Announcement

Collapse
No announcement yet.

Console vs PC vs Cloud gaming (remove amulet of logic before entering)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Και το έβαλες εδώ,διότι...?
    Carpe diem

    Comment


    • Originally posted by Altair View Post
      Και το έβαλες εδώ,διότι...?

      Μπας και το δουν και οι console peasants πριν τη μεθεπόμενη γενιά.
      Έστω και σε βίντεο.
      I'm back bitches... Version 2.0

      Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

      Comment


      • Γιατι δεν θα το δουν οι console peasants ποτε..

        Comment


        • Παίζω Far Cry 3 στο Χ360,έχει κάτι προβληματάκια στον τεχνικό τομέα,που υποθέτω πως σε τούμπανο πισί δε θα τα είχε.Βέβαια εγώ πλήρωσα το Χ360 250 ευρώ το 2008,οπότε δε νομίζω υπολογιστής του 2008 να το τρέχει καλύτερα.Και μάλιστα με αξία ίση με 250 ευρώ.Οπότε είναι καλή φάση.Και κλασσικά το παιχνίδι είναι έπος,οπότε μια χαρά το ευχαριστιέμαι ως έχει.
          Άρα,τέτοιες τεχνολογίες είναι εντελώς άχρηστες και δεν έχουν να δώσουν κάτι ουσιαστικό στον δέκτη-gamer πέρα από ένα wow effect στον τυπάκο που μόλις έσκασε 400 ευρώ για νέα κάρτα ώστε να μπορεί να κοκορεύεται στους φίλους του τι κάνει το νέο του σύστημα και να νιώθει το e-penis μεγαλύτερο.Το βίντεο,κλασσικά,δεν το είδα,και ούτε πρόκειται,το θεωρώ χάσιμο χρόνου.Όπως χάσιμο χρόνου είναι και να προσπαθώ να κάνω διάλογο με άτομα που χρησιμοποιούν εκφράσεις τύπου console peasants για να νιώσουν μια κάποια ανωτερότητα,αλλά μιας και είμαι χρόνια εδώ,δεν εγκαταλείπω την προσπάθεια.
          Carpe diem

          Comment


          • Originally posted by Altair View Post
            Παίζω Far Cry 3 στο Χ360,έχει κάτι προβληματάκια στον τεχνικό τομέα,που υποθέτω πως σε τούμπανο πισί δε θα τα είχε.Βέβαια εγώ πλήρωσα το Χ360 250 ευρώ το 2008,οπότε δε νομίζω υπολογιστής του 2008 να το τρέχει καλύτερα.Και μάλιστα με αξία ίση με 250 ευρώ.Οπότε είναι καλή φάση.Και κλασσικά το παιχνίδι είναι έπος,οπότε μια χαρά το ευχαριστιέμαι ως έχει.
            Άρα,τέτοιες τεχνολογίες είναι εντελώς άχρηστες και δεν έχουν να δώσουν κάτι ουσιαστικό στον δέκτη-gamer πέρα από ένα wow effect στον τυπάκο που μόλις έσκασε 400 ευρώ για νέα κάρτα ώστε να μπορεί να κοκορεύεται στους φίλους του τι κάνει το νέο του σύστημα και να νιώθει το e-penis μεγαλύτερο.Το βίντεο,κλασσικά,δεν το είδα,και ούτε πρόκειται,το θεωρώ χάσιμο χρόνου.Όπως χάσιμο χρόνου είναι και να προσπαθώ να κάνω διάλογο με άτομα που χρησιμοποιούν εκφράσεις τύπου console peasants για να νιώσουν μια κάποια ανωτερότητα,αλλά μιας και είμαι χρόνια εδώ,δεν εγκαταλείπω την προσπάθεια.
            Κλασσικος console peasant

             
            :troll:



            Αν εβλεπες το βιντεο θα καταλαβαινες πως εχει κατι να προσφερει ακομα και στο gameplay.

