Announcement

Collapse
No announcement yet.

Destiny (Bungie)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by Aion View Post
    Καλά τώρα μιλάς σοβαρά? Χάθηκε ο κόσμος να το πάρεις από local store?
    Γιατί έχει ποτέ ο Νοέμβριος 31 ημέρες;

    Comment


    • #77
      Θα το πάρεις ποτέ;
      Carpe diem

      Comment


      • #78
        Τέλος το story mode,το οποίο είναι απλά η αρχή του παιχνιδιού,αλλά δε νομίζω ότι θα κάνω πολλά πράγματα ακόμα.Μου πήρε γύρω στις 12 ώρες,κάνοντας παράλληλα και patrol missions,1 strike,1 crucible.Έφτασα 19ο level.
        Η ιστορία είναι μέτρια και ελλιπής.Επίσης,κάθε φορά που κάνεις κάποιο ταξίδι,οι χρόνοι φορτώματος είναι μεγαλύτεροι από όσο θα έπρεπε.Τέλος οι αποστολές στη Γη,δεν είναι κάτι ιδιαίτερο.Κι εδώ τελειώνουν τα αρνητικά.Οι αποστολές από το φεγγάρι και μετά απογειώνονται,αρχίζουν μάχες με αφεντικά,μάχες με οχήματα,αν και όχι τόσο ανεπτυγμένα όπως στο Halo και γενικά το gameplay είναι εξαιρετικό.Θυμίζει πάρα πολύ Halo,κάνοντας ταυτόχρονα το βήμα μπροστά,ενώ ο τεχνικός τομέας του τίτλου,είναι εξαιρετικός.Οι περιοχές που συναντάει ο παίκτης είναι τεράστιες με προσοχή στη λεπτομέρεια και τον σχεδιασμό.
        Από κει και πέρα το sound design είναι για σεμινάριο και η μουσική υπόκρουση του τίτλου άκρως ταιριαστή με τα τεκταινόμενα στην οθόνη,είτε πρόκειται για ήρεμες στιγμές,είτε για μάχες μεγάλης έκτασης με τους δεκάδες εχθρούς.
        Γενικά,πρόκειται για έναν σχεδόν τέλειο τίτλο,όσον αφορά το single player.
        8/10
        Δε γράφω για multiplayer καθόλου,γιατί έπαιξα ελάχιστα.
        Carpe diem

        Comment


        • #79
          Originally posted by Altair View Post
          Θα το πάρεις ποτέ;
          Όχι. Πολύ αδιάφορο FPS για τα γούστα μου.

          Comment


          • #80
            Originally posted by Ren_of_Heavens View Post
            Γιατί έχει ποτέ ο Νοέμβριος 31 ημέρες;
            Αχαχα πως μου την έφερες έτσι. Ωραίος!



            Altair πως πάει το game? Δεν ήξερα ότι τελείωσες το story mode. Συμφωνώ σχεδόν με όλα όσα λες. Πηγες πάνω από level 20? Εγώ το παράτησα πρέπει νά΄ναι 20 μέρες τώρα.

            Comment


            • #81
              Level 19 είμαι,παίζω Unity,αλλά θα το συνεχίσω ξανά με την πρώτη ευκαιρία.Αν μπις εσύ,θα μπει και ένας άλλος φίλος συν ένας ακόμα που με έχει καλέσει καισ την clan του,οπότε θα το συνεχίσω.
              Carpe diem

              Comment


              • #82
                Το σκέφτομαι ακόμα. Λυπάμαι να του αφιερώνω τόσες ώρες την ώρα που έχω τόσα αλλα games να παίξω. Έφαγα πολύ χρόνο πάνω του και δεν το μετανιώνω totally worth it όμως ως που θα πάει. Θα δείξει.

                Comment

                Working...
                X