Announcement

Collapse
No announcement yet.

Assassin's Creed: Revelations

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Assassin's Creed: Revelations

    Της τελευταιες μερες η ubisoft εχει βγαλει κατι teaser για το νεο Assassin's Creed (Assassin's Creed Revelations)






    1ο teaser γραφει το ονομα Altaïr Ibn-La'Ahad
    2ο teaser δειχνει το δισκο της φαιστου
    3ο teaser δειχνει την ΑγιαΣοφια στην πολη
    4ο teser δειχνει τον Altair και τον Δικεφαλο Αετο

  • #2
    Πραγματικά teasers έτσι;Τα 2 πρώτα είδα μόνο,τα υπόλοιπα δεν έχει και πολύ νόημα,διαβάζω κατευθείαν τα σχόλια.Άντε να δούμε.Η Ε3 αναμένεται καυτή.
    Carpe diem

    Comment


    • #3
      Δεν έχω ασχοληθεί με κανένα assasins creed αλλά με εξιτάρει το γεγονός ότι θα εξελίσσεται στην Κωνσταντινούπολη καθώς αγαπάω πάρα πολύ την Πόλη.Θα το έχω στα υπόψιν αλλά δεν έχω την όρεξη και τον χρόνο να ασχοληθώ με τα προηγούμενα ac για να μπορώ να παρακολουθήσω την ιστορία.


      Tidy!

      Do not blame me.Blame yourself or God.
      In Matsuno we trust.

      Comment


      • #4
        Originally posted by Deus View Post
        Δεν έχω ασχοληθεί με κανένα assasins creed αλλά με εξιτάρει το γεγονός ότι θα εξελίσσεται στην Κωνσταντινούπολη καθώς αγαπάω πάρα πολύ την Πόλη.Θα το έχω στα υπόψιν αλλά δεν έχω την όρεξη και τον χρόνο να ασχοληθώ με τα προηγούμενα ac για να μπορώ να παρακολουθήσω την ιστορία.

        Όσον αφορά το mass 3,ελπίζω να μην τα θαλασσώσουν,η bioware το έκανε πολύ σωστά τα τελευταία χρόνια,ελπίζω να μην είναι απογοητευτικό το mass 3.
        Deus μπορείς να το κάνεις όπως ο Somari.Αssassin's Creed Marathon.Αλλιώς,αν δεν έχεις όρεξη,μπαίνεις wikipedia,βλέπεις ιστορία κλπ,και πιάνεις με τη μία το Revelations.
        Carpe diem

        Comment


        • #5
          DOUBLE POST, αλλά δεν πειράζει.
          Θα σκάσω βόμβα μεγατόνων.

          ΝΟΕΜΒΡΙΟ το Assassin's Creed Revelations.
          "H Ubisoft ανακοίνωσε επιτέλους την ημερομηνία κυκλοφορίας του Assassin's Creed: Revelations ή καλύτερα τον μήνα κυκλοφορίας.
          O τίτλος θα αποτελέσει το φινάλε της ιστορίας του Ezio, ο οποίος θα ταξιδέψει μέχρι την Κωνσταντινούπολη "την καρδιά της Οθωμανικής Αυτοκρατορίας". Πέρα από τον Ezio, ο παίκτης θα έχει την ευκαιρία να ελέγξει τον Desmond αλλά και τον Altair.
          Σύμφωνα με την ομάδα ανάπτυξης, τη Ubisoft Montreal, ο τίτλος θα περιλαμβάνει ανανεωμένο multiplayer mode, καθώς και πολλές εκπλήξεις.
          Το Assassin's Creed Revelations θα κυκλοφορήσει για Xbox 360, PC και PS3."

