Announcement

Collapse
No announcement yet.

Battlefield 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Gamespot 8.5
    Destructoid 7.5

    MW3 Ρε!!!!

    Comment


    • #62
      Έτσι ρε.Κράξε τη μούφα το BF3 γιατί πολύ κεφάλι σήκωσε ο Cprl.
      Carpe diem

      Comment


      • #63
        Η έκδοση για τα PC κόβει κατοστάρικα και όσοι έχουν καλό μηχάνημα να πάρουν Battlefield. Οι υπόλοιποι οι κονσολάδες ας προτιμήσουν MW 3 που ξέρουνε τι να περιμένουν διότι η B3 έκδοση είναι αισθητά υποδεέστερη. Τα campaign sections και των 2 είναι κούτσικα οπότε μόνο online bam boom. Μ'αρέσει πάντως που οι fans των MW κυρίως δεν λένε τίποτα περί campaign λες και τα έχει όλα στην εντέλεια αλλά την πήχτη τους για τον ανταγωνισμό θα την πετάξουν. Δύο μέτρα και δύο σταθμά που λένε.

        Comment


        • #64
          Μολις εσπασε η παρθενια μου ( :p )

          Επαιξα τα 2 πρωτα μου round se kharg island - conquest 16αρη server

          Πρωτες εντυπωσεις :

          Τρεχει super smooth χωρις κανενα lag στην αποκριση ( max frames to render ahead = 1 + vsync = off φυσικα ) ειδα minfps 70 και τα σετιγκς ολα medium - textures high - 2x MSAA - post AA low - motion blur off - SSAO off - ( βοηθαει ταμαλα με τα jaggies αλλα θολωνει πολυ την εικονα, οποιος το εχει στο high ειναι χαζος :p ) απο μεγαλους server μενω μακρια προς το παρων μεχρι να παρω sandy, settings τα κραταω ετσι μεχρι να αλλαξω την gtx570, μια χαρα γραφικαρες εχει δεν εχω κανενα παραπονο προς το παρων.

          Πρωτο round μπηκα στην μεση και ηδ μας ειχανε παρει φαλαγγι με τα T90, 2ο round γινανε swap τα teams και τους πηρα φαλαγγι εγω, τελικο σκορ 17-3 :hehe: Battlelog / Sign in
          Κατεριψα 2 ελικοπτερα με το κανονι ενα απο σποντα με το smaw, τσακωσα και το πρωτο μου νεκροταμπελο, πρεπει να επεσε πολυ κλαμα που τις τρωγανε απο εναν νεοπα που μολις πηγε level 2

          Γενικα το αρμα ειναι ΠΟΛΥ arcade σαν αισθηση, boost με το shift, το κανονι στριβει σαν διαολος ( εχω το abyssus στα 1800dpi γαρ ) και γεμιζει υπερβολικα γρηγορα, υπαρχει ομως balance γιατι μπορει να ακινητοποιηθει ή και να θελει τακτικα repair μεχρι να ξαναπανε το armor στο 100%, ναι καλα διαβασατε, μου ετυχε να κανω repair να το παω 82% να μπαινω μεσα και μετα χωρις λογο να πεφτουν παλι τα AP σιγα σιγα, οταν βρηκα χρονο και το πηγα ξανα 100% σταματησε να γκρινιαζει :p

          To commo rose σαν προσθηκη της τελευταιας στιγμης καλουλι ειναι, η κινηση ειδικα με τοσα fps και single gpu μονο στρατιωτη δεν θυμιζει, νομιζα οτι επαιζα mirror's edge, θελω να μαθω και εγω να πεφτω τοσο γρηγορα σε prone

