Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πάει και το δεύτερο Walking Dead. Όχι τόσο ωραίο σεναριακά όσο το πρώτο κυρίως γιατί η "αποκάλυψη" για τους farmers βρωμούσε χιλιόμετρα μακριά - αν και όταν συμβαίνει παραμένει ικανοποιητική λόγω της όλης καχύποπτης στάσης που κρατούσα παρά τις πιέσεις-παραινέσεις απ'τους συνοδοιπόρους μου να ενδώσω. Σκηνικό τόσο γαμάτο σαν του drug store δεν υπήρχε πάντως, με τη γενικότερη θεματολογία να είναι human vs human και όχι τόσο humans vs walkers. Οι σχέσεις πάντως μεταξύ των χαρακτήρων πήραν όσα έχτισα με τις αποφάσεις μου στο πρώτο και μεταφέρθηκαν/εξελλίχθηκαν άψογα στο δεύτερο.Γαμιστερό παιχνιδάκι.

    Τώρα έβαλα το Max Payne 3 και κόλλησα μόλις άρχισε ο Max να τα χώνει στη πλουτοκρατία στην αρχή. Ωραία πάει το πράγμα αν και δεν είμαι ιδιαίτερα φαν του gameplay του. Συνεχίζω σε αρκετά χαλαρούς ρυθμούς.
    sigpic

    Comment


    • να πω την αληθεια η φορμα των walking dead δεν μου αρεσε βεβαια δεν ειμαι και φανατικος του ειδους, απλοικο script αδιαφορο sidestory και υπερβολικα μικρα σε διαρκεια για να μην αναφερω καποια τεχνικα προβληματα σε γραφικα ηχο που κοβουνε απο την ατμοσφαιρα (τουλαχιστον στην εκδοση του xbox)


      anyway αρχισα το tales of graces το ειχα και περιμενε τρεις μηνες (λογω diablo 3 το οποιο ειναι στο playing και θα ειναι για πολυ καιρο φυσικα , παραλληλα με οτιδηποτε αλλο random)

      Comment


      • Ξεκινησα σημερα το Final Fantasy XIII-2 στο ps3. Αντε να δουμε... Θα ακολουθησουν εν καιρω εντυπωσεις στο αντιστοιχο thread.

        Edit: Ρε σεις, τι χαμος γινεται απο DLCs ? Αξιζει κανενα απο αυτα? Αποτι ειδα οι τιμες ειναι απο 1 μεχρι 4 ευρω.

        Comment


        • μπα μην μπεις στο κοπο για τα dlcs του 13-2

          Comment


          • Vaynard, γιατί; Τι έχουν τα DLCs;
            sigpic

            Comment


            • δεν αξιζουνε imo τον κοπο , ισως μονο η lighting

              Comment


              • Παίζω το Outland και έχω πάθει πλάκα. Πως δεν είχα πάρει χαμπάρι ένα τέτοιο παιχνίδι τόσο καιρό;
                Άντε γιατί στερέψαμε από platformers.

                Comment


                • Ratchet & Clank: Size Matters στο PSP. Κρίμα που δεν έχουν βγει άλλα παιχνίδια της σειράς εκεί πέρα, θα έπεφτε τρελό λιώσιμο.

                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • Resident Evil Revelations με CPP και το ευχαριστιέμαι πάρα πολύ ως τώρα.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Αυτη τη στιγμη παιζω πιο πολυ -

                      Bangai-O, Dodonpachi, Pinball Arcade, Scott pilgrim vs. the world και Super Puzzle Fighter 2.

                      Gamertag - Mamasou.

                      Comment


                      • DoDonpachi ε? Welcome to the club, έχουμε πολλούς arcade lovers εδώ!
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • Άρχισα πριν απο λίγο το Catherine. Τα σπάει!

                          Επίσης πολύ μου αρέσει που μπορείς να αλλάξεις εξώφυλλο και να βάλεις την Katherine.

                          Comment


                          • Ψήνομαι για το dodonpachi resurrection!

                            Προσφορά στο zavvi: http://www.zavvi.com/games/platforms.../10566189.html

                            Ποιός το έχει παίξει; Είναι καλό;
                            Buraiiiiiiiiii
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Καλό είναι αλλά πολύ ζόρικο.Αλλά οκ γνωστό αυτό.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • BUGGED THE FUKK UP SKYRIM

                                new game... 500 ωρες τσαμπα

                                but its skyrim... το εχω ξεκινισει απτην αρχη καμια 10αρια φορές και ποτέ δεν βαριέμαι να κανω τα quests!

                                Comment

                                Working...
                                X