Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kαθημερινές ιστορίες ασχετοσύνης videogames σε ελληνικά

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Συν το καλύτερο όλων.

    Το προϊόν μπαίνει στην σακούλα την οποία κλείνουμε με συραπτικό! Ακόμα και αν αγόρασες ένα στυλό.

    Comment


    • #47
      Originally posted by deus_d0pe View Post
      Aπόδειξη ή τιμολόγιοοοο;
      Καταλογακι Οκτωβριου θα θελατε;
      Ευχαριστούμε που ψωνίσατε από το Πλαίσιο!
      fixed.

      Comment


      • #48
        Xeno τι έβαλες στην υπογραφή σου;

        Comment


        • #49
          Καταλογακι Οκτωβριου θα θελατε;
          ahhahah το καταλογακι το εχω ακουσει απο μια στα κεντρικα στην στουρναρη

          Comment


          • #50
            Εμενα μου φαινεται απο τις πλεον κλασικες ατακες, αν και τωρα που το ξανασκεφτομαι παιζει να ναι πιο συνηθισμενο το "να βαλουμε" και οχι το "θα θελατε".

            @ Εvans: δεν ξερω τι εννοεις, μια τυπικη συνδεση εχω για τα εδω δεδομενα (αφου και στην Ελλαδα 24 mbit μας προσφερουν καιρο τωρα ).

            Comment


            • #51
              Τις προάλες που αγόρασα το Dark Souls μου βάλανε κατάλογο χωρίς να πούνε τίποτα! Κίτρινη κάρτα στις ταμειογκόμενες.
              sigpic

              Comment


              • #52
                Originally posted by deus_d0pe View Post
                Τις προάλες που αγόρασα το Dark Souls μου βάλανε κατάλογο χωρίς να πούνε τίποτα! Κίτρινη κάρτα στις ταμειογκόμενες.
                Εμενα μου εφαγε 7ε μια ταμειογκομενα.. Δυστηχως ηταν σχετικα αργα οταν το καταλαβα..
                Aπόδειξη ή τιμολόγιοοοο;
                Σας εξυπηρετησαν καλα οι συναδελφοι??
                Καταλογακι Οκτωβριου θα θελατε;
                Ευχαριστούμε που ψωνίσατε από το Πλαίσιο!
                fixed...

                Xeno τυπκη ναι μιας και λενε 24mbit αλλα ποσοι το πιανουν full ειναι αλλη ιστορια..

                Comment


                • #53
                  Έχω άλλη απίθανη ιστορία σημερινή.

                  Μια φίλη μου παίρνει στο πλαίσιο να παραγγείλει ένα laptop. Η υπάλληλος τη ρωτάει γιατί θέλει αυτό και η φίλη μου της ξαναλέει ότι θέλει το μοντέλο που προανέφερε χωρίς άλλα σχόλια. Η υπάλληλος της ξαναλέει:
                  -Μα πείτε μου γιατί διαλέξατε αυτό, ίσως μπορώ να σας προτίνω κάποιο καλύτερο βάσει των αναγκών σας.
                  Και μαντέψτε τι μάρκα θα ήταν αυτό που θα της πρότεινε! Προφανώς η φίλη μου νευρίασε και δεν πήρε τίποτα.
                  https://www.emulator-zone.com
                  I am an iteration closer to my desired solution!
                  The World Ends With You

                  I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                  Castlevania Lords of Shadow

                  I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                  Hyperdimension Neptunia

                  Comment


                  • #54
                    Οι εμπειρίες που έχω από πλαίσιο, όπως και οι περισσότεροι φίλοι μου, δεν είναι τόσο τραγικές. Από μαγαζιά με ηλεκτρονικά δε νομίζω πως υπάρχει κάτι καλύτερο στην Ελλάδα. Από multirama όμως έχω ιστορίες...
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by straier View Post
                      Από μαγαζιά με ηλεκτρονικά δε νομίζω πως υπάρχει κάτι καλύτερο στην Ελλάδα.
                      Οι καλύτερες τιμές σε υπολογιστές, hardware, λάπτοπ, αναλώσιμα, περιφερειακά, λογισμικό και αλλα. Άμεση αποστολή σε όλη τη Ελλάδα. Εγκατάσταση Δικτύων και περιφερειακών, service PC και φορητών υπολογιστών.
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • #56
                        απο το cosmodata εχω να σας πω εγω αν θελετε πικαντικες ιστοριες, τελικα ειναι θεμα τυχης να μην πεσεις σε περιπτωση

