Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Xeno View Post
    Deep Down trailer (1080p):


    O Yoshinori Ono ξαναειπε πως το παιχνιδι ετρεχε σε PS4 hardware. Δεν ξερω τι μπορει να ισχυει ή να μην ισχυει αλλα το αποτελεσμα ειναι εντυπωσιακο.

    η ολη ιστορια θυμιζει καρμπον το trailer του killzone 2 το 2005. H Guerilla κατάλαβε πως έκανε λάθος και δεν το επανέλαβε αυτη τη φορά

    και το πρώτο "fail" για το ps4

    PS4 will not support CDs

    Sony told a Japanese journalist that the PS4 won't support CDs or Super Audio CDs, like the PS3 did.
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • και το πρώτο "fail" για το ps4: PS4 will not support CDs
      Ναι τρελο fail, ελπιζω τουλαχιστον να παιζει βιντεοκασσετες

      Comment


      • Originally posted by nooto View Post
        Ναι τρελο fail, ελπιζω τουλαχιστον να παιζει βιντεοκασσετες


        Κακά τα ψέματα δεν γίνεται σε κάθε νέα κονσόλα να έχουμε απαίτηση να υποστηρίζει τα πάντα από το παρελθόν.

        Comment


        • Άντε γεια Sony.Είχα όλη τη καλή διάθεση να πάρω την κονσόλα σου αλλά χωρίς CD όχι PS4 δεν αγοράζω ούτε ταινία σου στο cinema δεν θα ξαναδώ.

          Comment


          • Περαν της πλακας απορω πώς γινεται ενα BD player να μη διαβαζει CDs.

            Comment


            • Οντως, και εγώ έχω την ίδια απορία.

              Comment


              • Τα dvd players παίζουν cd γιατί είναι twin laser assembly. Δλδ. ή έχουν δύο διαφορετικά lasers ή ένα το οποίο μπορεί να προσαρμόζεται ανάλογα και να διαβάζει και τα δύο. Αντίστοιχα τα blu-ray players έχουν και για τα 3 μιας και είναι 3 διαφορετικά format.
                Βέβαια το κόστος να διάβαζε και cd είναι αμελητέο όποτε δεν καταλαβαίνω αυτήν την κίνηση.

                Comment


                • Μάλλον θέλουν να αποφύγουν έναν τέτοιου είδους "συγκεντρωτισμό", δε συμφέρει, οι ελάχιστοι που θέλουν να αγοράσουν cd-player ας πληρώσουν εκ νέου για να κινηθεί η αγορά... εγώ έτσι το καταλαβαίνω.

                  Comment


                  • Μήπως απλώς είναι ένας πιο subtle τρόπος να πούνε ότι δεν θα παίζει PS1 παιχνίδια;

                    Comment


                    • Aυτο το ειπαν ευθεως

                      Comment


                      • Originally posted by hideo View Post
                        Aυτο το ειπαν ευθεως
                        Ε τότε δεν ξέρω.Μάλλον παρουσιάζουν "αρνητικά" για να πούνε ότι "να,δείτε, ακόμα και τα αρνητικά της κονσόλας δεν είναι τίποτα το συγλονιστικό!".

                        Comment


                        • Eιπαν οτι θα παιζουν αλλα μεσω Gaikai.

                          Comment


                          • PS4 GUI



                            Δεν μπορω να πω οτι μου αρεσει και πολυ..

                            Comment


                            • Ta save mas tha mporoume na ta paroume na paiksoume se alounou konsola?
                              Afto einai to poio shmantiko, ta CD kai ta MD den me noiazoun, toulaxiston na swzwntai online kai na mporoume na ta loadaroume apo pantou sthn xeiroterh...

                              Sony KSYPNA!
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Αφου ειναι σε cloud τα save απλα θα κανεις log-in με το profile σου..

                                Comment

                                Working...
                                X