Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δε ξέρω πως δημιουργείται η εντύπωση πως αν δεν υπάρχουν σχόλια σημαίνει πως κάτι δε διαβάστηκε.
    Αν γράψεις κατεβατό θα διαβαστεί από μένα πάντως εκτός κι αν έχει πολλά spoilers δεδομένου ότι δεν το έχω τερματίσει.
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • Γράψε πράμα να υπάρχει, μην αγχώνεσαι, χαμένο δεν πηγαίνει. Την ίδια εντύπωση είχα κι εγώ στο Epic Mickey που έγραφα κατεβατά σε κάθε playthrough όμως απ' ό,τι έχω καταλάβει ενδιέφεραν πολύ κόσμο που όμως απλά ήθελε να τα διαβάσει, όχι να κάνει συζήτηση. Ή όπως κάνει ο Ground Zero στο Final Fantasy XIV π.χ.

      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

      Comment


      • Γράψε Evans! Θα διαβαστείς! Προσπάθησε χωρίς spoilers αν γίνεται.
        Και γω θα ασχοληθώ αρκετά σύντομα. Συνεχώς το αναβάλλω έδω και μισό χρόνο καθώς γνωρίζω ότι θα χρειαστεί πλήρης αφοσίωση για να το εκτιμήσω στο έπακρο.


        Comment


        • Καλά έκανες κι έγραψες,γιατί πέρα του ότι είναι γαμώ τα ποστ,μου θύμισες πως αυτό πρέπει να βάλω μετά το ΜΕ3 και όχι το Alpha Protocol που σκεφτόμουν χτες.
          Carpe diem

          Comment


          • Thanks altair . Το παιχνίδι το απόλαυσα τόσο πολύ που τώρα δεν έχω όρεξη για τίποτα. Βασικά έχω όρεξη για replay, για να διαβάσω λογοτεχνία που ασχολείται με παρόμοια θέματα και για να παίξω τα παλιότερα Deus Ex...


            ... γμτ κατεβάζω το πρώτο Deus Ex τώρα, α ρε titus εσύ και οι ιδέες σου . Ελπίζω να με κρατήσει...

            Comment


            • 2 φορες προσπαθησα να το παιξω το deus x και τις 2 δεν τα καταφερα, ψήθηκα να δοκιμασω τριτη και φαρμακερη..

              Comment


              • teliosa gia defteri fora to dishonored pira ke to 1000 axizi polla to pexnidi mou aresi i eleftheria pou exis na telionis tis apostoles me diaforous tropous.

                Comment


                • teliosa to dragonborn to neo add-on tou skyrim

                  Comment


                  • Playstation All Stars Battle Royale (Platinum).

                    Αρκετά ευχάριστο και διασκεδαστικό παιχνιδάκι.Όποιος περιμένει κάτι σαν το Brawl θα απογοητευτεί.Eδώ υπάρχουν ολόκληρα combos και η τακτική παίζει σπουδαίο ρόλο,δεν είναι δηλαδή τόσο χύμα όσο η σειρά SSB.Βέβαια ενώ για μονό είναι αρκετά διασκεδαστικό,σε παιχνίδι με πολλούς παίκτες δεν ξέρω αν μπορεί να αγγίξει τα επίπεδα ενός τίτλου SSB.Προτείνω ενοικίαση για όσους ενδιαφέρονται ώστε να δουν αν τους κάνει.Πάντως ο τίτλος αποτελεί τρελό fan service στους λάτρεις των χαρακτήρων που περιέχει.Βέβαια υπάρχουν και κάποια αρνητικά.Πχ οιχαρακτήρες δεν είναι όλοι το ίδιο καλοί.Υπάρχουν κάποιοι που είναι απλά γαμάτοι (Ratchet,Jak,Sly,Cole etc),αλλοι που είναι σούπερ γαμάτοι (Raiden,Kratos,Heihachi) και άλλοι που είναι εντελώς χάλια (Suckboy).
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Journey.Τελικά όντως μετράει το ταξίδι πιο πολύ από τον προορισμό.10/10.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Mass Effect 3!!!
                        Τα λόγια περιττά.
                        Θα γράψω περισσότερα στο σχετικό θέμα.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • 4ο ποστ σερί σε αυτό το θέμα από μένα;τι διάολο,δεν είναι οι αγορές.

                          Τελείωσα το Deadlight,μου πήρε ένα 5ωρο σερί (4:45 βασικά) για να βρω και να κάνω τα πάντα (100%).Πολύ μου πήρε μιας και απ'όσο είδα στα leaderboards οι φίλοι μου το έχουν τελειώσει όλοι γύρω στις 2μιση αλλά με πολύ μικρότερο ποσοστό.Νομίζω έχει θέμα,οπότε θα γράψω εκεί περισσότερα,αν δεν έχει θα ρίξω μια επεξεργασία σε αυτό το ποστ.

                          υ.γ. Mην απαντήσει κανείς, έχω σκοπό σε 2-3 μέρες να βάλω και το The Walking Dead.


                          edit:Μιας και δεν βρήκα θέμα,τα γράφω εδώ.
                          Πολύ ωραίο παιχνιδάκι,αρκετά ευχάριστο,είχε 1-2 σπαστικά σημεία αλλά οκ τίποτα που να χαλάσει την εμπειρία.Πολύ καλή post apocalyptic ατμόσφαιρα,ένα κοινότυπο,προβλέψιμο σενάριο,να προχωράει την πλοκή,φοβερό soundtrack και όμορφα γραφικά.Ο χειρισμός αρκετά άμεσος,πολλά μυστικά για να βρει ο παίχτης καθώς και 3 ωραία easter eggs.
                           
                          Βρίσκεις σε κάποια σημεία του τίτλου 3 handhelds τύπου gasme and watch.Τίποτα ιδιαίτερο μεν,αρκετά ευχάριστη προσθήκη δε.
                          Το φινάλε μου τα χάλασε,εκεί που λέω θα κάνει την έκπληξη,τελικά έγινε όπως περίμενα από την αρχή.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Τελείωσα το Limbo που ήταν δώρο από τον BigBoss.

                            Η μουσικούλα ήταν πολύ ωραία. Η ατμόσφαιρα ήταν κάπως τρομακτική με το ασπρόμαυρο, ειδικά το μυστικό σκοτεινό δωμάτιο(ξέρει ο Evans που το έχει παίξει) με τους τρομακτικούς θορύβους από τις μηχανές.

                            Αυτό που μου μένει να κάνω είναι το No Point in Dying που είναι απίστευτο παλούκι, κάτι που έχω να κάνω από το Alan Wake.
                            sigpic

                            Comment


                            • Μου χάλασες το σερί.
                              Ναι κι εγώ μόνο το No point in dying έχω αφήσει.:kill:
                              Carpe diem

                              Comment


                              • χαχαχαχαχαχαχα...

                                Εγώ είμαι πάντα απρόβλεπτος και στο χάλασα. Έτυχε να το τελειώσω. :xp:
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X