Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αν προσέξεις το ποστ μου,δεν γράφω για να σε κατηγορήσω,απλώς χρησιμοποίησα ως παράδειγμα την κουβέντα μας για να σου δείξω ότι κανείς δεν είναι αρμόδιος να κρίνει τους άλλους γιατί κανείς δεν είναι αλάνθαστος.Όπως εσύ θεωρείς λάθος αυτά που λέει ο παίχτης άλλο τόσο λάθος είναι και αυτά που είπες,όμως κανείς δεν ποσταρε κατεβατό με faceplam για να σε μειώσει.Αυτά.

    Δεν είναι ανάγκη να γράψεις τι είπαμε το πρωί.Τα παμε,τελείωσε και δεν θέλω να το τραβήξουμε παραπάνω.


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

    Comment


    • Πείτε και σ'εμάς τους κουτσομπόληδες ρε παιδιά.Έχει καμιά ώρα ακόμα μέχρι να αρχίσει το δελτίο του Σταρ.:xp:

      Φυσικά αστειεύομαι.;)
      Carpe diem

      Comment


      • Ο παίχτης έκανε πλάκα, ξεκολλάτε. Τόσα χρόνια δε μάθατε πότε αστειεύεται και πότε έχει; Ήμαρτον πια...

        Comment


        • A ρε evans μόνο εσύ με καταλαβαίνεις!Το post μου ήταν εμφανώς χιουμοριστικό!Φαίνεται και από το νουμποπαίχνιδο που λέω!Τα όσα λέω για το παιχνίδι είναι από τις πρώτες εντυπώσεις που είχα για το game από το χειρισμό του κυρίως.
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Uncharted 2: Among Thieves

            Ω ρε υπερπαιχνιδάρα!
            Τα γραφικά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. Είχα δει videos, είχα παίξει και λίγο στην αρχή στο σκηνικό με το τραίνο στα χιόνια, αλλά άλλο να το παίζεις εσύ ο ίδιος.
            Τέλειο μέχρι στιγμής σε όλα.

            Τρία παραπονάκια έχω μόνο.
            1. Η κάμερα θέλει μόνιμα manual στήσιμο και δεν μπορείς να την κεντράρεις πίσω από τον Drake που πολλές φορές χρειάζεται.
            2. Το ΑΙ των εχθρών θα μπορούσε να είναι καλύτερο. Πολλές φορές πάω για stealth kill, κάθομαι δίπλα στον εχθρό (δίπλα και όχι πίσω) και δεν με βλέπει.
            3. Λίγο περισότερο adventuring και περισσότερα μυστικά θα τα ήθελα.

            Κατά τ'άλλα είναι απίστευτο.

            Comment


            • Μετά από συνεχείς πιέσεις από ένα φιλαράκι,έχω πιάσει το Crisis Core κι ας μην έχω παίξει ακόμα το 7.Είμαι στο σημείο που πρωτοσυναντάς την Aerith,έχω παίξει 13 ώρες κι έχω λιώσει στις υποαποστολές.Πλέον όμως βαρέθηκα και παίζω το main game.Περισσότερα εν καιρώ.
              Carpe diem

              Comment


              • Τερμάτισα το Dragon Αge με μάγο (2ο playhtrough, πολύ διασκεδαστικό και σημαντικά πιο άνετο, συν το ό,τι επιτρέπει την απόλυτη καφρίλα του fighterά μπροστά και 3 μάγοι από πίσω να κάνουν ό,τι τους κατέβει) και ξεκίνησα καπάκια το Awakening. Ό,τι κινείται θα πεθάνει!
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • Batman: Arkham Asylum

                  Καλό παιχνίδι αλλά υπερτιμημένο μέχρι αηδίας.

                  Comment


                  • Ήθελα να ασχοληθώ με κάποια DS RPGs αλλά δυστυχώς είτε αυτά θέλουν patch είτε η κάρτα μου έχει κάποιο prob και κολλάνε ΟΛΑ (Glory of Hercules, Pokemon Silver, Sands of Destruction, Mario & Luigi RPG).

                    Αυτό μου έδωσε την ευκαιρία να αρχίσω κάτι εντελώς διαφορετικό, το Hitman 2 (PC)! Aυτό, όπως και το 1 (Codename 47), τα έιχα παίξει πολύ παλιότερα.

                    Το έχω προχωρήσει αρκετά. Πολλά Bugs μα και πολύ απολαυστικό. Οπότε συνεχίζω.

                    Στο σκληρό μου έχω και το 3 (Cοntacts) καθώς και το 4 (blood money).

                    Φοβερή εμπειρία. Θέλω πολύ να δω πως εξελίχθηκε η σειρά! (αν και το 3 το είχα παίξει παλιότερα κι αυτό)
                    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                    Authenticity sir, authenticity. "

                    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                    Comment


                    • Τα καινουρια games στο DS εχουν anti piracy check και αν διαπιστωσουν οτι τρεχουν σε flashcards κολλανε. Το ειχα το προβλημα με την Pokemon Soulsilver και απο οταν το patch-αρα ειμαι οκ.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Υπάρχει site που τα έχει πατσαρισμένα και έτοιμα , όποιος θέλει του το στέλνω σε πμ.

                        Comment


                        • Στείλε .

                          Comment


                          • Άρα επιβεβαιωνετε ότι όντως είναι θέμα anti-Piracy μεθόδου. Αυτό είναι ευχάριστο γιατί σχεδόν πάντα τα fix-αρουν (δυστυχώς μόνο τις αγγλόφωνες κυκλοφορίες). Απόσο ξλερω το gbatemp (κι όχι μόνο) προσφέρει απτα forums του patches.

                            thanks
                            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                            Authenticity sir, authenticity. "

                            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                            Comment


                            • Edgeworth, ναι, ακόμα...
                              Η πέμπτη υπόθεση είναι εξαντλητικά μεγάλη. Είναι μακροσκελής, τεράστια. Σου φαίνεται σαν το μισό παιχνίδι μόνη της...yawn.

                              Comment


                              • .. Το χειροτερο ειναι πως ειναι η πιο αδιαφορη τελευταια case σε PW (οκ εδω που τα λεμε και η 5η του 1ου δεν ηταν τιποτα τρομερο αν και κανονικα η τελευταια του original Gyakuten Saiban ηταν η 4η που μαμουσε κι εδερνε).

                                Comment

                                Working...
                                X