Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τσακάλι είσαι άτιμε ;p
    [/b]
    Τι μιλας εσυ μωρη τσουτσου;
    <div align="center">

    "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

    Comment


    • Lost Odyssey

      Μόλις έφτασα στο 4ο δίσκο του παιχνιδιού και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος ως τώρα. Στον 2ο δίσκο έκανε μια μικρή κοιλιά σε θέμα δράσης και ανάπτυξης της ιστορίας αλλά στον 3ο βελτιώθηκε αισθητά.

      Το μόνο μου πρόβλημα είναι ότι αυτοί που μου αρέσουν είναι immortals (πλην ενός) και δεν μπορώ να τους έχω όλους μαζί στο party μου γιατί δεν θα έχουν από που να μάθουν νέα skills. Ξέρει κανείς κάποιο καλό μέρος για πολλά SP ώστε να πάω να maxάρω τα skills σε όλους; Έχω το double-sp ability οπότε λογικά θα το καταφέρω σχετικά γρήγορα.


      Comment


      • Faiā Emuburemu Shin Ankoku Ryū to Hikari no Ken

        Δε καταλαβαινω τι λενε αλλα μ&#39;αρεσει.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Fire Emblem New (something) Dragon and the sword of light


          Comment


          • Ναι το τιτλο το ξερω lol, τι λενε στο παιχνιδι μεσα δεν εχω ιδεα...

            btw something = shadow
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Lost Odyssey

              Μόλις έφτασα στο 4ο δίσκο του παιχνιδιού και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος ως τώρα. Στον 2ο δίσκο έκανε μια μικρή κοιλιά σε θέμα δράσης και ανάπτυξης της ιστορίας αλλά στον 3ο βελτιώθηκε αισθητά.

              Το μόνο μου πρόβλημα είναι ότι αυτοί που μου αρέσουν είναι immortals (πλην ενός) και δεν μπορώ να τους έχω όλους μαζί στο party μου γιατί δεν θα έχουν από που να μάθουν νέα skills. Ξέρει κανείς κάποιο καλό μέρος για πολλά SP ώστε να πάω να maxάρω τα skills σε όλους; Έχω το double-sp ability οπότε λογικά θα το καταφέρω σχετικά γρήγορα.
              [/b]
              Όλοι οι απλοί χαρακτήρες μαθαίνουν skills μέχρι τα 52 levels, εκτός του Tolten που το τελευταίο του το μαθαίνει στα 49. Ανέβαζε στα διάφορα μυστικά σημεία και αν μπορείς στο Temple of Enlighetment και ταυτόχρονα κάνε skill links με τους Immortals. Πολύ γρήγορη διαδικασία, εγώ παίζοντας κανονικά το παιχνίδι και τα extras τους τα έμαθα (μόνο την Ming άφησα στην απέξω γιατί μου την έσπαγε η φάτσα της).

              Comment


              • Συνεχιζω σταθερα SCIV...

                ΕΧΩ...

                ΛΙΩΣΕΙ...

                ΤΕΛΕΙΩΣ...

                85 ωρες fighting game σε μια εβδομαδα...

                Αρρωστια.

                Τελος.
                <div align="center">

                "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                Comment


                • Συνεχιζω σταθερα SCIV...

                  ΕΧΩ...

                  ΛΙΩΣΕΙ...

                  ΤΕΛΕΙΩΣ...

                  85 ωρες fighting game σε μια εβδομαδα...

                  Αρρωστια.

                  Τελος.
                  [/b]
                  Υπομονή&#33; Σε λίγες μέρες θα το έχω και εγώ οπότε θα ανεβάσεις κατακόρυφα τις ώρες παιχνιδιού

                  Comment


                  • Υπομονή&#33; Σε λίγες μέρες θα το έχω και εγώ οπότε θα ανεβάσεις κατακόρυφα τις ώρες παιχνιδιού
                    [/b]
                    Sure thing my brother in arms&#33;Ειναι σπανιο να βρισκεις παικτες που πραγματικα ενδιαφερονται να μαθουν εναν τιτλο ωστε να εχει ενδιαφερον να μαχεσαι μαζι τους.Ποσο μαλλον αν ειναι κι απο κοντα&#33; (Lag - free matches, hurrah&#33; ).
                    <div align="center">

                    "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                    Comment


                    • Sure thing my brother in arms&#33;Ειναι σπανιο να βρισκεις παικτες που πραγματικα ενδιαφερονται να μαθουν εναν τιτλο ωστε να εχει ενδιαφερον να μαχεσαι μαζι τους.Ποσο μαλλον αν ειναι κι απο κοντα&#33; (Lag - free matches, hurrah&#33; ).
                      [/b]
                      Έτσι ρε παιχτούρα&#33; Υπομονή&#33;&#33; ;)

                      Comment


                      • Bioshock (replay στο hard χωρίς vita-chambers για την πώρωση μετά το διάβασμα και για τα 3 achievements που μου λείπουν)
                        Braid (replay ξανά και ξανά μέχρι να το βαρεθώ)
                        Ikaruga (προσπαθώ να περάσω το τρίτο κεφάλαιο και να κάνω score 2.000.000+ στο πρώτο)

                        ZOMG Xbox 360 is on fire&#33;

                        Comment


                        • Bioshock (replay στο hard χωρίς vita-chambers για την πώρωση μετά το διάβασμα και για τα 3 achievements που μου λείπουν)
                          Braid (replay ξανά και ξανά μέχρι να το βαρεθώ)
                          Ikaruga (προσπαθώ να περάσω το τρίτο κεφάλαιο και να κάνω score 2.000.000+ στο πρώτο)

                          ZOMG Xbox 360 is on fire&#33;[/b]
                          Έτσι , έτσι , ωραίος &#33;
                          Με το που γυρνάω από διακοπές το 360 αναμένεται να πάρει φωτιά με replays των GOW , Mass Effect και ίσως Bioshock...

                          Comment


                          • Εβλεπα το υπεροχο κουτι στο ραφι να μου χαμογελα και δεν αντεξα...χθες το βραδυ ξεκινησα το Otogi 2:Immortal Warriors στο XBOX...τι να πω;Τα λογια ειναι περιττα.Υπεροχα γραφικα (η καλλιτεχνικη κατευθυνση του τιτλου απλα γαμει), φανταστικος ηχος, πολυ καλος ριθμος και μοναδικοι, αξιομνημονευτοι χαρακτηρες...Ενα απο τα διαμαντια της πρωτης κονσολας της Microsoft το οποιο εψαχνα για πολυ καιρο και ειμαι πανευτυχης που το βρηκα&#33;
                            <div align="center">

                            "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                            Comment


                            • polli kalo to otogi 2 fioth to 1 to ehis pexi? emena mou arese to 1 perisotero

                              Comment


                              • Το πήρα απόφαση: Η εξεταστική δεν είναι περίοδος για τίποτε καλλιτεχνικό και εσωστρεφές παρά μόνο για διάβασμα (για τη σχολή) και για gaming. Για αυτό και εγώ φόρτωσα το PSP με Suikoden 1 και το DS με Ηotel Dusk και Bangai-O spirits και συνεχίζω το Bioshock. Λέω με αυτά τα παιχνίδια να ασχοληθώ, ίσως και με Ikaruga, μέχρι τις 11 Σεπτεμβρίου που τελειώνει η βαρετή τούτη περίοδος (και που θα πάρω το Infinite Undiscovery για lame JRPG καταστάσεις).

                                Comment

                                Working...
                                X