Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Monster Hunter 2nd G - PSP - JP Import - English Translated - Online w/ XKAI
    Espgaluda - PS2 - JP Import
    Dojin Games - PC




    Comment


    • Τον τελευταίο καιρό ασχολούμαι με το Ace Combat 6: Fires of liberation (φυσικά στο Xbox 360).
      Arcade εντελώς (300 πύραυλοι αέρος-αέρος σε ένα αεροπλάνο ) αλλά δε σε χαλάει καθόλου λόγω του έξυπνου gameplay.
      Eπίσης με το Metal Gear Solid 4:Guns of the Patriots (αυτό δεν είναι παιχνίδι, είναι κάτι άλλο, όπως κάτι άλλο είναι και το Halo 3).Θα τα πούμε στα σχετικά threads...

      Comment


      • Aγόρασα το WipEout HD και το παίζω μαζί με το TWEWY. Εντάξει όχι ότι παίζω πολύ αλλά τέσπα . Πάντως γραφικά+μουσική=ownage, τέλεια αισθητική όπως όλα της σειράς, αλλά... HD λέμε .

        Comment


        • Welcome to the club Evans αντε να διοργανωσουμε κανα τουρνουα εμεις οι g.odyssey Wipeout HD owners


          Aντρέας Παγουλάτος

          Comment


          • Τον τελευταίο καιρό ασχολούμαι με το Ace Combat 6: Fires of liberation (φυσικά στο Xbox 360).
            Arcade εντελώς (300 πύραυλοι αέρος-αέρος σε ένα αεροπλάνο ) αλλά δε σε χαλάει καθόλου λόγω του έξυπνου gameplay.

            [/b]
            όπως έχω γράψει και παλαιότερα,έχει πολύ ενδιαφέρον story,και αρκετά "βαρύ".
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Εκεί που είχα βερεθεί το gaming για αδιευκρίνιστούς λόγους και δεν μου έκανε καρδιά να παίξω κάποιο game αποφάσισα να βάλω το DMC4. Αυτό ήταν...Πάμε μωρή παιχτούρα Dante!!!!!

              Comment


              • Εκεί που είχα βερεθεί το gaming για αδιευκρίνιστούς λόγους και δεν μου έκανε καρδιά να παίξω κάποιο game αποφάσισα να βάλω το DMC4. Αυτό ήταν...Πάμε μωρή παιχτούρα Dante!!!!!
                [/b]
                Jackpot! ;)
                <div align="center">

                "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                Comment


                • συνεχίζω αργά αλλά σταθερά το bioshock,παίζω για να χαλαρώνω που και που portal,και λιώνω όσο μπορώ με το god of war 2.

                  δεν ξέρω αν και πόσοι από σας είχατε ποτέ το συναίσθημα

                  "Holy S**t" τι παίζω ρε;"με τα 2 πρώτα god of war μόνο είχα αυτό το αίσθημα καθώς και με τα shadow of the colossus & Okami."Πόσο τυχερός είμαι που τα παίζω"κάπως έτσι.εντάξει εννοείται ότι το είχα και με άλλους τίτλους αλλά σε αυτά τα 4 παιχνίδια ήταν πολύ εντονότερο από οτιδήποτε άλλο και αυτό που μου έμεινε πιο πολύ.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Το Portal έιναι απλά καταπληκτικό. Μόλις το τελιώσεις σου προτείνω να ασχοληθείς με τα Challenges εκεί βρίσκεται όλη η πραγματική του ομρφιά. Θα εκπλαγείς τι ζητάνε τα Challenges. Έχω τελιώσει πολύ λίγα, η δυσκολία τους απίστευτη. Μην δείς βιντεάκια στο youtube αλλά προσπάθησε μόνος σου να τα λύσεις.



                    Comment


                    • Βασικά η μαγεία του Portal βρίσκεται ΙΜΗΟ στην εκπληκτική του ατμόσφαιρα και στο σενάριο που κρύβεται και δίνεται στον παίχτη μέσω αυτής. Ότι προσπάθησαν τα Half-Life να κάνουν τόσα χρόνια το έκανε το Portal με μοναδικό τρόπο. Για παράδειγμα πάρτε τη μορφή της GladOS.

                      ΙΜΟ το Portal και το Braid αποτελούν τα καλύτερα δείγματα videogame των τελευταίων ετών. Επανάσταση.

                      (τρέχει)

                      Comment


                      • Περιμένω απο ένα μεγάλο παρτάλι του φόρουμ (γκουχAltairγκουχ γκουχ) να μου στείλει το bioshock να νιώσω και εγώ λίγο&#33;
                        Πριν κανά μήνα αγόρασα home cinema και έχω λιώσει στα Halo3, GTA4 και Gears&#33; Παίδες είδικα σε αυτά τα παιχνίδια το 5.1 είναι PURE AWESOMENESS&#33;&#33; Συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όποιο ρεμάλι περισσέυει κανα φράγκο και σκέφτεται να τα χαλάσει σε παιχνίδια να αγοράσει ενα home cinema. Θα με θυμηθείτε&#33; ;)

                        Υ.Γ Εχω λιώσει σε τέτοιο βαθμό στο Halo3 που πλέον έχω βάσιμες υποψίες οτι εγώ είμαι ο Masterchief&#33;&#33;&#33; :blink: (καμμένος Detected&#33;&#33; )
                        I attack sharks
                        when i smell them bleed
                        I dont go swimming
                        water just wants to be around me.

                        Comment


                        • Πριν πω το τι παιζω εγω πλεον, να πω πως το Portal ειναι το καλυτερο παιχνιδι των τελευταιων πεντε ετων. Για το Braid δεν ξερω, στον λοχο δεν εχουμε 360 με internet...lol
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • Εμένα πάλι με καταδιασκέδασε(αν και είμαι η εξαίρεση που λάτρεψε το WW οπότε...)και το ευχαριστήθηκα όσο λίγα games πέρσι παρά τα όποια προβλήματα είχε.

                            Στην παρούσα φάση.μην έχοντας πολύ χρόνο καταπιάστηκα πάλι με τα GnG.Πιο συγκεκριμένα ξεκίνησα το Ultimate GnG στο psp και αναμενόμενα,τα σπάει αν και η δυσκολία μαζί με το item collecting έχει δώσει νέο νόημα στο frustration level της σειράς.

                            Μπορεί να ασχοληθώ ξανά με το Super GnG στο GBA να ξεσκουριάσω.Τα 3 πρώτα levels τα περνούσα χωρίς να χάσω σχεδόν καμμία ζωή αλλά τώρα μάλλον θα έχουν αλλάξει τα πράγματα.Great time to be a Capcom fan.

                            Μακάρι να είχα εδώ το NES,να επαιζα και το Little Nemo μετά από πολλά χρόνια...Άλλo ένα great game by Capcom :wub:
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • DMC4 στο devil hunter (αφου τελείωσα το Human mode). Πάμε ρε Δάντη&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

                              DMC4 στο devil hunter (αφου τελείωσα το Human mode). Πάμε ρε Δάντη&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

                              Comment


                              • DMC4 στο devil hunter (αφου τελείωσα το Human mode). Πάμε ρε Δάντη&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

                                DMC4 στο devil hunter (αφου τελείωσα το Human mode). Πάμε ρε Δάντη&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;
                                [/b]
                                Nα postαρω ή το εχω κουρασει το θεμα;
                                <div align="center">

                                "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                                Comment

                                Working...
                                X