Announcement

Collapse
No announcement yet.

Street Fighter V

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sinclair
    replied
    In-game advertisements hit Street Fighter 5 next week, Capcom has announced.This sponsored content, as Capcom calls it,…


    "Πληρώστε 60€ για ολόκληρο το game μας λέγανε, games σαν services μας λέγανε"
    Εγώ θέλω τους χαρακτήρες μου με outfits όπως οι στολές της formula/ moto gp

    Btw κάπου πήρε το μάτι μου πως αν απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις κερδίζεις λιγότερα Fight money, ενω αν τις έχεις ενεργοποιημένες κερδίζεις όσα κέρδιζες αρχικά στο game( κοινώς στα επίπεδα που κέρδιζες όταν είχε κυκλοφορήσει που ήταν ηδη για γέλια, πρώτη φορά απεγκατέστησα game μετά από 2 ημέρες- glorified beta - δεν θυμαμαι μόνο αν το χρησιμοποιώ για sous verre πλέον )

    EDIT:
    Για κάποιο λόγο εξαφανίστηκε ποστ του αστραπόγιαννου που το ανέφερε. Παράγκα κι εδώ κύριοι?? xD

    EDIT 2:
    πρώτη φορά που αγόρασα Street Fighter μετά από 3 μήνες και το βρήκα και locally ούτε καν internet 20€( και πάλι για κλάματα ήταν το game σαν content, όσο καλό και αν ήταν το gameplay)
    Last edited by Sinclair; 11-12-2018, 05:39 PM.

    Leave a comment:


  • thunderjohn
    replied

    Leave a comment:


  • Deus
    replied
    Σοβαρά τώρα εγώ μέσα είμαι, από τα τέλη αυτής της εβδομάδας και μετά. Θα έχω ξεμπερδέψει.

    Ryu έχω να αντιπροτείνω καλύτερο motto: Με θυμάσαι ρε πούστη;

    … Και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.

    Leave a comment:


  • Ryu_gr
    replied
    Το Gamers Odyssey dojo με σήμα το βρακί του Zangief δεν εκπαιδεύει σάκους του box αλλά σκληρούς καργ#$#%δες!

    Το motto μας: You Are The Strongest!

    Οι εγγραφές άρχισαν!

    Leave a comment:


  • Altair
    replied
    Αν βρω που το έχω καταχωνιασει μπορεί και να μπω για να κάνω το σάκο του μποξ.

    Leave a comment:


  • Ryu_gr
    replied
    [MENTION=11]Xeno[/MENTION] [MENTION=56]Deus[/MENTION]
    Μέσα για battle lounge, έστω και για λίγο να θυμηθούμε τις ανέμελες εποχές!

    Συνήθως αργά το βράδυ μπαίνω μετά τις 12!

    P.S.: Γραφτείτε στο Dojo!

    Leave a comment:


  • Deus
    replied
    Ryu δεν πειράζει, σιγά.

    Ε η αλήθεια είναι πως τα fighting games είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ απαιτητικά και οι περισσότεροι από εμάς, να μην πω όλοι, δεν έχουμε την πολυτέλεια να καούμε παίζοντας κάτι τόσο απαιτητικό. Προτιμάμε περισσότερο να παίξουμε κάτι πιο εύπεπτο, να το τελειώνουμε και να πάμε παρακάτω.

    Xeno και Ryu αν ψηθείτε πάντως για SFV εγώ δεν θα πω όχι, έχω χαθεί τώρα τελευταία αλλά σε λίγες μέρες από τώρα θα είμαι και πάλι διαθέσιμος (τελειώνω τη συγγραφή του μεταπτυχιακού μου).

    Leave a comment:


  • sub_zero
    replied
    Κι όμως το 4 κάποτε είχε γνωρίσει μέρες δόξας εδώ μέσα, βέβαια αυτό ήταν σχεδόν πριν μια δεκαετία

    Leave a comment:


  • Xeno
    replied
    Τελεια, να χουμε και κατι ενδιαφερον για ολα τα vs που παιξαμε και θα παιξουμε με το community εδω.
    Οκ λεμε και καμια μ.. να περνα η ωρα.

    Leave a comment:


  • Ryu_gr
    replied
    Originally posted by Deus View Post
    Ryu τι ακριβώς παίζει εδώ;
    [MENTION=56]Deus[/MENTION] συγγνώμη τώρα είδα το post.

    Δεν είναι παρά ένα gimmick του SFV. Μαζεύεις πόντους για να αγοράζεις αντικείμενα που τα βάζεις στο background της νέας πίστας "Dojo". Επίσης όσο πιο πολλά μέλη έχει ένα dojo τόσο πιο πολλά αντικείμενα μαζεύεις.

    Όπως βλέπεις στο site έχει πέσει αρκετή δουλειά, είναι ολόκληρο community, αλλά είναι κάτι συμπληρωματικό του game: https://game.capcom.com/cfn/sfv/

    Leave a comment:


  • thunderjohn
    replied
    Street Fighter 5 in-game ads spark vociferous debate!!

    In-game advertisements hit Street Fighter 5 next week, Capcom has announced.

    example:





    Ευχόμαστε να μη σταματήσει εκεί η Capcom. Do your worst!!

    Leave a comment:


  • Deus
    replied
    Ryu τι ακριβώς παίζει εδώ;

    Leave a comment:


  • Ryu_gr
    replied
    Τώρα το Gamers Odyssey έχει το δικό του Dojo!

    Έλατε να μάθετε τα μυστικά του Street Fighter! You Are The Strongest!

    世界最高峰の秘密結社シャドルーの格闘家研究所がオープンしましたデスよ!あの格闘家のあんなことや、こんなことをマルハダカにするデス!


    Leave a comment:


  • thunderjohn
    replied
    Περιμενε!! Our lord and savior, Shin Ryu!


     

    Leave a comment:


  • Ryu_gr
    replied


     
    Είναι η βδομάδα του Ryu απ'ότι φαίνεται

    Leave a comment:

Working...
X