            Το ποσταρα εδω γιατι προφανως η τεχνολογια αυτη ειναι της nvidia και λογικα θα ειναι PC exclusive.

            Comment


            • Tο Far Cry 3 στο 360 δεν το παίζεις.
              Απλά το αντέχεις!


              Το PC μου εν τω μεταξύ μου κόστισε λιγότερο από τα 2 360 που αναγκάστηκα να πάρω αφού το πρώτο και ήταν στα τελευταία του και δεν είχε HDMI.
              I'm back bitches... Version 2.0

              Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

              Comment


              • Originally posted by NickTG View Post
                Tο Far Cry 3 στο 360 δεν το παίζεις.
                Απλά το αντέχεις!
                24fps cinematic gameplay και ετσι

                Comment


                • lol ποσο uber ορος το console peasant
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Originally posted by Ramparter View Post
                    lol ποσο uber ορος το console peasant
                    + ΑΠΕΙΡΟ!

                    Κορυφαίος όρος να πειράζεις τον άλλον!


                    Originally posted by Roronoa View Post
                    24fps cinematic gameplay και ετσι

                    Να έπιανε και τόσα καλά θα ήταν!
                    I'm back bitches... Version 2.0

                    Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                    Comment


                    • Originally posted by NickTG View Post
                      + ΑΠΕΙΡΟ!

                      Κορυφαίος όρος να πειράζεις τον άλλον!





                      Να έπιανε και τόσα καλά θα ήταν!
                      Ειδικά αν δεν εκανε equip την flame shield..

                      Comment


                      • Αν εβλεπες το βιντεο θα καταλαβαινες πως εχει κατι να προσφερει ακομα και στο gameplay.
                        Ρε glorious mustards αυτα που εχει να προσφερει στο gameplay τα εκανε και το ps2 στο mgs3 την περασμενη δεκαετια :troll::troll:

                        η τεχνολογια αυτη λογικα θα ειναι PC exclusive
                        Ε ας υπαρχει και κατι exclusive στο pc (ας ειναι και τεχνολογια)

                        Comment


                        • To pc εχει περισσοτερα exclusive peasant..

                          Comment


                          • Originally posted by NickTG View Post
                            Tο Far Cry 3 στο 360 δεν το παίζεις.
                            Απλά το αντέχεις!


                            Το PC μου εν τω μεταξύ μου κόστισε λιγότερο από τα 2 360 που αναγκάστηκα να πάρω αφού το πρώτο και ήταν στα τελευταία του και δεν είχε HDMI.
                            Ναι ρε φίλε, 100% δίκιο και στα 2 .

                            Λέω να κάνω κι εγώ jump on the bandwagon Πάντως και να κοροϊδεύω την καθεμία από τις δύο πλευρές, αναλόγως του θέματος.

                            Πάντως console peasant >>>>>>> mustard race, το τελευταίο δεν έχει καν νόημα, ενώ το πρώτο βασίζεται σε γεγονότα. Άσε που έχει πλάκα να λες τον άλλον peasant, regardless of the context .

                            Comment


                            • To pc εχει περισσοτερα exclusive peasant..
                              Οk

                              Πάντως console peasant >>>>>>> mustard race, το τελευταίο δεν έχει καν νόημα, ενώ το πρώτο βασίζεται σε γεγονότα. Άσε που έχει πλάκα να λες τον άλλον peasant, regardless of the context .
                              Χαχαχαχαχα

                              Comment


                              • Originally posted by Evans View Post
                                Λέω να κάνω κι εγώ jump on the bandwagon Πάντως και να κοροϊδεύω την καθεμία από τις δύο πλευρές, αναλόγως του θέματος.


                                Απορώ γιατί ήδη δεν το έχεις κάνει!
                                Αξία ανεκτίμητη!
                                I'm back bitches... Version 2.0

                                Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                                Comment

                                Working...
                                X