Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    to pezo sto hard exo pexi 10 ores ke ime level 11 fighter den xero an tha katafero na to telioso ine apistefta vareto ta quests ine tis plakas polli apla.exo apogoitefti mexri stigmis ine san na pezo wow offline

    Comment


    • #17
      den vlepo kanena endiaferon gia to pexnidi telika to vrikate oloi metrio ke vareto opos ego?

      Comment


      • #18
        Αν κρίνω από τα posts παραπάνω μας άρεσε αρκετά. Αυτό τον καιρό δεν ασχολούμαι λόγω τρεχαμάτων.
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • #19
          Ο,τι είπε ο Titus. Έτσι κι αλλιώς δεν αγοράζω ποτέ παιχνίδι full-price. Όταν ξεμπερδέψω με την παρούσα playlist θα το τιμήσω...

          Πολύ ωραία τα ανέλυσε ο deus_d0pe πιο πάνω! :resp:


          Comment


          • #20
            εγώ πάντως το λιώνω κάθε μέρα, επίπεδο δυσκολίας στη μέση και επιπεδο μαχητη 16, εχω ξεσκονίσει τη πρώτη περιοχή με τα δάση πάντως, αρκετά εύκολο και ευχάριστο, οι μάχες γαμάτες γίνετε της πουτάνας!

            Comment


            • #21
              To έχω αφήσει το παιχνίδι στο lvl.16. Απλά δεν είχα καθόλου τον χρόνο να καθήσω να σχοληθώ όπως πρέπει. Και κόλλησα και με το Alan Wake είναι η αλήθεια, μετά σε κάποια ανύποπτη φάση έβαλα το Portrait of Ruin και γούσταρα ε και έμεινε εκεί ο τίτλος. Και μάλλον εκεί θα μείνει για κάμποσο καιρό αφού έρχεται το Mass Effect όπου να'ναι....
              sigpic

              Comment


              • #22
                το τελειωσα και εγω εδω και καιρο, η συνταγη του τελικα προς το τελος κουραζει χωρις να σημαινει και πολλα αυτο απο μονο του, ειναι ενας τιμιος τιτλος που σε αποζημιωνει με αρκετες ωρες gameplay αν εισαι fan των hack and slash / open / elder scrolls wannabe rpgs, του λειπει ο χαραχτηρας και τα wow moments, κραταω το πολυ καλο συστημα μαχης και ελπιζω σε μεγαλυτερο budget και καλυτερο art direction στο επομενο αν υπαρξει sequel

                Comment

                Working...
                X