Announcement

Collapse
No announcement yet.

Street Fighter V

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedah
    commented on 's reply
    Δεν θα έβαζα ποτέ τον πράσινο βραζιλιάνο να σφίγγεται για να ανάψει η κονσόλα μου.

  • Raf
    commented on 's reply
    Τυχερός ο Μπλάνκα και η οικογένειά του.

  • Jedah
    replied
    Φοβερό παιχνίδι αλλά δυστυχώς το πρώτο της σειράς στο οποίο δεν μπήκα βαθιά. Με ξεπέρασε η σειρά. Θα την αγοράζω όσο αντέχω και δεν φτάσει η ΔΕΗ ένα νεφρό και ένα πόδι.

    Leave a comment:


  • Ryu_gr
    replied
    Μετά από έξι χρόνια κυκλοφορίας έφθασε η στιγμή για το κύκνειο άσμα του SFV; Τί λέτε ξαναμπαίνουμε στο παιχνίδι;

    Μεταξύ άλλων προσθέτει και φίλτρο για cel-shaded γραφικά.


    Θα μπορούσε να λέγεται και Tekken update 😋
    V-Trigger 2 was overhauled to allow cancelling into normal, non-ex specials. Powered up Red Fireball can be done independently of his V-Skill 2.Music is from...


    Originally posted by Asura View Post
    Godhand; Μάλλον από αυτόν ονομάστηκε και το PS2 game, φοβερό παιχνίδι.
    Last edited by Ryu_gr; 02-04-2022, 05:51 PM.

    Leave a comment:


  • Asura
    replied
    Ryu's real world inspiration!!

    Leave a comment:


  • Xeno
    replied
    Δεν εχω χρονο αυτες τις μερες, αλλα πιστευω εντος της εβδομαδας θα τα καταφερουμε σιγουρα (ιδιως προς ΣΚ πιο ανετα, αλλα ισως και πιο πριν).
    Αν εισαι discord τα βραδια μπορουμε να το δουμε επι τοπου.

    Leave a comment:


  • Deus
    replied
    Άψογα. Εγώ είμαι μέσα πάντως. Αν και το κόβω να φάω τρελό ξύλο, έχω χρόνια να το πιάσω.

    Xeno είσαι μέσα;

    Leave a comment:


  • thunderjohn
    replied
    Το dojo του G-O ξανάνοιξε μετά την άρση των μέτρων!

    Θα μπορέσω δυστυχώς από το τέλος της βδομάδας λόγω ανειλημμένων υποχρεώσεων!

    Leave a comment:


  • Ryu_gr
    replied
    Δύσκολα θα μπω ξανά στο κόλπο όμως κάντε με add, το ID μου είναι Ryu_gr ή Shenmue_gr. Αν έρθει όρεξη και σας πετύχω online κάτι μπορεί να γίνει!

    Leave a comment:


  • Deus
    replied
    Εγώ μέσα είμαι για να κανονίσουμε. Υπόψιν έχω και εγώ να το πιάσω χρόνια αλλά αν το πάρουμε ζεστά είμαι διατεθειμένος να αρχίσω να παίζω πάλι. Αυτό το ΣΚ πχ θα μπορούσα εγώ.

    Leave a comment:


  • majorfox
    replied
    Originally posted by Xeno View Post
    Περιμενα να μην ξαναπαιξω ποτε το παιχνιδι, αλλα μολις πηραν 2 φιλοι το Championship Edition και ειπα να το κανω κι εγω τωρα που κανει μολις 15ε.
    Ενδιαφερεται κανεις να μπει ονλαιν καμια φορα αν το κανονισουμε;

    Εχω 2 χρονια να παιξω ισως, αλλα οι τελευταιες μου αναμνησεις ειναι να τις τρωω απο καποιον Alex - Ryu_gr γνωμουλα;

    εγώ ενδιαφέρομαι αλλά δεν έχω κονσόλα προσωρινά…

    είμαι σίγουρος ότι είχα παίξει με κάποιον από εδώ αλλά δεν θυμάμαι με ποιον . Έχω χρόνια να παίξω μου έχει λείψει όπως και το μπιλιάρδο.

