Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gaming Awards 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ε είδαμε λίγα.Αυτή είναι η ουσία.Οι third parties από μόνοι τους δεν κάνουν τίποτα αν δεν υπάρχουν δυνατά first party.Γι΄αυτό μιλάμε και για υποτονικότητα.
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • #77
      Όχι.Όλοι έχουν τον ρόλο τους.Μην ξεχνάς ότι οι 3rd parties μπορούν να δώσουν ώθηση σε ένα σύστημα(ΠΣ2) ή να το χαντακώσουν (ΧΒΟΧ).Το 90% και λίγα λέω,είναι 3rd party.
      Carpe diem

      Comment


      • #78
        Ναι αλλά όταν δεν έχεις αξιόλογο first party σε μια χρονιά, αυτή η χρονιά μπορεί να είναι υποτονική.Τεσπά άλλο λέμε.
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • #79
          Paixtis αυτο που λες ισχυει για οσους ασχολουνται κυριως με nintendo. Για τους αλλους ισχυουν τα οσα λεει ο Altair. Στο τελος βεβαια, η χρονια που περασε για πολλους ηταν η χειροτερη εδω και χρονια. Ισως ο φοβος της επικειμενης καταστροφης εριξε το motivation των developers. Ή ισως απλα φταιει οτι οι μισοι developers αντι να κανουν games κανανε kickstarter presentations και teasers
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #80
            Η χειρότερη εδώ και χρόνια όμως για ποιους λόγους?
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • #81
              Ραμπίδη δεν έχεις άδικο,όμως σκέψου ότι πλησιάζουμε στο τέλος της γενιάς.Εγώ ξέρω ότι κάθε χρόνο τέτοια εποχή αναρωτιέμαι τι τίτλους έχω να περιμένω πέρα από 1-2 και τελικά καταλήγω με καμιά 20αρια τλχ.
              Στο θέμα μας.
              Έχοντας τελειώσει 4/5 παιχνίδια από τους υποψηφίους των Spike να πω πως συμφωνώ που το The Walking Dead πήγε πάνω από Assassin's Creed 3,Mass Effect 3.Μόνο για το Journey έχω τις ενστάσεις μου,αλλά οκ,έχω και διαφορετικά κριτήρια εγώ,οπότε,λογικό.
              Carpe diem

              Comment


              • #82
                Τελείωσα και εγώ το journey και έχω να πω ότι αξίζει και με το παραπάνω το βραβείο του goty.

                Επίσης,το eurogamer αναγόρευσε το fez παιχνίδι της χρονιάς.

                It's been kind of an angry year, you know? First everyone went mental about the end of Mass Effect 3, driving BioWare's…


                Για το παιχνίδι γενικά έχω διαβάσει τα καλύτερα,ίσως να πρέπει να το βάλω και αυτό στο πρόγραμμα.


                Tidy!

                Do not blame me.Blame yourself or God.
                In Matsuno we trust.

                Comment

                Working...
                X