Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • <div class='quotetop'></div>
    Eχω ξεκινησει εδω και μερικες μερες το ΤR:Legend.Eπιστροφη στην φορμα για την Lara μετα το αθλιο Αγγελο του Σκοτους,με μεγαλυτερη εμφαση στο shooting σε σχεση με τα παλαιοτερα,ενω και τα driving sections ειναι ευπροσδεκτα[/b]
    Ετσι ετσι , το legend ειναι οντως ενας πολυ καλος τιτλος. Εγω αρχισα το assassins creed και ειμαι ακομα στην αρχη οποτε εν καιρω θα πω περισσοτερα .

    Comment


    • Παίζω (βασικά ασχολούμαι, γιατί το είχα παίξει και παλιότερα) Yakuza στο PS2 γιατί μπορώ.
      Αρκετά ενδιαφέρον μέχρι στιγμής, υπάρχουν όμως μερικά πράγματα που απλά έγιναν λάθος.
      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • Dead Rising επιτέλους... Μέχρι στιγμής έχω χάσει 2-3 φορές, την τελευταία, επειδή είχα κάνει ήδη αρκετά πράγματα και είχα πάρει και 3 level χωρίς να κάνω save, αντί για load έκανα save&quit ώστε να ξεκινήσω ένα new game+ Που είναι αυτές οι τουαλέτες που κάνεις save, δεν έχω βρει καμμία και επίσης γιατί δεν έχει checkpoints? <_<

        Comment


        • Dead Rising επιτέλους... Μέχρι στιγμής έχω χάσει 2-3 φορές, την τελευταία, επειδή είχα κάνει ήδη αρκετά πράγματα και είχα πάρει και 3 level χωρίς να κάνω save, αντί για load έκανα save&quit ώστε να ξεκινήσω ένα new game+ Που είναι αυτές οι τουαλέτες που κάνεις save, δεν έχω βρει καμμία και επίσης γιατί δεν έχει checkpoints? <_<
          [/b]

          χαράς το κουράγιο σου που το παίζεις.εντάξει δε λέω ευρηματικό το όλο σύστημα με τις 72 ώρες αλλά χάλια υλοποιημένο.ελπίζω κάποια στιγμή να μπορέσω να του δώσω άλλη μια ευκαιρία γιατί έχει ωραία στοιχεία και αξίζει...
          Carpe diem

          Comment


          • Παίζω (βασικά ασχολούμαι, γιατί το είχα παίξει και παλιότερα) Yakuza στο PS2 γιατί μπορώ.
            Αρκετά ενδιαφέρον μέχρι στιγμής, υπάρχουν όμως μερικά πράγματα που απλά έγιναν λάθος.[/b]

            συμφωνω απολυτα.ασχοληθηκα μαζι του πριν λιγες εβδομαδες.μου εδωσε την εντυπωση ενος μετριου παιχνιδου που θα μπορουσε να κανει παρα πολλα&#33;&#33;&#33;&#33;εχει παιξει κανεις το sequel του??

            Comment


            • The Witcher. Αν και δεν έχω ασχοληθεί ακόμα πολύ (3 ώρες περίπου στο σύνολο) μου έχει αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις.
              Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

              Comment


              • Fifa 2009,wipeout hd και Linger In Shadows .

                Comment


                • Fifa 2009,wipeout hd και Linger In Shadows [/b]

                  το Fifa 2009 τι λεει??μια απο τα ιδια???

                  Comment


                  • <div class='quotetop'>(&#39;&#39;KING&#39;&#39; lu_bu &#064; Oct 15 2008, 09&#58;30 AM) [snapback]41997[/snapback]</div>
                    το Fifa 2009 τι λεει??μια απο τα ιδια???
                    [/b]
                    Δεν εχω παιξει το 08 καθολου,οποτε αν εννοεις σε σχεση με το 08 δεν ξερω.Γενικα ειναι πολυ καλο ομως.
                    δλδ δεν ειναι Fifa(λολ).

                    Comment


                    • star wars the force unleashed xbox360
                      brothers in arms hell highway xbox360

                      Comment


                      • Εβαλά χτες να δω λίγο το Bioshock (ναι αρχινουμπα altair, το πήρα το μεσημέρι. Θα σε κάνω τηλέφωνο που λένε και στην ομορφη σαλόνικα&#33;) και δηλώνω καταγοητευμένος με την ατμόσφαιρα και την αισθητική του παιχνιδιού&#33;
                        Δυστυχώς όμως δεν μπορώ αυτή την περίοδο να ασχοληθώ περισσότερο με το παιχνίδι καθώς έχω δώσει μια υπόσχεση στον προεδρό και τον λάο της Ατλέτικο μαδρίτης. Πρωτάθλημα και κύπελλο και ευρωπαικό (ε-ε-ε ο-ο-ο κλπ ) και μα τον Τουτάτις θα την κρατήσω αυτήν την υπόσχεση&#33; ΣΟΠΩΔΗΠΟΤΕ&#33;&#33;
                        Αναφέρομαι στο φίφα 09 το πρώτο φίφα που παίζω μετά απο πολλά πολλα πολλα χρόνια και μπορώ να πω συμφωνόντας με τον ακατανόμαστο (hideo) ότι το παιχνίδι δεν είναι Φιφα&#33; Μόνο το όνομα του έμεινε. Ανετα πολύ περισσότερο sim σε σχέση με το περσινό προ (δεν έχω παιξει το καινούργιο) με πολύ βάθος στο gameplay και γενικά με πάρα πολλά πράγματα να κάνεις&#33;
                        Δεν λέω περισσότερα γιατί πρέπει να πάω στο αεροδρόμιο να παραλάβω τον νεοαποκτηθέντα Στίβεν Τζέραρντ (Μωρή παιχτούρα&#33;&#33;&#33;) Θα τα πάρουμε όλα φέτος λέμε&#33;&#33;&#33;
                        B) B)
                        I attack sharks
                        when i smell them bleed
                        I dont go swimming
                        water just wants to be around me.

                        Comment


                        • Aποφάσισα να το κάνω σωστά και να παίξω, μαζί με τα άλλα, το Fire Emblem Radiant Dawn...

                          Comment


                          • το Fifa 2009 τι λεει??μια απο τα ιδια???[/b]
                            Το FIFA 2009 λένε πως είναι κορυφαίο, απο βαθμολογίες και κριτικές τα πάει καλύτερα απο ποτέ, πολύ καλύτερα απο το PES 2009 για πρώτη φορά, που αυτό λένε οτι είναι μια απο τα ίδια.

                            Comment


                            • Εγω κανω εναλλαγες μεταξυ Chrono Cross (το συνεχισα μετα απο 1 μηνα) και MP3: Corruption αν και εχω δωσει περισσοτερο βαρος στο 1ο.
                              Κατα τ&#39; αλλα μονιμη συντροφια αποτελυν τα Pacman CE, Ikaruga και random 2d fighting games.

                              Comment


                              • Aποφάσισα να το κάνω σωστά και να παίξω, μαζί με τα άλλα, το Fire Emblem Radiant Dawn...
                                [/b]
                                Πηρες τη σωστη αποφαση...
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X