Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Από ότι κατάλαβα πάντως δεν μπορεί να συγκριθεί με τα υπόλοιπα παιχνίδια της σειράς. Κάτι περισσότερο σε Suikoden Gaiden μου κάνει, παρά σε επεισόδιο της βασικής σειράς.

    Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα και πολλά. Ελπίζω να υπάρξει ένα επικό Suikoden VI σε κονσόλα (κατά προτίμηση PS3) και όχι ένα ακόμα σε φορητά.

    Comment


    • Kαλο ειναι αλλα ιδιαιτερα τα 1,2,3,5 ~ισως και tactics εξαρταται τα γουστα~ δε μπορει να τα αγγιξει. Το 4 δεν το αναφερω γιατι θυμαμαι ειχα αρκετα παραπονα.

      παντως δεν ειναι κακο. Πολυ παιδικο ομως...
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • Μόλις τελείωσα το Rainbow Six Vegas.Απλά ένα πολύ καλό squad based fps.Nothing less,nothing more.Κλασσική ubisoft.Στο φινάλε μου γράφει..."To Be Continued..."
        Carpe diem

        Comment


        • Enchanted Arms πριν κάποιες μέρες. Το ξεκίνησα μόνο και μόνο για να δω πώς υλοποίησαν την ιδέα με το Makoto αλλά τελικά μου άρεσε αρκετά η ιστορία του και δεν ήταν και δύσκολο. Πολύ κακή ιδέα να παρουσιαστεί μέσα από στατικούς διαλόγους.

          Επόμενος σταθμός και αφού τερματιστεί το RE5 βεβαίως βεβαίως το Remake του KH Chain of Memories, που μόλις έφτασε από την Αμερική.

          Comment


          • Ευρώπη θα βγει,ξέρουμε;
            Carpe diem

            Comment


            • Για αρκετό καιρό κυκλοφορούσε πολύ έντονα μια φήμη για 17 Απριλίου που τελικά δεν βγήκε αληθινή. Νομίζω πως δεν υπάρχει επίσημη ανακοίνωση οπότε μάλλον οι πιθανότητες δεν είναι πολλές.

              Comment


              • Μόλις τελείωσα το Game Over, βιντεοπαιχνίδι με πρωταγωνιστή τον Angry Videogame Nerd. Πολύ γέλιο, με ατάκες και στιγμιότυπα βασισμένα στα βιντεάκια του. Προτείνεται σε όσους θέλουν να περάσουν 1-2 ώρες ευχάριστα.



                /Πάει να δοκιμάσει και τα υπόλοιπα παιχνίδια

                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                Comment


                • Tελειωσα για δευτερη φορα το portal.Η αληθεια ειναι οτι στην αρχη για καποιον λογο δεν με εψηνε να το παιξω και σκεφτομουν να το αρχισω(αν ειχα ορεξη:p) αφου τελειωσω το HL και episodes.Επειδη ομως τα τελευταια τελικα τα καταευχαριστηθηκα(περισσοτερο απ'οσο περιμενα),δεν υπηρχε περιπτωση να μην δοκιμασω το portal.
                  Και ευτυχως που το δοκιμασα δηλαδη,γιατι κατ'εμε ειναι ισως το καλυτερο παιχνιδι του πακετου και σιγουρα το τοποθετω αναμεσα στα καλυτερα παιχνιδια που εχω παιξει τα τελευταια χρονια.

                  Comment


                  • zeno clash demo απτο steam, πολυ καλο θα πρεπε να συνενοηθουν με τα παλικαρια που το φτιαξανε για port σε ps network / live marketplace, τετοια καφριλα σε first person melee combat ειχα να δω απτο condemned

                    edit : για 360 το σκεφτομαι αποτι ειδα εδω http://www.horrorstyle.com/game/zeno...eam-24-03-2009

                    Comment


                    • Μπράβο βρε hideo . Σου συνιστώ να ασχοληθείς με τα least portal challenges και με τα advanced chapters. Και τα δύο είναι εξαιρετικά, ειδικά τα least portals. Επίσης αν έχεις όρεξη κάνε μία έρευνα στο internet γύρω από την GLaDOS και την Chell. Οι θεωρίες που υπάρχουν (και το τι συμβολίζει η GLaDOS) είναι απίστευτες.

                      Comment


                      • Τέλος το mgs4, εντυπωσεις στο sony section...

                        Comment


                        • Και από μένα το MGS3! Ναι είμαι λίγο πίσω !
                          Είχα καιρό να παίξω game κινηματογραφικού στυλ, τα γουστάρω πάρα πολύ, αλλά θέλω να έχω πολύ χρόνο, αλλιώς παίζω κάτι σε στυλ arcade.
                          Το έζησα φυσικά! Όπως έχω ξαναπεί τέτοια games είναι πολύ απαιτητικά σε χρόνο, αλλά και συνθήκες (πρέπει να είναι ήρεμο το περιβάλλον γύρω σου) αλλά πραγματικά αξίζει!
                          Φοβερά βίντεο φυσικά, όχι όσο του 2 κατά τη γνώμη μου (λόγω της χρονολογίας που διαδραματίζεται το 3 δεν μπορουν να "ανοιχτούν" τόσο πολύ, αλλά και πάλι την κάνουν τη δουλειά τους!! Ποιά είναι αυτή; Να σε πωρώσουν φυσικά! Και όντως ακούς πολύ ενδιαφέρουσες απόψεις πάνω στα θέματα που θίγει, όπως πως πρέπει να σκέφτεται ο στρατιώτης αλλά και τι είναι εν τέλει. Χάρηκα που είχε και τη συγκεκριμένη μουσική απ' το 2 σε κορυφαία σημεία του story. Δηλαδή, όταν ο Williams συνέθεσε αυτό το κομμάτι τι πρέπει να σκέφτηκε;; Εγώ θα έλεγα κάτι του στυλ: Μα, πόσο γαμάτος είμαι;;;
                          Θα το αφήσω λίγο ακόμα στο now playing, γιατί πρέπει!!
                          Α ρε, στιγμές, το ρολόι μετράει αντίστροφα. Αραλίκι, metal gear, βολτάρες, sex and the city στον alpha, όλα αυτά θα κοπούν. Ε, να μην πω τον πόνο μου;
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • Έλα ρε, τι μελαγχολία είναι αυτή στο τέλος. Μας έριξες τώρα :p .

                            Comment


                            • Εννοείται θα συνεχιστούν αυτά, αλλά όχι όλα μαζί σε μια μέρα! :d
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • Τέλος το Devil May Cry 1 από χτες...
                                Ωραίο εντυπωσιακό περιμένω να ξεκινήσω το 2ο κτλ κτλ κτλ

                                ΑΛΛΑ....

                                ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΚΑΜΕΡΑ ΛΕΜΕ!!!!!
                                Κάποια αλματα τα έκανα 10 φορές μέχρι να αξιωθεί.....


                                Αυτά:p
                                "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                                Comment

                                Working...
                                X