Announcement

Collapse
No announcement yet.

God Of War III

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Azrael View Post
    Μολις πηρα τη collector's, δν ειναι κατι ιδιαιτερο, εχει τις postcards και τα DLC και ειναι σε digipack,δεν εχει μεσα τη standard δλδ.Το εξωφυλλο ειναι αναγλυφο και εχει το αλλο artbox που εχετε δει.

    Στη τιμη της απλης τη πηρα οποτε κλαιν.Btw μονο Ελλαδα εχει βγει τοσο νωρις, neogaf ακομα λιγοι την εχουν πχ και ψαχνονται, εδω γεμισε ο ντουνιας trilogy στα σεβεν σημερα
    Πόσο είναι η τιμή της απλής ? 70€ ? Ε ρε κωλόφαρδε !
    sigpic

    Comment


    • Λογικά θα το παραγγείλω αύριο. Το βρήκα από Ελλάδα 51,90 ευρώ χωρίς έξοδα αποστολής. Μέ έξοδα γύρω στα 57 ευρώ. Άντε να μας πέσουν τα σαγόνια.
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • Και γω απο κει που λες θα το περνα αλλα εδω για Kαβαλα μου χρεωνουν 10ε μεταφορικα .
        Ground_Zero:

        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

        Comment


        • Καλά ρε πλάκα μας κάνουν! Τι απίστευτη εισαγωγή είναι αυτή;; Ο.ο
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by BigBOSS View Post
            Λογικά θα το παραγγείλω αύριο. Το βρήκα από Ελλάδα 51,90 ευρώ χωρίς έξοδα αποστολής. Μέ έξοδα γύρω στα 57 ευρώ. Άντε να μας πέσουν τα σαγόνια.
            Έχεις ξεκωλωθεί στα games τελευταία.Εμείς δεν έχουμε λεφτά να φάμε...
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Nαι βασικά δεν τα παίρνω όλα εγώ, σίγα μην έπαιρνα όλα τα games σε τόσο μικρή περίοδο. Το HR δεν είναι δικό μου μου το έδωσε ο Π. Το GOWIII θα το αγοράσω εγώ και θα το δώσω και στον Π. Κατάλαβες το κόλπο;:phil:
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • Aχά σωστός ο τύπος.Πάρε ffxiii λέμε να έρθω να το λειώσω!
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Εγώ βρήκα την απλή έκδοση με 60e. Έχω κολλήσει το παιχνίδι ρουλάρει.
                  sigpic

                  Comment


                  • Εγώ πήγα να το νοικιάσω αλλά ήταν ήδη νοικιασμένο . Όποτε κάτσει θα το πάρω, ευτυχώς υπάρχει πράμα στην άκρη (FF XIII ).

                    Comment


                    • Πολύ καλό το ότι αύξησαν την δυσκολία,τα άλλα god of war ήταν αρκετά εύκολα στα easy και normal επίπεδα δυσκολίας και εκνευριστικά στα god,titan.Hyped,θα το τιμήσω στα σίγουρα σε κάποια φάση,έχουμε και final fantasy 13 και heavy rain να τερματίσουμε.


                      Tidy!

                      Do not blame me.Blame yourself or God.
                      In Matsuno we trust.

                      Comment


                      • Το φτασα μετα το σημειο με το ντεμο το οποιο σε γεγονοτα και τεχνικο τομεα λολ, δεν εχει καμια σχεση.Καμια ομως.

                        Και οντως αν κανεις button mashing δε ζεις, ειναι ετσι φτιαγμενο που να σε αποτρεπει. Το block και τις counter attacks εχω λιωσει να τις χρησιμοποιω.
                        Ground_Zero:

                        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                        Comment


                        • Originally posted by Azrael View Post
                          Το φτασα μετα το σημειο με το ντεμο το οποιο σε γεγονοτα και τεχνικο τομεα λολ, δεν εχει καμια σχεση.Καμια ομως.
                          Καλα μιλαμε ειναι να απορεις για ποιον λογο εβγαλαν το ντεμο.Δεν εχει καμια σχεση.Τοση διαφορα απο ντεμο σε τελικο προιον δεν πρεπει να εχει ξαναυπαρξει.

                          Comment


                          • Originally posted by hideo View Post
                            Καλα μιλαμε ειναι να απορεις για ποιον λογο εβγαλαν το ντεμο.Δεν εχει καμια σχεση.Τοση διαφορα απο ντεμο σε τελικο προιον δεν πρεπει να εχει ξαναυπαρξει.

                            Γι αυτο ακριβως δε το βγαλαν σε public απο την αρχη.Ηταν ενος χρονου της E3 και ηταν και πανευκολο.Το scene κιολας ειναι πολυ διαφορετικο.Τεχνικος τομεας αστο, καμια σχεση ομως.

                            Παω για ξαπλα.
                            Ground_Zero:

                            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                            Comment


                            • Οι μάχες με τα boss και ειδικά ότι σκηνές παίζουν με τους τιτάνες είναι να χαζεύεις. Χωρίς να κάνω spoiler, υπάρχει μια συγκεκριμένη σκηνή στα Τάρταρα όλα τα λεφτά. Επίσης έπαθα πλάκα με το τρισδιάστατο μοντέλο του Ήφαιστου και τα βυζιά της Αφροδίτης. Έκλεισα 7ωρο αισίως σερί αμα δε πέσω κάτω με βλέπω να το τερματίζω ως το πρωί.
                              sigpic

                              Comment


                              • Το αστείο είναι ότι αυτήν την περίοδο (Heavy Rain -> Final Fantasy XIII -> God of War III) την περιμέναμε όλοι πώς και πώς. Τώρα που τη διανύουμε δε μας βλέπω να την πολυπαλεύουμε. Εγώ ήδη είμαι στα όρια μου με τόση υπερβολική δόση gaming, ο deus dope βλέπω καλά κρατεί. Οι αντοχές μου έχουν μειωθεί τραγικά .

                                Με πάρα πολύ ζόρι κρατιέμαι και δεν το νοικιάζω ρε γμτ, δεν ξέρω αν πρέπει να αφήσω έστω και για 2 μέρες το FF XIII :xp: .

                                Comment

                                Working...
                                X