Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Υπάρχει ένα πρόβλημα, θα έπρεπε να πάρω πρώτα ps3
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Δώσε του μια ευκαιρία και θα δεις ότι δεν είναι τόσο απάλευτο. Έχει όμορφη μουσικούλα, ωραία γραφικά και απλό battle system οπότε αν το πας χαλαρά δεν θα σε κουράσει ιδιαίτερα.

      Από την μεριά μου πάντως έχω φάει ΜΕΓΑ σκάλωμα με το Skyrim. Όποτε έχω μέρες με αρκετό ελεύθερο χρόνο του δίνω και καταλαβαίνει. Κορυφαίος τίτλος με μερικά πολύ πετυχημένα glitches όπως για π.χ. bandit να κατεβαίνει από το πιο πάνω δωμάτιο ενός οχυρού για να μου δώσει στο χέρι άχρηστο loot που πέταξα στο πάτωμα.
      Η καθαριότητα είναι μισή αρχοντιά.

      Comment


      • Originally posted by Somari View Post
        Υπάρχει ένα πρόβλημα, θα έπρεπε να πάρω πρώτα ps3
        Μη μου πεις ότι δεν έχεις το PS3;;;;;;;;:kill:
        sigpic

        Comment


        • Somari san den ntrepesai!!
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Αυτό κι αν είναι είδηση. που είναι ο Raf για να το δημοσιεύσει στο Gamers Odyssey Newspapers;;;
            sigpic

            Comment


            • Δώσε του μια ευκαιρία και θα δεις ότι δεν είναι τόσο απάλευτο. Έχει όμορφη μουσικούλα, ωραία γραφικά και απλό battle system οπότε αν το πας χαλαρά δεν θα σε κουράσει ιδιαίτερα.
              Το λες αυτό επειδή θες να υπερασπιστείς τη πώληση σου (j/k). Πέρα από την πλάκα, δε μπορώ να το πάρω τόσο χαλαρά όταν μετά από 10 λεπτά gameplay έχω 30 λεπτά cutscenes, που δεν λένε και τπτ ιδιαίτερο (Φωσκολικές τύπου ένα πράγμα που μπορείς να το πεις με 10 λέξεις το επαναλαμβάνεις στο ίδιο cutscene 50 φορές λες και μιλάς σε καθυστερημένα)

              Ταννο, ναι, ξέρεις, δεν έχουν όλοι την οικονομική ευχέρεια να έχουν πάνω από μια κονσόλα (και για να σε προλάβω, πήρα το Χ360 επειδή την εποχή που το αγόρασα έκαν 250€ ενώ το Ps3 500€)
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Δεν έχω παίξει τον τίτλο,αλλά (υποθέτω) αρχή είσαι ακόμα,περίμενε να ανοίξει το σύστημα μάχης ,μετά λογικά θα έχει λιγότερα βίντεο και διαλόγους,περισσότερο παιχνίδι.

                edit:Στο Χ360 είναι καλύτερο παρόλο που έχει λιγότερο περιεχόμενο.Ο λόγος;ACHIEVEMENTS!!!
                Carpe diem

                Comment


                • Originally posted by Altair View Post

                  edit:Στο Χ360 είναι καλύτερο παρόλο που έχει λιγότερο περιεχόμενο.Ο λόγος;ACHIEVEMENTS!!!
                  Ψήνομαι να το βάλω υπογραφή.Σοβαρά.


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • Και 'γω πάντως πιστεύω ο Somari απαράδεκτος
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • Βάλτε το ρε παιδιά,ποτέ δεν με έχουν κουοτάρει για υπογραφή.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Σοβαρά Σόμαρι, δεν καταλαβαίνω πως έχεις τα μούτρα να εμφανίζεσαι μπροστά μας ενώ δεν έχεις PS3. Στη θέση σου δε ξέρω τι θα έκανα από τη ντροπή μου.
                        Eternal Sonata πάρτο στο PS3 που έχει κι έξτρα χαρακτήρες μέσα μαζί και αυτά που έχει ήδη το ΧΒΟΧ360.
                        Επειδή αν δε σου αρέσει ένα παιχνίδι καλύτερα να παίξεις την έκδοση που διαρκεί περισσότερο...
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • Επειδή αν δε σου αρέσει ένα παιχνίδι καλύτερα να παίξεις την έκδοση που διαρκεί περισσότερο...
                          Xαχα ρε, "μετά εορτής" σκεφτόμουν πως επρεπε να το χα γράψει, well played. Α επίσης για να είμαι δίκαιος ναι, γραφικά και ήχος είναι eye / ear candy, ειδικά για 2007.

                          Δεν έχω παίξει τον τίτλο,αλλά (υποθέτω) αρχή είσαι ακόμα,περίμενε να ανοίξει το σύστημα μάχης ,μετά λογικά θα έχει λιγότερα βίντεο και διαλόγους,περισσότερο παιχνίδι.
                          Για αυτό το ξεκίνησα, γιατί τα Namco JRPG's είχαν πάντα άθλιο presentation αλλά άψογο και πρωτοπόρο σύστημα μάχης. Και αυτό, έχει πολύ καλό, αλλά τι να το κάνεις όταν έχεις γραμμικό rpg (σοβαρά, ούτε καρτέλα "quests" δεν έχει, αφού δεν υπάρχουν καν quests!) και δε μπορείς να τα νιώσεις στο πετσί σου... Είμαι ήδη στο μέσο στο 2ο από τα 7 κεφάλαια και δεν έχει αλλάξει πάντως κάτι
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Originally posted by Altair View Post

                            edit:Στο Χ360 είναι καλύτερο παρόλο που έχει λιγότερο περιεχόμενο.Ο λόγος;ACHIEVEMENTS!!!
                            ναι αλλα επειδη ειναι καπως παλιο εχουνε ολα τα achs του τα ιδια εικονιδια , μιση χαρα

                            στο sonata παντως το απολυτο σπασιμο ηταν (απ'οσο θυμαμαι) οτι δεν εχει χαρτες στα dungeons

                            Comment


                            • Το PS3 ειναι πολυτελεια, το 360 ειναι η main κονσολα του gamer, ενω το Wii για τους πιο ψαγμενους.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Enas eranos gia na parei PS3 o Somari na ginei parakalw...
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X