Announcement

Collapse
No announcement yet.

Street Fighter V

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ryu_gr
    replied
    Στο νέο update υπάρχουν αποστολές που σου δίνουν Fight money. Καλό αυτό μιας γλυτώνεις να λιώσεις το κορμί σου στο survival.

    Στα μείον, στο PC εμφανίστηκε καθυστέρηση στα menu και κάποιες φορές ακόμα και στο παιχνίδι (Deus μου συνέβει στον 1ο γύρο όταν πήρα Ryu).
    H Capcom το αναγνώρισε και έκανε tweet: We're currently investigating the issues surrounding the latest update to the PC version of SFV. Thank you for your continued patience.

    Welcome to the PC world, βούτυρο στο ψωμί του Altair!

    Leave a comment:


  • Ryu_gr
    replied
    Θα είμαι μέσα σήμερα να τσεκάρω το update και γιατί όχι και για κανένα ματσάκι.

    Περιμένω

    Leave a comment:


  • thunderjohn
    replied
    Η Capcom μάγεψε γι'άλλη μια φορά. Μετά το θεϊκό που πληρώναμε για να ξεκλειδώσουμε τα κουστούμια που είχε ήδη μέσα στο dvd του SF4, τώρα χρεώνει £19.99 για 3 κουστούμια, 1 πίστα και 22 χρώματα. Που θα πάνε τα έσοδα άραγε? Στους νικητές του Capcom Cup 2016, βρε κουτά παιδιά. Έτσι, να ξεζουμίζουν εμάς τους νουμπάδες για να πληρώσουν τους tournies. Well played Capcom!!

    Leave a comment:


  • Deus
    replied
    Εβαλα να παίξω σήμερα και πιάστηκα με combo trials. Ολοκλήρωσα όλα τα trials της chun li! Δεν είναι και κανένα φοβερό κατόρθωμα αλλά νιώθω ότι βελτιώθηκε λίγο το execution μου, τομέας στον οποίο χωλαίνω. Νιώθω φοβερή ικανοποίηση τώρα! Ryu να παίξουμε οπωσδήποτε όταν μπορέσεις! Grim αν σε δω μέσα θα σου στείλω invite και αν μπορείς παίζουμε!

    Leave a comment:


  • Ryu_gr
    replied
    Και μην ξεχνάμε 22 Σεπτεμβρίου έχουμε νέο update με επιστροφή Urien και νέα καλούδια/βελτιώσεις.
    Hey World Warriors, For those of you that couldn’t make it to Tokyo Game Show, there have been a lot of exciting announcements for Street Fighter V.  The new update will be released on September 22 nd and will deliver boatloads of new content including some additional goodies for Season Pass holders. Hit the jump […]


    Αν προλάβω και μπω αύριο θα ενημερώσω.
    Last edited by Ryu_gr; 18-09-2016, 08:06 PM.

    Leave a comment:


  • Deus
    replied
    Μια που αναζωπυρώνεται το ενδιαφέρον για το παιχνίδι να κανονίσουμε να παίξουμε. Θα το ξαναπιάσω και εγώ, άμεσα κιόλας. Αν μπορείτε και αύριο εγώ θα μπορώ.

    Leave a comment:


  • Ryu_gr
    replied
    Ωραίος και 'γω το έβαλα χθες μετά από κάποιο διάστημα και διαπίστωσα ότι έχει φτάσει σε καλά επίπεδα το game. Έχουν φτιάξει και άλλες λεπτομέρειες στη μουσική, ήχο, gameplay κτλ. που νιώθεις ότι παίζεις ένα solid game πλέον.
    Εγώ έκανα κάποιες σπατάλες σε fight money και πασχίζω να πάρω Alex παίζοντας survival mode.

    Ryu_gr το SF id μου μπορείς να με κάνεις add στο Capcom Fighting Network.
    Last edited by Ryu_gr; 18-09-2016, 08:11 PM.

    Leave a comment:


  • Grimmtak
    replied
    Έπεσε στα χέρια μου ξανά παιχνίδι. Χαίρομαι που βλέπω ότι έστρωσαν το online, γιατί όταν το είχα στις αρχές δεν παλευόταν καθόλου. Κατάφερα και πήρα τους δύο πρώτους DLC παίκτες (Alex + Guile) και τώρα παλεύω για Ibuki. Δεν έχω παίξει ακόμα το story, αλλά ξέρω ότι δίνει καλά fight money για να πάρω ακόμα έναν.

    Υ.Γ. Rashid μόνο!

    Leave a comment:


  • Deus
    replied
    Πωπω, μοιράζει πόνο όπως πάντα το κτήνος.

    Ψηνόμουν να μάθω balrog έτσι για να μην παίζω μόνο με τσαν αλλά λέγεται πως είναι πολύ χειρότερος στο 5 από ότι στο 4, θα το σκεφτώ.

    Ryu το ψήνεις για άυριο η ΣΚ να παίξουμε;

    Leave a comment:


  • Ryu_gr
    replied
    2 videos που ξεχώρισα το τελευταίο διάστημα:
    1. Στο 5:40, this should be the game... maybe not.
      Street Fighter V #RiseUpLearn more at: http://www.streetfighter.comFacebook: http://www.facebook.com/streetfighterTwitter: http://www.twitter.com/streetfight...


    2. Daigo εναντίον του 6ου καλύτερου online παίκτη στο Street Fighter 5 σε ένα match 45 δευτερολέπτων.
    Last edited by Ryu_gr; 04-08-2016, 07:47 PM.

    Leave a comment:


  • Altair
    replied
    Σόρρυ για το bitching αλλά τα'λεγα παίδες από τότε που βγήκε το "παιχνίδι".Καλό κουράγιο,ελπίζω να τα καταφέρετε.Εγώ πάντως βαρέθηκα να κοιτάω οθόνες μενού για 3ωρα σερί.

    Leave a comment:


  • Phantom Duck
    replied
    Originally posted by ryu_gr View Post
    Άψογα. Shenmue_gr το id μου.
    Φτιάχνω lobby με κωδικό paixtarades
    Παιχτούρες αν έβαζες θα δούλευε κανονικά :p

    Leave a comment:


  • Ryu_gr
    replied
    Γιώργο δεν είμαι σίγουρος αλλά αν μπω θα ειδοποιήσω.

    Leave a comment:


  • Deus
    replied
    Ναι,μεγάλη ξενέρα. Ας προσπαθήσουμε ξανά. Αύριο απόγευμα σε βολεύει;

    Leave a comment:


  • Ryu_gr
    replied
    Ανήκουστα πράγματα, με ξένους να παίζουμε κανονικά και μεταξύ μας να κολλάει! Όντως κρίμα

    Leave a comment:

Working...
X