τον ειχα ριξει στην κανονικη του μορφη πανω απο 20 φορες και δεν μου βγαζαν power bombs και ειχα μεινει με 2 energy tanks εκατσα και ψόφησα.Στην δευτερη πειρα χαμπαρι τι παιζει.

          Εαν ηταν κομματακι ποιο δυσκολο (απλα να σε πιεζει λιγο και να χασεις και μια φορα στο τελευταιο boss) και να ειχε λιγο λιγοτερο backtracking (πιστευω στο τελος τα artifacts ηταν λιγα περιττά,θα επρεπε να τα παιρνεις ολα κατα την διαρκεια) θα ηταν perfect.

          Comment


          • #35
            Δε μπορώ να ακούω παράπονα για το backtracking στα Metroid. Σε λίγο θα παραπονιόμαστε και για τα dungeons στα Zelda.
            Originally posted by Squall Leonhart
            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
            Originally posted by 丹野
            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
            Originally posted by Ryu_gr
            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

            Comment


            • #36
              Μονο για το backtracking στα artifacts εχω παραπονο,σε κανενα αλλο σημειο.

              Comment

              Working...
              X