          ΠΗΓΗ:http://www.authority.gr/index.php/ne...velations.html

          Bart από βδομάδα,αν σου μένει χρόνος από την Gears 3 Beta,ψήσου να φαρμάρουμε το Brotherhood.
          Carpe diem

          Comment


          • #6
            Kane afto pou ekana kai egw eida ta lets play sto youtube.
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #7
              Ξενέρωσα. Γιατί όχι νέο χαρακτήρα, πάλι Ac 2.5 θα έχουμε;
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #8
                το brotherhood παντως 2,5 δε το λες

                μαρεσει που αποφευγουνε να βαζουνε νουμερα παντως

                Comment


                • #9
                  Ναι δε το λέω εγώ, το είπαν αυτοί...Είχαν πει πως το ACB ΔΕΝ είναι το 3, είναι απλά συνέχεια της ιστορίας του Ezio και το 3 θα έχει νέο χαρακτήρα, αλλά ας αρμέξουμε τώρα που μπορούμε, right? (ε και το λες 2.5 αφού ήταν ίδιο, με ελάχιστες προσθήκες, δηλαδή δεν υπήρχε η διαφοροποίηση 1-->2)
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #10
                    Milk it μέχρι τέλους.Δε με νοιάζει καθόλου.Παιχνιδάρα θα είναι κι αυτό.Κάθε Νοέμβρη γίνεται να βγαίνει νέος τίτλος και να είναι αντίστοιχα ποιοτικός με τα A. Creed 2 & Brotherhood;Ας είναι.Βγάλτε και A.Creed Revelations 100.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #11
                      Προσεχε, Zeldofanboyζεις...θες και εσύ 10 χρόνια μετά να το βλέπεις στάσιμο; Εγώ θα ήθελα κάθε τίτλος να διαφοροποιείται από άποψη gameplay, και ταυτόχρονα να κρατάει ψηλά την ποιότητα. Αυτή τη στιγμή δεν παίρνει άλλο "από τα ίδια".
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • #12
                        Εντάξει,σίγουρα υπερέβαλλα,αλλά ένας ακόμα τίτλος με τον Ezio σίγουρα δε θα με χαλάσει.Από κει και πέρα,ναι ανυπομονώ για νέο setting,νέους μηχανισμούς και εξέλιξη,αλλά προς το παρόν δεν χαλιέμαι.Άλλωστε η Ubi μέσα στα άπειρα αρνητικά της έχει ένα θετικό.Όταν βλέπει πως ένα της franchise δεν πάει καλά,ακούει τον κόσμο και του δίνει αυτό που θέλει.Οκ σίγουρα το AC 1 πούλησε τρελά,αλλά αν δεν είχε βελτιωθεί τόσο ο διάδοχός του,τώρα το franchise θα ήταν νεκρό.Θα είχε βγει το 3 αντί για το Brotherhood,η ιστορία θα είχε λήξει και πάπαλα.
                        Από αυτήν την άποψη είμαι θετικά προσκείμενος.Άλλωστε σε παλιότερη δήλωσή τους,αν θυμάμαι καλά,είχαν πει πως το 2012 θα βγει το Assassin's Creed 3 και ενδιάμεσα θα βγει άλλος ένας τίτλος.Όπερ έδει δείξαι,το Revelations θα είναι το τελευταίο sequel του Assassin's Creed 2.Τουλάχιστον για την ώρα.Αν τώρα μετά το 3,ο κόσμος ξενερώσει και ζητάει πάλι τον Ezio,δεν μπορώ να ξέρω τι θα παιχτεί.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #13
                          Νομίζω ο altair είναι αυτός που λείπει στον κόσμο ως main character.Να βγάλουμε αλλά 2 3 games και γι'αυτόν???
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • #14
                            Δεν χρειάζεται βρε νουμπά.Αφού θα επιστρέψει στο Revelations.Άλλωστε υπάρχουν τα Altair's Chronicles και Bloodlines (spin offs για φορητά) τα οποία δεν τύχανε θερμής υποδοχής.
                            Αλλά σίγουρα δε θα χαλαστούμε με νέους τίτλους που έχουν τον Altair.Αυτά τουλάχιστον έχουν μια άλφα υπόθεση,πέρα από το ο Ganon/Bowser απαγάγει την Zelda/Peach κι εσύ ως Link/Mario,πρέπει να τη σώσεις.
                            Now stfu troll.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • #15
                              Καλά πάντο οπαδικά.Δεν θα μπω σε αντιπαράθεση με την καμία όμως!Το ξέρω ότι θα εμφανίζεται στο revelations απλώς μίλησα για εξολοκλήρου νέο τίτλο γι' αυτόν στις μεγάλες κονσόλες.Δεν μπορώ να καταλάβω πάντως γιατί δώσαν τόσο milking στον Εzio και τον Altairako τον αφήσαν παραπονεμένο(τα φορητά δεν ποιάνονται)!
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment

                              Working...
                              X