Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • βρήκα και το orange box 35 ευρώ καινούριο και με ψήνει μπας και τερματίσω το portal...

    [/b]
    Αν δεν πάρεις το Orange Box άμεσα και το χάσεις θα είσαι μεγάλος Καραγκιόζης

    Επί την ευκαιρία είμαι στο 17 επίπεδο στο Portal(άλλα 2 μένουν).Τελικά είχα δίκιο.Το παιχνίδι είναι πιο βαρετό από τις αρχικές μου ή πρώιμες εκτιμήσεις.Εύκολα το πιο ανιαρό κομμάτι single player εμπειρίας του The Orange Box.Δεν τολμώ να το συγκρίνω με την ευχαρίστηση του Half Life 2 universe.

    Comment


    • Είμαι λίγο πριν τον Diablo με Warrior class και παίζοντας το ομώνυμο παιχνίδι μαζί με το Hellfire expansion.Αμέσως μετά ξεκινάει Diablo 2 με το Lord of Destruction εννοείται ενώ χρόνια τώρα το Total War medieval,Rome κτλ υποφέρει που με ανέχεται ακόμα.
      Υποτίθεται πρέπει να γράψω κάτι πνευματώδες εδώ χάμω...??

      Comment


      • Final Fantasy Tactics Advance 2 gia thn wra
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Final Fantasy Tactics Advance 2 gia thn wra
          [/b]
          Ωωωω, do want! Για πες εντυπώσεις. Το 1ο μου είχε αρέσει πάρα πολύ.


          Comment


          • Δεν ανοιγουμε ενα θεμα να τα πουμε εκει καλυτερα; Το ξεκινησα κι εγω και σαν καινουριος θα ηθελα λιγη βοηθεια.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Okz anoigw to thema na ta poume ekei.
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • Picross DS σταθερά και ασταμάτητα γιατί πρέπει
                Crisis Core Final Fantasy VII γιατί πρέπει

                Comment


                • μια ψυχή μου είπε ότι παραείναι εύκολο στο casual και παραείναι δύσκολο στο hardcore για κάποιον αρχάριο.ωραία γραφικά και αρκετά εύκολο στο casual.βέβαια χάνω άπειρες φορές σε γελοία σημεία μόνο και μόνο γιατί προσπαθώ να τους αντιμετωπίσω όλους με το chainsaw.τερμάτισα και το τρίτο act και είμαι στην αρχή του τέταρτου.αν συνεχίσω έτσι αύριο τέτοια ώρα θα γράφω στο I just finished.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Ξεκινησα πριν απο περιπου δυο ωρες το Shadow of the Colossus...μετα τη μαγευτικη εισαγωγη και την αισθηση δεους που σου προκαλει παιδευτικα αρκετα μεχρι να μπορεσω να μεταφρασω τη λογικη του τιτλου μεσω των μηχανισμων του...κατορθωσα μεχρι στιγμης να δολοφονησω δυο απο τους κολοσσους/φυλακες του τοσο ευγενους τοπου στον οποιο διαδραματιζονται τα γεγονοτα του τιτλου...πραγματικα υπαρχει κατι παρα πολυ γαληνιο σε αυτο το φανταστικο τοπιο...συνεχιζω γοητευμενος....
                    <div align="center">

                    "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                    Comment


                    • twra asxoloumai me to tragoudi aces high.mou eixe ksefigei toso kairo alla to thimithika

                      paizw to gtaiv edw kai meres kai eimai sto 58% me 22 wres paixnidiou.kala einai pisteyw

                      Comment


                      • Νοίκιασα το Uncharted και το παίζω αυτές τις μέρες που είμαι μόνος μου στο σπίτι (χτες το νοίκιασα, αύριο το επιστρέφω ). Έπαιξα μία ώρα και έφτασα στο 20% του παιχνιδιού. Μου αρέσει πολύ, είναι πραγματικα ότι περίμενα, πολύ ποζεριά, πολύ χαλαρό, πολύ καλό. Περισσότερες εντυπώσεις μετά τον τερματισμό. Πάντως με την καμία δεν αποτελεί λόγω αγοράς ps3. Ως τώρα έτσι όπως το έχω δει δεν έχει τίποτα καινούριο ή μοναδικό για να πει κάποιος ότι θα πάρει κονσόλα για αυτό. Τα γραφικά του είναι φοβερά, πάντως, αν και όχι τόσο τέλεια όσο ακούγα πριν το παίξω .

                        Comment


                        • Now Playing Halo 3 mexri tora eimai polly apogoitevmenos me kapoia pragmata elpizo na veltiothoun ligo pio meta,tha dixei.
                          Born From Darkness...Raised By Light....
                          My Wrath Shall Be Cast Upon My Enemies Like Rain Pouring From Heaven
                          Official O.G.C Member

                          Comment


                          • <div class='quotetop'>(Link_Thanos &#064; Jul 6 2008, 07&#58;53 PM) [snapback]31450[/snapback]</div>
                            Now Playing Halo 3 mexri tora eimai polly apogoitevmenos me kapoia pragmata elpizo na veltiothoun ligo pio meta,tha dixei.
                            [/b]


                            WHAT?????? :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:


                            Ξεκίνησα σήμερα επιτέλους το bioshock.δεν το έχω προχωρήσει πολύ.είμαι στο σημείο που μου λέει να βρω το κλειδί από τον Dr. Steinman.ως τώρα μου έχει αφήσει θετικές εντυπώσεις.
                            για να δούμε...
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Shadow of the Colossus κι εγώ (με πρόλαβε ο άτιμος ο φΑΗοθ) και δηλώνω μαγευμένος. Two down, X to go. Το grab system είναι τρομερό και ανεβάζει την όλη εμπειρία σε άλλο επίπεδο. Γλύστρησα από το κεφάλι και πατάω το κουμπί οπότε πιάνεται από το πόδι και ξανα-ανεβαίνει πάνω του&#33; Η μουσική είναι πάρα πολύ ωραία και ταιριάζει πάρα πολύ καλά με τις επικές (γιατί περί επικών μαχών μιλάμε) μάχες. Ανυπομονώ να δω τι θα γίνει με την ιστορία και πως είναι οι επόμενοι Κολοσσοί. So far so good


                              Comment


                              • Έτσι έτσι έμπαινε xD

                                προσπαθώ να κάνω το DVD του Nights: into the dreams να παίξει (για ps2) αλλά δεν με θέλει καθόλου Τ_Τ

                                ffXII: 90 level όλοι και yiazmat αφημένος με 17 ενέργειες (τις 31 μονοκοπανιά).. δεν πρόκειται να ξαναπιάσω το game μετά από αυτό

                                in need of .hack GU vol.2
                                "The fate of destruction is also the joy of rebirth"

                                Final Fantasy XI: Wings of the Goddess: Sylph World: Ixador: Paladin 75

                                Comment

                                Working...
                                X