          Για τον ηχο τωρα εχουν αλλαξει της ρυθμισεις, war tapes κλπ αποσο εχω καταλαβει ειναι equalizer presets, οσοι παιζουν με ηχεια ( n00bs :p ) και λοιπα πολυκαναλα συστηματα (συμπεριλαμβανονται και οσοι παιζουν με emulated surround στα ακουστικα τους ) βαζουν το enchanced stereo στο OFF, οι υπολοιποι ( σκετα ακουστικα + ηχεια 2.1 ) θεωρητικα αμα το βαλουν στο on θα την παλεψουν απο αποψη positioning, εμενα ειναι πολυ νωρις ακομα για να κρινω, θα μπω στο μπαζο με την πρωτη ευκαιρια και βλεπουμε.

          single player campaign coop και λοιπες μπουρδες δεν με βλεπω να με απασχολησουν φετος, , το παιχνιδι το πηρα για τις squad τα οχηματα και το destruction, εχω ηδη payday και haunted για coop ενω single θα ξεκινησω καααααποια στιγμη το failout vegas στο hardcore για να δω αν ειναι οντως τοσο κατωτερο οσο φοβαμαι σε συγκριση με τα stalker.

          Μονο ενα παραπονο εχω προς το παρων, 5 ΤΟΝΟΙ negative mouse acceleration ειτε βαλω raw input ειτε οχι, τσιμπησα το σενς επιτηδες στα 30cm/360 ετσι ωστε να μην μου τυχει ποτε ενω παιζω κανονικα, ετσι κι αλλιως οταν τραβαω ADS πεφτει αρκετα το sens, το ιδιο προβλημα ειχε και στην αρχη το bc2, αργα ή γρηγορα θα το φτιαξουν πιστευω, προς το παρων εχουν πιο σημαντικα πραγματα να κανουν φανταζομαι.

          Το παιχνιδι παραμενει game of year για μενα παντως, ελα να μαζευομαστε για λαμπιτικα SQDM
          Long story - short, ΤΑ ΣΠΑΕΙΙΙΙΙΙ

          Comment


          • #65


            τωρα το ειδα

            /drool

            Comment


            • #66

              Comment


              • #67
                [YOUTUBEHD]Zo5-XpQ5Jkk&feature=player_embedded[/YOUTUBEHD]
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • #68

                  Comment


                  • #69
                    Το τσίμπησα όπως είπα και γω για ένα δεκάρικο για το 360. Βάζω το sp disc και με το καλημέρα μου λέει υποχρεωτικά 163ΜΒ update. Το κάνω. Μετά μου λέει κάτι για HD pack, το αγνοώ, μπαίνω να παίξω λίγο campaign να δω τι λέει. Βλέπω τα textures και είμαι σε φάση "-.- are you fucking kidding me?"! Βγαίνω, το εγκαθιστώ από το mp disc και όλα κομπλέ, ωραία γραφικά και effects. Πάω να δοκιμάσω mp, θέλει να βάλω online pass, το βάζω. Μετά θέλει 2GB update... Το αφήνω να κατεβάζει και με παίρνει ο ύπνος! Ξυπνάω σήμερα και μπαίνω mp χύμα όπως είμαι να δω τι λέει κι αυτό. Πανικός μπροστά μου, άλλοι με μπλέ σύμβολα, άλλοι με πράσινα, άλλοι με πορτοκαλί πάνω από τα κεφάλια τους. Σκέφτομαι "ε... οι μπλε είναι δικοί μας οπότε τα άλλα χρώματα τα κάνουμε αλοιφή!". Τελικά οι engineers είναι κι αυτοί φίλοι μας! Τι είναι τα αστέρια πάνω από μερικούς, τι είναι τα βελάκια, πως χρησιμοποιούμε medi-kits κτλ.

                    Αδιάβαστος μπήκα οπότε got my ass handed to me! Τώρα μελετάω οδηγούς γιατί είμαι τελείως άσχετος με τη σειρά. Μόνο το campaign του 2 είχα παίξει. Παίζει κανείς εδώ την 360 εκδοχή να κάνουμε παρέα;


                    Comment

                    Working...
                    X