Announcement

Collapse
No announcement yet.

Little Big Planet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Παίξαμε χθες 3-4 πίστες online με τον hideo. Thanks και πάλι ρε φίλε. Μου έδειξε κάποιες φοβερές πίστες( από το portal και αυτή με τα σύννεφα ήταν Τ Ε Λ Ε Ι Ε Σ!) ενώ μου έκανε την τιμή να με φιλοξενήσει και στη δική του- η οποία είναι πραγματικά πολύ καλή

    Δεν μπορώ παρά να αναρωτιέμαι τι χαμός θα γίνεται με τέσσερα Sackboys. Ψηθείτε και κανάς άλλος που το έχει να κανονίσουμε- τα λέγαμε χθες στο msn και με τον Evans.

    Χάζευα και κάτι videos στο youtube και πραγματικά η δημιουργικότητα των χρηστών- όπως και η εφευρετικότητα- δεν έχουν όριο.





    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • #32
      Originally posted by Burai_Fighter
      Παίξαμε χθες 3-4 πίστες online με τον hideo. Thanks και πάλι ρε φίλε. Μου έδειξε κάποιες φοβερές πίστες( από το portal και αυτή με τα σύννεφα ήταν Τ Ε Λ Ε Ι Ε Σ!) ενώ μου έκανε την τιμή να με φιλοξενήσει και στη δική του- η οποία είναι πραγματικά πολύ καλή
      Η πλακα ειναι οτι στην αρχη παιξαμε 2 πιστες που εχω κανει hearted(Portal και η πιστα με τις κακες και καλες ιδεες λολ) αλλα τις επομενες τις επελεξα στην τυχη και ετυχε να ειναι πραγματικα καταπληκτικες.Αυτη με τα συνεφα για παραδειγμα ηταν φανταστικη.

      Ειχε πολυ πλακα και εννοειται οτι ειμαι μεσα στο να μαζευτουμε 4 ατομα.

      Comment


      • #33
        Kαποια στιγμη θα μοιραστει μια online create beta.



        Φανταζομαι λοιπον οτι θα υπαρχει συντομα η δυνατοτητα να μπορεις να φτιαξεις Online με φιλους σου μια πιστα και γιατι οχι να σου δινουν την δυνατοτητα δημιουργιας clan(σαν μικρη εταιρια που θα εχει καποιο ονομα).
        Ηδη υπαρχουν ομαδικες προσπαθειες(κυριως για μεγαλα project τυπου little big contra),αλλα σιγουρα θα ειχαν μαζευτει καποια ατομα σε ενα σπιτι για να γινουν(παντα βεβαια με την δυσκολια οτι θα πρεπει να ανοιγει το πλανο οταν απομακρυνεται ο παιχτης ή οι παιχτες και οχι να δουλευει ο καθενας σε οποιο σημειο της πιστας θελει,αλλα μονο σχετικα κοντα ο ενας στον αλλον).Φυσικα την δοξα την επαιρνε μονο ενας.
        Ακουγεται ενδιαφερον.Ειδικα αν σε αφηνουν να κανεις την δικη σου ομαδα ,θα ηθελα πολυ να συμμετεχω σε μια τετοια.

        Comment


        • #34
          Sony confirms R&C content for LBP News

          Sony has confirmed to Eurogamer that Ratchet & Clank content is "in the works" for LittleBigPlanet, "But we don't have any further details at this time."
          The company was responding to developer Insomniac's Twitter, which posted a Tweet from "mmalex" (Media Molecule's Alex Evans).
          "lbp levells coming, r&c content done, coming soon hopefully, up next for mm, big pack, bigger than mgs even," Tweeted Evans.
          LittleBigPlanet has just received a whole month of DLC, including updates, creator tools and costumes.
          http://www.eurogamer.net/articles/so...ontent-for-lbp

          Comment


          • #35
            One week only to get free druid costume for LBP
            LittleBigPlanet makers Media Molecule have noticed the change in the weather, and it reminded them of the beliefs of the …

            Comment


            • #36
              Πωωω τέλειο download μόλις βγει. Είμαι βέβαια τόσο θύμα που το 1.99 που μου περίσσεψε θα το δώσω για κανά Snake η Raiden sackboy

              EDIT:
              Μου θύμισε τον Πανοραμίξ βασικά xD Βγάλτε και κανά official Asterix pack να γουστάρω. Η και Iznogoud δεν έχω πρόβλημα:phil:
              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

              Comment


              • #37
                History Kit DLC Trailer


                Moυ εχει λειψει το ατιμο

                Comment


                • #38
                  LittleBigPlanet Gets All Wet


                  You'll soon be able to fully realize your LittleBigPlanet BioShock level, as Media Molecule announces the addition of water to the game in a future update.

                  How has the LittleBigPlanet community survived this long without real water? Sure, we've had cardboard water, but that isn't quite the same. Now the Super Mario Bros. levels can have swimming sections, The Little Mermaid is no longer off limits, and chasing waterfalls is a definite possibility. I wonder if we'll be able to drown our sack people? I also wonder why the thought makes me smile so much?
                  You'll soon be able to fully realize your LittleBigPlanet BioShock level, as Media Molecule announces the addition of water to the game in a future update.


                  Στο link θα βρείτε και trailer.

                  Με αυτό το update το LBP ολοκληρώνεται θα έλεγα. Οι διάφοροι παίχτες βρήκαν λύσεις για να δημιουργήσουν την αίσθηση νερού, με την προσθήκη πραγματικού νερού όμως τα πράγματα τελειοποιούνται. Τι να πω, τα updates σε αυτό το παιχνίδι είναι ατελείωτα, δίνονται όλο νέες δυνατότητες και αυτό, σε συνδυασμό με τη φαντασία των παιχτών, το κάνει να φαίνεται ακόμα πιο ατελειώτο. Ελπίζω να αποκτήσει περισσότερος κόσμος PS3 τώρα που πέφτει η τιμή του, ώστε να παίζουμε περισσότερα άτομα LBP.

