Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μολις αρχισα το HL2:EPISODE 2.So far so good,ειμαι στο chapter 2,αρκετα βελτιωμενο απο το episode 1,εντυπωσεις αμα το τελειωσω.

    Comment


    • Μόλις άρχισα το Front Mission DS περισσότερο δοκιμαστικά παρά για να ασχοληθώ σοβαρά(περιμένουν SRT OG και Riviera)
      Αρκετά δύσκολο.Δεν έχω παίξει πολύ αλλά φαίνεται πάρα πολλά υποσχόμενο και μου προκαλεί εντύπωση τι φοβερά games έβγαιναν από τη Square στο παρελθόν.Αρκετά καλογραμμένο και μάλιστα τα σχέδια του Amano είναι υπέροχα.
      Απλά οι μάχες είναι αρκετά στρατηγικές και σε καμμία περίπτωση walk in the park.
      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

      Comment


      • Ξεκινάω επιτέλους το Bioshock! Μπορεί να μου πήρε καιρό να το αποφασίσω αλλά επιτέλους ήρθε η σειρά του

        Comment


        • Λοιπόν άρχισα Okami στο PlayStation 2 τελικά, δε θα περιμένω πότε θα πάρω τη Wii version γιατί μάλλον θα αργήσω έτσι κι αλλιώς, και οι μέχρι τώρα εντυπώσεις είναι θετικότατες.
          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

          Comment


          • Μπράβο ρε Loggo.επιτέλους έγινες άντρας κι ένιωσες.
            Ραμπίδη η σειρά σου να παίξεις το καλύτερο παιχνίδι ever μετά το symphony of the night ;)
            Carpe diem

            Comment


            • Λίιιιγο FF 7:CC-είπα να το ξεκινήσω χαλαρά αλλά κόλλησα.
              Ωστόσο μάλλον με βλέπω να πιάνω το Dragon Quest VIII πάλι για το τελυταίο Dungeon και το καλύτερο τέλος.Τι τέλειος τίτλος...^_^
              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

              Comment


              • Καλά θα κάνεις να το παίξεις το extra dungeon. Γίνονται πολύ ωραία πράγματα.

                Εγώ τερμάτισα το έπος (MGS4) και επέστρεψα το PS3 πίσω. Κάποια στιγμή θα τους ρωτήσω αν πουλάνε αυτά που νοικιάζουν σε χαμηλή τιμή, γιατί είναι το παλιό μοντέλο των 60GB (να ζηλέψει και ο altair). Εντάξει είναι used, αλλά το δούλεψα αρκετά και ήταν σε πολύ καλή κατάσταση. Λίγο ταλεπορημένη η επιφάνεια του, αλλά αν ακούσω μία καλή τιμή δε θα το σκεφτώ και πολύ.

                Τέλος πάντων, θα προσπαθήσω να κάνω ένα διάλειμμα από το gaming. Δε θα κολλήσω ξανά με κονσόλες, αν και όταν το ξανακάνω θα πιάσω ένα καλό JRPG (λογικά Lost Odyssey για να το τερματίσω ή Baten Kaitos Origins).

                Αυτή τη στιγμή ασχολούμαι μόνο με Picross DS (το πήρα αυθεντικό επιτέλους και άρχισα όλα τα puzzles από την αρχή, λιώνω, το λατρεύω αυτό το παιχνίδι ). Ίσως ξεκινήσω και Crisis Core κάποια στιγμή. Αν όχι τώρα, σίγουρα στο πλοίο που θα αφιερώσω ένα αξιοσέβαστο 7ωρο σε λίγες μέρες από τώρα.

                Comment


                • Προσπαθω να ξεσκουριασω και το ριξα στο Ready 2 Rumble round 2 στο DC


                  Lets get ready to ruuuumble

                  Comment


                  • Tις τελευταίες μέρες δεν παίζω τίποτα B) .
                    Star Citizen videos Star Citizen gallery

                    Comment


                    • Eναν emulator στο PS2 με Games SNES/SEGA περίοδο με τον αδερφό μου.

                      Γενικά WoW ως συνήθως.
                      "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                      Comment


                      • Eγω εχω κοπει σε 4 μαθηματα και αιτια ειναι το MGS4 και το Brawl παρατησα τα Καμεο και Ultimate alliance με εφαγαν τα blockbuster !!!


                        Aντρέας Παγουλάτος

                        Comment


                        • Νοικιασα χθες για κακη μου τυχη το DBZ:Burst Limit...Mετριοτατο fighting που στηριζεται στο button mashing,τα drama pieces την ωρα του gameplay ακυρωνουν τα combos,η ιστορια αν δεν εχεις παρακολουθησει το anime δεν βγαζει νοημα,ενω και η οποια balance μεταξυ των characters ειναι broken...μετα απο μιαμιση ωρα βγηκε και δεν ξαναμπηκε...


                          Σημερα νοικιασα το Bourne Conspiracy,impressions οταν το προχωρησω στο αναλογο topic

                          Comment


                          • τελικά ότι να'ναι είμαι.έλεγα ότι θα ξεκινήσω bioshock τελικά ξεκίνησα gears of war.
                            δεν πειράζει.έπεται αμέσως μετά.για τον Evans ρε γμτ
                            Carpe diem

                            Comment


                            • E το Gears είναι μικρό παιχνίδι. Θα βρεθείς να το παίζεις 3 φορές βέβαια (εγώ τόσες το τερμάτισα, ΕΓΩ!!!). Αν δεν παίξεις μετά bioshock είσαι βλάκας .

                              BTW Advanced av scart πήρες ή παίζεις σε HDTV; Αν παίζεις σε sd πάρε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!! Εγώ μετάνιωσα που έπαιξα το bioshock πριν πάρω. Τα γράμματα πραγματικά δε βγάζουν νόημα και τα γραφικά χάνουν τραγικά πολύ. Στο λέω εκ πείρας φίλε, η διαφορά που κάνει είναι υπερβολικά μεγάλη. Ρώτα και τα άλλα παιδιά (έφαγαν το ίδιο πρήξιμο).

                              Comment


                              • σε hd το παίζω κανονικά.άσε.μόλις το τελειώσω μου έρχεται να πάω να χρεώσω την πιστωτική να πάρω κάνα ps3+mgs4 bundle.τα έβλεπα σήμερα στον κωτσόβολο και δεν μπορούσα να πάψω να τα χαζεύω.
                                πάντως το gears με βλέπω να το παίζω μόνο μία.και μετά έχει ο θεός για replay.μετά ψήνομαι και για dmc4.αλλά θέλω πριν το dmc 4 να παίξω το onimusha dawn of dreams μιας και όλα έτσι τα έπαιξα.

                                δηλαδή onimusha,capcom devil:may cryxD,onimusha 2,dmc2,onimusha 3,dmc3.
                                οπότε για το 4 πρέπει να παίξω το dod.

                                υπάρχει και το gtaIV...
                                σκατά...τόσος λίγος χρόνος.
                                βρήκα και το orange box 35 ευρώ καινούριο και με ψήνει μπας και τερματίσω το portal...
                                ουπς...ξέφυγα.είπαμε.gow και μετά bioshock.γιατί ΠΡΕΠΕΙ B) B) B)
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X