Announcement

Collapse
No announcement yet.

Batman Arkham Asylum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Γιατι ρε δεν σου αρεσε ο cillian murphy ;
    Περίμενα κάτι που να φέρνει περισσότερο στον Jonathan Crane των comic και ίσως έναν ηθοποιό με άλλο look. Τέλος πάντων γούστα τι να πω, εδώ ας μιλάμε για το game. Το οποίο το κόβω να σου αρέσει πολύ.
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • #47
      Batman: Arkham Asylum's 'Insane Night' DLC detailed

      On September 17th (on PS3, PC and 360), you'll be able to download the "Totally Insane" combat challenge, which pits the Dark Knight against escaped lunatics in Arkham's records facility, as well as the "Nocturnal Hunter" predator challenge, where you and Bats will rely on the shadows of the Arkham watchtowers to remain hidden.

      Best of all, they'll both be available for the bargain price of nothing.



      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

      Comment


      • #48
        Καλα το game ειναι ονειρο
        το ονειρο καθε batman fan(και οχι μονο)
        τοσο χρονια που διαβαζα τα κομικ δεν πιστευα οτι θα εβλεπα μια τοσοκαλη και πιστη μεταφορα σε vg

        μπραβο λοιπον στην Rocksteady


        Υ.Γ.Καλα μα ποσο τα σπαει το voice acting

        Comment


        • #49
          Originally posted by Xeno View Post
          Αυτος ειναι ο λογος να μη δοκιμασεις το 1ο παιχνιδι που λενε πως επιτελους αλλαζει αυτο το "κατεστημενο";
          Aκριβώς επειδή το λένε και επειδή ξέρω το παρελθόν είμαι επιφυλακτικός.Θα το δοκιμάσω όμως κάπου και θα δω αν αξίζει να το παίξω..
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • #50
            Πόσα games από το παρελθόν έχεις παίξει? Αλήθεια γιατί δε σου άρεσαν?
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • #51
              Αυτά τα περί παιχνίδια υπερηρώων=βλακείες είναι κάπως υπερβολικά ούτως ή άλλως.

              Τα περισσότερα παιχνίδια batman και spiderman, αν και μπορεί να μην εξομοίωναν 100% τις ιδιότητες των ηρώων, ήταν διασκεδαστικά. Επίσης πολύ καλά ήταν όλα τα hulk και iron man.

              Ειλικρινά αν έχεις ps3 ή 360 μην χάσεις αυτό το παιχνίδι. Παίξε το demo και θα το αγοράσεις αμέσως.
              https://www.emulator-zone.com
              I am an iteration closer to my desired solution!
              The World Ends With You

              I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
              Castlevania Lords of Shadow

              I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
              Hyperdimension Neptunia

              Comment


              • #52
                ΤΕΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ
                75% με 0 challenges και περιπου 50% riddles και biography...

                 
                Η μαχη με την Ivy με δυσκολεψε καπως, με τον Joker την εβγαλα με την 2η......


                Οταν τελειωνει το παιχνιδι δειχνει μια σκηνη σαν να ανακοινωνουν οτι θα υπαρχει και συνεχεια....;)
                "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                Comment


                • #53


                  Eidos Wins.
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #54
                    Eidos Fail....εχουν βγει crack που διορθωνουν τα παντα....προσωπικα ειχα προβλημα με το οτι δν μπορουσα να πιαστω απο εναν αεραγωγο απο ενα σημειο και μετα, κατεβασα το νεο Crack και voila! το τερματισα....
                    "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                    Comment


                    • #55
                      Διάλλειμα απ'το Batman γιατί μόλις έφτασε το Resident 5 για PC και πρέπει να γίνει Install να δω τι ψάρια πιάνει.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Καλα δε γινοταν να το αποφυγουν τελειως αυτο, και μονο οτι καποιοι εφαγαν ownage στην αρχη κατι ειναι.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #57
                          Τέλος Μακάρι να μη τέλειωνε τώρα να δω τι θα παίξω..... Γαμάτο παιχνίδι, τόσο γαμάτο που ο Batman χωρίς ανάσα βάζει πλώρη για Gotham λες και δεν έγινε τίποτα
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Burai_Fighter View Post
                            Πόσα games από το παρελθόν έχεις παίξει? Αλήθεια γιατί δε σου άρεσαν?
                            Λοιπόν έχω παίξει τα δυο spiderman 1 και 2.Το 2 μου άρεσε πολύ.Το 1 όχι τόσο.Επίσης έχω παίξει το άθλιο superman στο n64.Ουδέν σχόλιο.Από το spiderman 2 και μετά όμως σταμάτησα να ασχολούμαι με τέτοια games καθώς είδα πόσο μέτριες ήταν οι συνέχειές τους...Ίσως να δώσω μια ευκαιρία σε αυτό πάντως!
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • #59
                              Tα spiderman στο PsOne τα σπαγανε.Τι κριμα που το δικο μου ειναι στον Καναδα τωρα γιατι το δανεισα σε εναν ΜΑΛΑΚΑ.

                              Το Batman μονο το ντεμο επαιξα και χωρις να ειμαι πλεον οπαδος του σουπερ ηρωα ειδα οτι ειναι ενα παιχνιδι το οποιο αξιζει να ασχοληθει οποιος γουσταρει τα action.
                              Ground_Zero:

                              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by paixtis View Post
                                Λοιπόν έχω παίξει τα δυο spiderman 1 και 2.Το 2 μου άρεσε πολύ.Το 1 όχι τόσο.Επίσης έχω παίξει το άθλιο superman στο n64.Ουδέν σχόλιο.Από το spiderman 2 και μετά όμως σταμάτησα να ασχολούμαι με τέτοια games καθώς είδα πόσο μέτριες ήταν οι συνέχειές τους...Ίσως να δώσω μια ευκαιρία σε αυτό πάντως!
                                Εννοούσα ποια batman games... Αν το spiderman στο N64 ήταν το port από το ps1 θεωρώ πως είναι απο τα καλύτερα spiderman games. Τα movie tie ins των Spiderman μου φάνηκαν απλά οκ. Άντε κάτι παραπάνω από οκ ήταν το Spiderman 2. Δώσε μια ευκαιρία στο Batman πάντως πιστεύω θα σου αρέσει.
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X