Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Smash Bros for Wii U / 3DS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ωραία ματς Xeno. Είδες και από πρώτο χέρι πόσο πολύ suckάρω. :xp:
    Μόνο με τον Bowser μπορώ να κάνω κάτι.
    Δυστυχώς με αυτό το άτιμο το Wii U ούτε να συννενοηθείς δεν μπορείς. Ευτυχώς που μου κοψε να μπω στο miiverse να διαβάσω το μήνυμα σου.

    Comment


    • #32
      Καλα σιγα, οπως αναμενοταν noob wars ηταν η φαση. Εγω ειμαι υπερ του να παιζω με εναν χαρακτηρα αλλα ειδα που αλλαζες συνεχεια οποτε ειπα να κινηθω αναλογα.
      Τωρα για συνεννοηση κτλ οπως ειδα εχει mic support μεταξυ αγωνων, οποτε μπορουμε να το δοκιμασουμε... Απλα προφανως δεν παιζω με το gamepad και δεν το χω καν κοντα μου για την ακρβεια, αλλα την επομενη φορα μπορω να το χω διπλα εστω και γι' αυτο το λογο μονο.

      Το επαναλαμβανουμε το σκηνικο με την πρωτη ευκαιρια παντως, καλα ηταν. Στην αρχη ειχε λιγο lag, αλλα μετα απο 2-3 παιχνιδια νομιζω πως πηγαινε καλυτερα. Για items τι λες; Αρχικα εβαλα none αλλα λεω οκ μαλλον ειναι υπερβολη, στην πορεια τα βαλα στο low για να μη βρεχει items ολη την ωρα. Απο αυτα αρκετα θα τα κανα disable αν ηταν στο χερι μου, αλλα ειναι τοσα πολλα που αρκετα απο αυτα δεν ξερω καν τι κανουν..

      Comment


      • #33
        Enpsty κανουμε αλλη μια αποπειρα αυριο βραδακι; Αν το χει και κανας αλλος ηδη ας το πει, αλλιως οκ και κανα ΜΚ8 σκηνικο μπορει να παιξει.

        Comment


        • #34
          Μετα τις 12 μπορω.

          Comment


          • #35

            Φοβερό το βίντεο, δείτε το οι fans.
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • #36
              Το πήρα. Κανονίστε για κάνα βραδάκι ξύλου

              Comment


              • #37
                Το έχω κι εγώ πλέον.Θα μπει κανείς;Ο Grimmtak ήδη λιώνει και μπαίνω κι εγώ.Όσοι πιστοί προσέλθετε.
                Carpe diem

                Comment


                • #38
                  Παίζουμε offline.Έχει πολύ ζουμί!
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • #39
                    Πρόσθεσα κόσμο,μπείτε παίδες.
                    Τέλος για σήμερα,ξεκλείδωσα όλους τους χαρακτήρες,ξεκλείδωσα μία πίστα,έφαγα τα μούτρα μου στο Cruel Smash,έκανα μερικά challenges,δοκίμασα όλα τα modes εκτός από το επιτραπέζιο,έκανα μερικά Master orders και ακόμα δεν μπορώ να αποφασίσω ποιον να διαλέξω.Μάλλον για Samus,Zero Suit Samus,Ganondrof,Charizard με κόβω.
                    Προτάσεις σε χαρακτήρες,δεκτές και μπείτε να παίξουμε.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #40
                      Το πηρα κι εγω, πολυ ωραιο το εξωφυλλο και το κουτι αρκετα ανθεκτικο και σκληρο για να προστατευει καλα τον ανταπτορα και το game. Θα ομορφυνει πολυ τη βιβλιοθηκη μου. 9.5/10
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #41
                        Η Rosalina παίζει να είναι από τους ποιο επικίνδυνους χαρακτήρες. Μόνο Mr.Game n Watch δεν έβγαλα γιατί τους ξεκλείδωνα με μάχες. Έβγαλα το Vs 100 με Pikachu, μάζεψα μπόλικο χρήμα και σήμερα μάλλον θα βγάλω τα υπόλοιπα και θα πιάσω να λιώσω τα διάφορα gamemodes.

                        <3 Zero Suit Samus <3

                        Comment


                        • #42
                          Εγώ μέχρι στιγμής παίζω Link, Zero Suit Samus και Peach.Και από προηγούμενα smash ξέρω αρκετά καλά Yoshi και Pit.
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • #43
                            Ειναι κανεις για online σημερα;

                            Comment


                            • #44
                              Τι ώρα θες; Μετά τις 8 θα είμαι σπίτι.

                              Comment


                              • #45
                                Έχει γεννέθλια ένας φίλος και δεν ξέρω τι θα κάνει,αλλά αν δεν πάω τελικά,για πείτε τι ώρα λέτε;
                                Συμφωνώ για Rosalina & Peach μου φάνηκαν κι εμένα πολύ καλές.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X