Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αποφάσισα, μετά από ώριμη σκέψη, να δώσω μία ακόμη ευκαιρία στο Persona 3, λόγω FES. Επομένως:

    Now Playing:
    Apollo Justice (3rd Case, 1st trial)
    Persona 3 (41 hours)

    Comment


    • Κοντευω να ολοκληρωσω τα (δεν τα παιζω με συνεπεια) :
      Lionheart για PC ~κλασσικο Pc rpg, δεν το προτεινω σε κανεναν~
      Shodai Nekketsu για Snes ~επος! το παλιο καλο thrash Με λιγο νοημα κ πολυ δραση!


      και θελω να αρχισω το Xanadu Next (J) για PC καθως και το The Witcher (PC) αφου και τα 2 μου εχουν αφησει εξαιρετικες αρχικες εντυπωσεις.

      Η PS2 αποχη εχει γινει πλεον συνηθεια, παρολαυτα συνεχιζω να μαζευω RPG-ακια..
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • Είπα να ξεκουραστώ λίγο από το Final Fantasy 3 οπότε ξεκίνησα στο PS2 Final Fantasy X...

        I'm back bitches... Version 2.0

        Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

        Comment


        • Συνεχίζω το Ninja Gaiden για Xbox (όχι το Black) στο Hard και είμαι στο 10κατο επίπεδο"The Aquaduct" και προχωράω.Προς το παρόν clear time 5 ώρες και total κανά δίωρο επιπλέον.Ευχάριστο διάλειμμα μετά από τόσο FPS απανωτό.

          Comment


          • ρε Τιμ έλεος να πούμε.εγώ παίζω 25 ώρες και είμαι ακόμα στο δωδέκατο κεφάλαιο στο νόρμαλ.το έχεις ξεφτιλίσει το θέμα
            Carpe diem

            Comment


            • ρε Τιμ έλεος να πούμε.εγώ παίζω 25 ώρες και είμαι ακόμα στο δωδέκατο κεφάλαιο στο νόρμαλ.το έχεις ξεφτιλίσει το θέμα
              [/b]
              Έλα μην κλαις σε έφτασα.Θα πάμε Co op τώρα.

              Comment


              • δεν γίνεται.εγώ παίζω στο νόρμαλ.
                Carpe diem

                Comment


                • Άρχισα Shadow of the Colossus.. τα σπάει :ninja: μιλάμε για πανέμορφα γραφικά και animation o.O
                  [/b]
                  Εσυ το χεις κουφαλα ε και το 'ψαχνα προχτες! (j/κ)
                  Απιστευτο ειναι αλλα το frame rate υποφερει γιατι ο κοσμος του ειναι πολυυυυυ μεγαλος για το κακομοιρο το ps2. Παντως οι (λιγες) μαχες ειναι απιστευτα επικες!
                  https://en.wikipedia.org/wiki/Outcast_(game)

                  H μονη αποδειξη οτι το Βελγιο υπαρχει...

                  Comment


                  • Εκατσα κι εγω πριν απο μερικες μερες να τελειωσω το Bring Down the Sky του Mass Effect και κολλησα παλι Mass Effect fever!Τριτο playthrough και συνεχιζω ;) .
                    <div align="center">

                    "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                    Comment


                    • Από σήμερα ξεκίνησε φεστιβάλ γαλλόφωνου κινηματογράφου, άρα από αύριο θα παίζω παλαμάκια στο τέλος κάθε προβολής .

                      Seriously τώρα, νιώθω ότι έφτασα σε ένα gaming αδιέξοδο. Υπάρχουν τόσα JRPGs να με συνεφέρουν, αλλά κάτι με ωθεί στην απερίσκεπτη αγορά του Radiant Dawn.

                      Τελειώνω σε λίγο την 3η case του Apollo και πιάνω την 4η. Αύριο έρχεται και ο φαντάρος αδελφός από το μέτωπο, επομένως θα πιέσω τον εαυτό μου να ξεκινήσει ένα JRPG.

                      Εμείς, βλέπετε, το έχουμε αλλιώς, παίζει ο ένας και βλέπει ο άλλος, αλλά η πώρωση είναι κοινή .

                      Comment


                      • Εβαλα σημερα να θυμηθω το πρωτο Tenchu. Waaaa τι παλουκαρα ειν αυτη; Οκ υπαρχει και ενα noob factor αλλα το παιχνιδι ειναι δυσκολο. Σοβαρα. Αλλα μ&#39;αρεσει, θα τους σκισω ρε&#33;
                        https://en.wikipedia.org/wiki/Outcast_(game)

                        H μονη αποδειξη οτι το Βελγιο υπαρχει...

                        Comment


                        • Ε M.Score... Εαν ο κοσμος του Shadow ειναι πολυ μεγαλος, κανε εναν κοπο και παιξε God of War να δεις το τι μπορει να βγαλει η κονσολα σε τεχνικο τομεα...

                          Its all in the programing...
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • Εχω παιξει GoW, φοβερη παιχνιδαρα. Για το Shadow πιστευω πως εχει πολυ μεγαλο περιβαλλον που το φορτωνει μονοκομματο γι&#39;αυτο ζοριζεται το ps2.
                            https://en.wikipedia.org/wiki/Outcast_(game)

                            H μονη αποδειξη οτι το Βελγιο υπαρχει...

                            Comment


                            • Και επίσης το GoW έχει fixed camera. ;)
                              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                              Comment


                              • Bioshock στο Hard , έφτασα στο Fort Frolic και συνεχίζω έχοντας σώσει όλες τις little sisters...

                                Comment

                                Working...
                                X