                        Comment


                        • #57
                          Εγώ απλά προτιμώ cosmodata γιατί (σε προσωπική εμπειρία τουλάχιστον, κατάστημα Στουρνάρη)

                          1) Δε προσπαθούν να μου πουλήσουν το μισό μαγαζί, πάω καρφωτός για αντικείμενο, το παίρνω, φεύγω

                          2) Έχουν παλαιότερο εξοπλισμό, σε αντίθεση με Πλαίσιο και Μουλτι, που για να κάνεις αναβάθμιση στην μνήμη πρέπει να πάρεις νέα μητρική και επεξεργαστή

                          3)Έχουν φθηνότερο/απλούστερο υλικό, πχ ήθελα μια κάρτα ethernet, με απλά μια έξοδο, για οικιακό δίκτυο, χωρίς στολίδια, γκούπιγκούπι και κοκοψόψαρα, ήταν το μοναδικό που είχε.

                          4) Πήγα για να αγοράσω μια παλαιότερη μητρική (όπως προείπα, οι μεγάλες αλυσίδες έχουν μόνο τελευταία προϊόντα για την ελίτ) και είχα πάει με την δική μου και τον επεξεργαστή της. Επειδή εγώ αλλάζω ότι θέλω στον υπολογιστή, αλλά ΧΕΖΟΜΑΙ να μεταφέρω επεξεργαστή μήπως σπάσω τα πινάκια, του ζήτησα να μου πει πόσα θέλει να μου τον μεταφέρει εκείνος (ήξερα από εμπειρία του αδερφού μου ότι το πλαίσιο ζητάει 20€!!!!11eleven~~). Η απάντηση του ήταν κάτι του τύπου "έλα μωρέ, βλακείες, για 3 δευτερόλεπτα δουλειά, τι να μου δώσεις;"

                          Γενικά δηλαδή, μου έχει δώσει περισσότερο εντύπωση καταστήματος "άμεσης/φιλικής προσωπικής επαφής" με τον πελάτη.

                          Επίσης με το πάτο που έχουν πιάσει οι αλυσίδες, έχω αρχίσει και εκτιμώ ΠΟΛΥ τα συνοικιακά μαγαζιά (ακόμα και σε άσχετο να πέσεις, θα είναι λιγότερο βλαμμένος από τους πλαισιάτορες που τους έχουν μάθει να σε βλέπουν σαν πορτοφόλι με πόδια)
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Vaynard View Post
                            απο το cosmodata εχω να σας πω εγω αν θελετε πικαντικες ιστοριες[...]
                            Originally posted by straier View Post
                            [...]Από multirama όμως έχω ιστορίες...

                            Ε πείτε ρε παιδιά, δεν έχει νόημα να λέτε πως έχετε ιστορίες αλλά δεν τις λέτε

                            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                            Comment


                            • #59
                              +1 ante na kounietai to thread
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by i Have no Equal View Post
                                Xeno τυπκη ναι μιας και λενε 24mbit αλλα ποσοι το πιανουν full ειναι αλλη ιστορια..
                                Προφανως για πλακα το λεω, αλλωστε στην Ελλλαδα δεν ισχυει κατι τετοιο γενικοτερα. Εχω σπασει ολα τα κοντερ στο συγκεκριμενο θεμα, με attenuation 63dB εχω μια συνδεση που σερνεται, οποτε εδω που ειμαι τωρα μου πεσε αποτομη η αλλαγη με τις οπτικες ινες κτλ.

                                Comment

                                Working...
                                X