Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Γιατί να το στείλω στην Nortec για αλλαγή του disc , whats the rong with it,anyway ?

    Comment


    • Αν εχεις τη πρωτη παρτιδα εχει καποιο bug στη δευτερη πιστα νομιζω και παγωνει. Προφανως η δυνατοτητα να κατεβαζεις update για ενα παιχνιδι ηταν πολυ προχωρημενη για τη nintendo.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Απλά μου έκανε εντύπωση γιατί τα αλλάζανε χωρίς κόστος. Δε σε κατηγόρησα or anything. Απλά όταν μου συνέβη 2-3 φορές απόρησα μήπως έπαθε κάτι το Wii ή δεν είχε γραφτεί καλά το disc... Ευτυχώς οι λέξεις Paper mario και freezing μαζί με το google απέδωσαν
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • Συν τοις αλλοις εβαλα το Plants vs Zombies στο PC και ειναι αρκετα εθιστικο μπορω να πω.
          Δε μου αρεσουν τα tower defense games, αλλα αυτο ειναι πολυ καλυτερο απο ο,τι αλλο εχω δει και πολυ πιο ευχαριστο, τοσο απο αποψης gameplay, οσο και στον αισθητικο τομεα.
          Maybe it's the PopCap touch.
          Καποια στιγμη οταν το προχωρησω κι αλλο ισως ανοιξω και thread.
          Για την ωρα ας δουν κανα trailer οσοι δεν εχουν ιδεα περι τινος προκειται:
          The official trailer for PopCap's next game, Plants vs. Zombies! Visit http://www.plantsvszombies.com and be notified of other Zombie Alerts!It's all because...

          Comment


          • Για την ωρα ας δουν κανα trailer οσοι δεν εχουν ιδεα περι τινος προκειται
            Πραγματικά δεν διαβάζει κανείς τα posts μου

            Originally posted by NiCk View Post
            Εγώ ξεκίνησα να παίζω λίγο "Plants VS Zombies" .. Είναι tower defence παινγίδι αλλά επειδή είναι native για Mac είπα να του δώσω μια ευκαιρία .. Τελικά το παιγνίδι το απολαμβάνω αρκετά και κάθε στάδιο δείχνει να δημιουργά νέο ενδιαφέρον ... Πολύ addicting gameplay, και φανταστικό presentation .. Tο προτείνω, ανεξάρτητα αν σας αρέσουν τα tower defence games ή όχι ..
            Το προχώρισα αρκετά ( 5ος κόσμος νομίζω ) και μου αρέσει ιδιαίτερα ... Το μόνο πρόβλημα είναι ότι είναι αρκετά εύκολο, και δεν νομίζω να δυσκολέψει μέχρι το τέλος .. Κατά τα άλλα, δεν παύει να είναι ένα πολύ ωραίο παιγνίδι για τους fans ή όχι των tower defence games ..

            Y.Γ. Τραγική ειρωνεία το πιο κάτω ... Όταν το είδα στις 25 του μηνός το ευχαριστήθηκα αφάνταστα .. 5 μέρες μετά, τα συναισθήματα είναι απλά παράξενα

             



            Comment


            • Ειχα διαβασει το ποστ σου και εχοντας διαβασει κι αλλα πολλα ειχα κατα νου να το δω οταν βρω λιγη ορεξη. Βεβαια με τα διαβασματα το ψιλοκαθυστερησα επ' αοριστον, αλλα προχθες που ημουν σ' εναν φιλο μου λεγε ποσο καλο ειναι και με αφησε να παιζω κανα μισαωρο στο MacBook του και ηταν οντως πολυ εθιστικο.
              Εστω και αργα πιστευω πως καθε μερα θα παιζω λιγο λιγο, ειναι πολυ καλη επιλογη για ενα small break.

              Comment


              • Καθόμουν και χάζευα τα περιεχόμενα του PSN store και βλέπω ένα game ονόματι Stardust HD στα 1.99€( στο account μου είχαν περισσέψει 2€ από άλλη αγορά) Κατέβασα το demo και μου άρεσε αρκετά, ήταν και λιγα τα χρήματα και δεν το σκέφτηκα( bye bye LBP costumes) Περιττό να πω πως έπαιζα μια ώρα και δεν το κατάλαβα... Απίστευτα addicting gameplay, τρελά χρώματα, όμορφη beatάτη μουσική και πάνω από όλα high score frenzy. ΟΙ πρώτες μου εντυπώσεις είναι πολύ πολύ θετικές.