                  Comment


                  • #39
                    Πραγματικά αν και δεν έχω τις εργατοώρες του Έβανς σκεφτόμουν ότι το μόνο που του λείπει για να είναι τέλειο είναι το νερό. Ελπίζω να μπορείς να αλλάξεις το ιξώδες και το χρώμα του νερού και να μπορείς να το βάζεις σε δοχεία κλπ και να χύνεται.
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • #40
                      Τι λέει παιδιά, θα κανονίσουμε κανένα 4πλό; Εγώ είμαι μέσα σχεδόν πάντα, ας πει όποιος ψήνεται πότε μπορεί, μπας και το οργανώσουμε.

                      Comment


                      • #41
                        Εγώ Σαββατοκύριακο γενικά μπορώ αλλά πριν τις 6.00μμ.
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • #42
                          Φανταζομαι οτι οταν βαλω little big planet μετα απο 3 μηνες θα παθω σοκ απο τον αριθμο των καινουριων πιστων.Ελπιζω μονο να εχει ανεβει ακομα περισσοτερο και η ποιοτητα τους.Αν και ειμαι βεβαιος για το τελευταιο.

                          Comment


                          • #43
                            Εχει μαζευτει απιστευτη ποσοτητα news κι ευτυχως πλεον εχω pc!

                            Kurogane no Linebarrels (PSP)

                            Tactic RPG απτην Hudson που τα τελευταια χρονια φαινεται να εχει αποσυρθει απτην αγορα των RPGs. Το συγκεκριμενο παιχνιδι βασιζεται στο ομωνυμο manga/anime και θα ακολουθει τη ροη γεγονοτων αυτου. Συμφωνα με την εκδοτρεια εταιρεια, το παιχνιδι θα εχει νεες σεναριακες προσθηκες, ομορφα 3D γραφικα, πολλαπλα endings. |To gameplay του θα ειναι το αναλογο για παιχνιδι της κατηγοριας.
                            Release Date : 8/10/09, Japan Tactic RPG  απτην Hudson που τα τελευταια χρονια φαινεται να εχει αποσυρθει απτην αγορα των RPGs. Το συγκεκριμενο παιχνιδι βασιζεται στο ομωνυμο manga/anime και θα ακο…




                            Elminage II (PSP) [Update]

                            Μια απτις πολλες ανακοινωσεις του προσφατου Famitsu ειχε να κανει και με το Elminage 2. To first person RPG της Starfish θα εκδοθει τελικα τον Οκτωμβριο.
                            Release Date : 29/10/09, Japan Μια απτις πολλες ανακοινωσεις του προσφατου Famitsu ειχε να κανει και με το Elminage 2. To first person RPG της Starfish θα εκδοθει τελικα τον Οκτωμβριο. Screens : Pr…



                            Record of Agarest War (PS3)

                            Οι περισσοτεροι ισως να θυμουνται το Agarest Senki Zero που προσφατα εκδοθηκε στην Ιαπωνια για το PS3. Πριν μερικες εβδομαδες ανακοινωθηκε απτην Aksys Games οτι θα εκδοθει κατω απτην εμπορικη σφραγιδα της και στην Αμερικη! Ωστοσο, περα απτο teaser site δεν υπαρχουν αλλες πληροφοριες. Το JRPG News υπενθυμιζει πως ο συγκεκριμενος τιτλος, αποτελει prequel του Agarest Senki που κυκλοφορησς πριν 1 περιπου χρονο στο XBOX360.
                            Release Date : ? 2009, USA Οι περισσοτεροι ισως να θυμουνται το Agarest Senki  Zero που προσφατα εκδοθηκε στην Ιαπωνια για το PS3. Πριν μερικες εβδομαδες ανακοινωθηκε απτην  Aksys Games οτι θα εκδο…


                            Ο μηνας Οκτ. θα ειναι απτους πιο Hot για τα RPGs και ιδιαιτςρα τα συστηματα της Sony
                            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                            Authenticity sir, authenticity. "

                            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                            Comment


                            • #44
                              Παντως σημερα που παιξαμε λιγο τριπλο με evans και straier εριξα πολυ γελιο με τις φασεις που γινονται, το παιχνιδι ειναι πραγματικα απιστευτο και ουτε που μπορω να φανταστω το που μπορει να φτασει αν κανεις ειναι αρκετα δημιουργικος. Η μονη μλκ της sony ειναι οτι δεν εχει headset οταν αγοραζεις την κονσολα (αν και τα συνεφακια στο lbp εχουν ακομα περισσοτερο γελιο!).

                              Για multi ειμαι παντα μεσα!!

                              Comment


                              • #45
                                Πιστεύω ότι το σημερινό session ήταν άκρως απολαυστικό. Κάποιες φάσεις θα μείνουν, όπως οι άπειρες βουτιές στο κενό, κάτω από το checkpoint. Κάποια στιγμή απλά έβλεπα και γελούσα, αδυνατούσα να κρατηθώ και να συγκεντρωθώ. Μετά είδα ότι ο straier κατάφερε να πιαστεί από το σφουγγάρι πάνω, τέλειο.

                                Χαστούκια στο κενό, αλληλοβοήθειες, όλα μετράνε. Πέρασα τέλεια και ελπίζω σύντομα να ξαναπαίξουμε.

                                Songoku πιστεύω ότι πήρες μία δόση του τι εστί multi στο LBP .

                                Comment

                                Working...
                                X