    Leave a comment:


  • Xeno
    replied
    Περιμενα να μην ξαναπαιξω ποτε το παιχνιδι, αλλα μολις πηραν 2 φιλοι το Championship Edition και ειπα να το κανω κι εγω τωρα που κανει μολις 15ε.
    Ενδιαφερεται κανεις να μπει ονλαιν καμια φορα αν το κανονισουμε;

    Εχω 2 χρονια να παιξω ισως, αλλα οι τελευταιες μου αναμνησεις ειναι να τις τρωω απο καποιον Alex - Ryu_gr γνωμουλα;

    Leave a comment:


  • Ryu_gr
    replied
    Πολλές φόρες η απλή λύση έρχεται τελευταία. Αναλύσεις επί αναλύσεων στα φόρα και την απάντηση τη δίνει ένα καλώδιο.

    Wi-Fi στο online gaming ούτε στον εχθρό μου. Κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να υπάρχει warning στην ασύρματη σύνδεση για υποβάθμιση της εμπειρίας γιατί πολλοί έτσι το συνδέουν για λόγους ευκολίας χωρίς καλώδια στη μέση.

    Αν είναι μακρυά το router για το καλώδιο ωραία λύση είναι οι συσκευές powerlines, την είχα πρωτοδεί στο αρχοντικό του Xeno

    Originally posted by Xeno View Post
    Εκατσα να χαζεψω λιγο μετα απο χρονια κυριολεκτικα και ψιλοκολλησα. Mου φαινεται σαν να βλεπω αλλο παιχνιδι πραγματικα. Πρεπει να εχουν αλλαξει παρα πολλα πραγματα και μπραβο τους.]
    Ναι βλέπω κι εγώ videos ανά καιρούς αλλά μετά από 200 ώρες ενασχόλησης με διάφορους χαρακτήρες δεν μου έρχεται εύκολα όρεξη να ανακαλύψω τα updates.



    Τέλος όποιος θέλει να πάει για τα 500 grand, οι εγγραφές κλείνουν σύντομα!

    Leave a comment:


  • thunderjohn
    replied
    Gia osous paleuoun to multi kai tous fainetai unplayable se vanilla PS4 logo lag, prin alla3oun hardware (Pro, PS5, pc) as dokimasoun me wired connection . Problem solved gia mena.

    Edit: Epeidi milisa me Ryu prin sto tilefono. Milame gia ti sundesi sto internet na einai me ethernet k oxi wifi. Genika eixan paratiri8ei sto online tou ps4 random frame drops pou skotonan ta inputs. San imimetra exei prota8ei mono i training stage gia na eklipsei to parapano fainomeno k sundesi mono 5 bares. E3akolou8ouse omos to problima. Kapoioi katigoroun ton netcode, kapoioi alloi to ps4. Me ethernet fainetai oti paizei polu kalutera. Auti i apli paratirisi mou kostise 60 euro (ena spasmeno xeiristirio).
    Last edited by thunderjohn; 29-05-2021, 07:20 PM.

    Leave a comment:


  • Xeno
    replied
    Ryu_gr το κακολογησα το παιχνιδι και μου παραπονεθηκες και το Youtube μου το καταλαβε και αρχισε να μου προτεινει σχετικα βιντεακια. Εκατσα να χαζεψω λιγο μετα απο χρονια κυριολεκτικα και ψιλοκολλησα. Mου φαινεται σαν να βλεπω αλλο παιχνιδι πραγματικα. Πρεπει να εχουν αλλαξει παρα πολλα πραγματα και μπραβο τους. Αν εχεις κεφια χαζεψε τον φιλο Momochi να δισασκει Ryu, τον Tokido να το γυρναει σε Urien, τον Fuudo σε Poison και αλλα πολλα:

    Παρε και λιγο Ryu με Chun-Li για κατι πιο στοχευμενο, οπως βλεπω πλεον καποιοι δινουν ευκαιρια και στις main μου απο το 4 (Chun/Sakura). Το καναλι αυτο εχει απειρο υλικο οπως βλεπω, οποτε το προτεινω.

    Leave a comment:

Working...
X