                ΕDIT:
                Συν το MGS 4 ένα solid τρίωρο. Ελπίζω να το τερματίσω πριν την Άφιξη( ωωωωω μουσική Halo και τα ρέστα)
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • Λοιπον συνεχιζω το tactics με αργους ρυθμους λογω εξεταστικης -ειμαι στις 10 ωρες-(btw ενα μεγαλο thanks στον evans για τις πληροφοριες και τις συμβουλες) και παραλληλα ριχνω μερικους αγωνες και στο gears of war 2. Ανεβασα επισης το gamerscore μου, ωστοσο το παιχνιδι μου εχει φαει το achievement με τα executions (τα εχω κανει ολα δεν ξερω τι φταιει) ενω ταυτοχρονα δεν μου καθεται match στο king of the hill (οχι δεν κερδιζω, δεν το ψηφιζει κανεις εστω για να φαω τη φολα βρε αδερφε) οπου και μου λειπει μια νικη για να ολοκληρωσω. Να πω οτι το live του τιτλου εχει βελτιωθει απιστευτα ενω το νεο συστημα αξιολογησης ειναι κλασεις ανωτερο απο το προηγουμενο.

                  Comment


                  • Το κεφάλι σου το έφαγε το achievement παλιορέμαλε! οχι το παιχνίδι.
                    Το ποιο πιθανόν είναι να μην έχεις κάνει τη δευτερη εκτέλεση με το torgue bow. Εκτός απο το "Υ" το τόξο έχει και μία δεύτερη εκτέλεση με το "Β" πέρα βρέχει εκτέλεση δλδ ενα απλό κοπάνημα είναι αλλά το παιχνίδι το μετράει για execution.
                    Είμαι 100% σίγουρος οτι αυτό είναι και αν δεν είναι αυτό να μην προλάβω να
                    I attack sharks
                    when i smell them bleed
                    I dont go swimming
                    water just wants to be around me.

                    Comment


                    • LoL, εχεις δικιο οτι αυτο ειναι απλα τι εγινε, ειχα 10 στις 11 και οντως μου εμενε η Β-εκτελεση με το τοξο, οταν τελικα την καταφερα μου εβγαλε κατω το εικονακι με τα executions (ξερεις που βγαινει οταν πλησιαζεις καποιο achievement) και συνεχισε να γραφει 10/11...Εν ολιγοις πρεπει να την κατεγραψε αλλα να μην την καταμετρησε...Το περιεργο ειναι οτι το ολο σκηνικο δεν μου φανηκε περιεργο...για καποιο λογο το περιμενα.

                      Comment


                      • Αποκλειεται να σου χει ξεφυγει και καποια αλλη;
                        Φανταζομαι θα το χεις ψαξει, αλλα οκ ποτε δεν ξερεις.. στη χειροτερη θα βρεις βιντεακια στο γιουτουμπ που τα δειχνουν ολα μαζεμενα.

                        Βεβαια τι λεω, ασε τον Πιλγκριμ να λεει για Γκιαρς, εχεις κοτζαμ ΦΦΤ να σε περιμενει. Τετοια παιχνιδια μια φορα στα τοσα χρονια πραγματικα..

                        Comment


                        • Τώρα τελευτέα λιώνουμε το Final Fantasy 4, το remake για DS αν και έκανα μία πατάτα με τα augments και το ψήνω για reset τώρα που έφτασα στα μισά..
                          sigpic

                          Comment


                          • Μη γραφεις με γκρι αν μπορεις γιατι σε μερικα skins το background ειναι λευκο. welcome btw.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Plants VS Zombies. Τα λόγια είναι πολύ λίγα για να περιγράψω την τελειότητα αυτού του παιχνιδιού. Μιλάμε για παιχνιδάρα όχι αστεία . Αυτή την περίοδο ήταν ό,τι ακριβώς έψαχνα.

                              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                              Comment


                              • Λοιπόν ξεκίνησα σήμερα το K.O.T.O.R και θα ήθελα λίγο τα φώτα σας σε κάποια πραγματάκια.
                                Είμαι στον Taris κι έχω την εξής απορία.Τα side quests του κάθε πλανήτη μπορώ να επιστρέψω και να τα κάνω όποτε θέλω;Δηλαδή να φύγω από τον έναν να πάω σε άλλον και μετά όποτε μου τη δώσει να πάω να παίξω κι εκείνα τα quests.Όχι για κάποιο άλλο λόγο αλλά το Pallack μου φαίνεται απίστευτα εκνευριστικό.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X