Announcement

Collapse
No announcement yet.

Battlefield 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by hideo View Post
    Εμενα δεν μου φαινεται COD με τπτ(εκτος αν τα BC μοιαζουν με COD),απο κει και περα ουτε το μισος για το COD καταλαβαινω αλλα τεσπα.
    Ούτε εμενα μου θυμίζει COD και εννοώ κυριώς το multi αλλά ούτε και το SP του Bad Company 2 μου θύμισε COD, είχε ένα δικό του τελείως διαφορετικό ύφος. Για την CPU εγώ κάτι ήξερα όταν πήρα i7, δεν μπορεί να μην χρειαστεί στο μέλλον, αν και ο evans έλεγε τα δικά του:xp:. Για την GPU, χέστηκα αν είναι Ati optimised ας πάρουν κάρτες Ati ή ας μην το παιξουν όσοι δεν έχουν κάρτες Ati ( το Bad Company 2 φυσάει με i7 και 58xx σε DX11 ενώ με λιγότερο από i7 και με nvidia χωλαίνει όσο νανε), εγώ το σκέφτομαι σοβαρά και για 5850 crossfire (όχι γιατί πιστεύω πως θα έχω πρόβλημα με την Frosbite 2.0) αν και θέλω πρώτα να πάρω καινούργιο μόνιτορ.

    Crpl εντάξει πιστεύω πως το BF3 θα έχει ρυθμίσεις γραφικών και δεν θα είναι του στυλ Crysis 2.
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • #32
      Battlefield 3 vs Call of Duty Black Ops: 720P HD Screenshot Comparison



      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • #33
        ο χαρακτηρας στην φωτο απο το BF μου θυμιζει πολυ τον Dominic Purcell απο το prison break.

        Comment


        • #34
          Battlefield 3: O Κοjima εγκρίνει

          Ο Hideo Kojima, δημιουργός της σειράς Metal Gear, είδε -όπως και χιλιάδες άλλοι gamers- το 12λεπτο trailer για το επερχόμενο Battlefield 3 της DICE και μάλλον εντυπωσιάστηκε ιδιαίτερα, αφού έγραψε στην προσωπική του σελίδα στο twitter: " Το 12λεπτο trailer του Battlefield 3 είναι εκπληκτικό". Το νέο FPS της DICE θα κυκλοφορήσει σε PS3, PC και Xbox 360 από την ΕΑ το Noέμβριο που μας έρχεται. Εμείς να σχολιάσουμε πως η έγκριση του Kojima θα πρέπει να θεωρείται ως μεγάλη επιβράβευση για έναν τίτλο που δεν έχει κυκλοφορήσει καν, καθώς ο δημιουργός δεν διστάζει να εκφράζεται με αυστηρότητα ακόμη και στα δικά του παιχνίδια, παρόλο που ο κόσμος τα θεωρεί αριστουργηματικά. Επί τη ευκαιρία, παραθέτουμε και το εν λόγω trailer που εντυπωσίασε τον Kojima...
          http://www.gameover.gr/news/Battlefi...%B9.15643.html

          Άντε Kojima βγάλε Metal Gear με FROSBITE 2.0 να τρελαθούμε
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • #35
            Originally posted by BigBOSS View Post
            Battlefield 3: O Κοjima εγκρίνει



            Άντε Kojima βγάλε Metal Gear με FROSBITE 2.0 να τρελαθούμε


            δεν εχει αναγκη ο Kojima και το mgs απο μια Frosbite μηχανη γραφικων, εχουν δικια τους και ειναι θεμα γοητρου.

            Comment


            • #36





              Battlefield 3 is without a doubt an amazing looking game, but these new screenshots are just breathtaking.
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • #37


                Πορωση

                Comment


                • #38
                  απολαύστε

                  [YOUTUBEHD]2AytmCYjjI8[/YOUTUBEHD]
                  Star Citizen videos Star Citizen gallery

                  Comment


                  • #39
                    MW3 και τα @ρχιδια μου κουνιουνται.

                    Πρωτη φορα που BF ξεπερναει cod στο single player, για τους αλλους τομεις δεν υπαρχει καν θεμα συζητησης, τωρα θυμηθηκαν οι καραγκιοζηδες να ξαναβαλουν lan support και dedicated servers, και ολα αυτα στην κουρελιασμενη quake3 engine για 8η συνεχομενη φορα, GO TO HELL

                    Το beta invite αργει ακομα παντως, τζαμπα αγορασα την tier one του MoH γαμω ?

                    Comment


                    • #40


                      /jawdrop

                      Comment


                      • #41
                        Μου φαινεται απαισιο το game εμενα.. slow paced μετριοτατα γραφικα non-satisfying kills και παει λεγοντας. Νομιζω ειναι αρκετα overrated.

                        Comment


                        • #42
                          ενταξει ολα τα υπολοιπα τα συζηταμε αλλα μετριοτατα γραφικα η νεα frostbite 2?

                          Comment


                          • #43
                            Στα συστηματα που το ειδα ηταν μετριοτατα ο τυπος πανω στα video δεν ξερω τι super-pc εχει και το τρεχει ετσι.. Αλλα φανταζομαι οι περισσοτεροι δεν θα το παιξουν σε ultra-settings. Γενικα παντως δεν ξερω αν ειμαι περιεργος αλλα το παιχνιδι δε με εντυπωσιαζει καθολου.

                            Comment


                            • #44
                              Σήμερα ξεκινα η open beta και θα διαρκέσει έως και 10 Οκτωβρίου

                              περισσότερες πληροφορίες εδώ

                              The latest news and updates for all things Battlefield, the EA and DICE video game franchise.


                              πραγματι έχει πολύ μεγάλες απαιτήσεις με προτεινόμενη κάρτα 6950

                              έτσι και γω στα 1080p δεν προκειται να το τρέχω max με την 5850
                              Star Citizen videos Star Citizen gallery

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by BigBOSS View Post

                                Αν αυτά είναι in-game τότε εγώ είμαι ο Πάπας Βενέδικτος.

                                Comment

                                Working...
                                X