Announcement

Collapse
No announcement yet.

PlayStation 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by nooto View Post
    Songoku ηταν.
    Ναι θυμηθηκα

    Comment


    • Ihne eisai megali paixtoura. Mallon exeis teleiosei ki esu tin megali tou Alefadou sxoli. Opos k naxei kaloriziko, kalota3ido kai min ta gemiseis ta 660Gb tou sklirou monokopania. Perimenoume feedback.

      Comment


      • Είχα την ευκαιρία να δω την κονσόλα απο κοντά και να παίξω το Astro's Playroom. Το παιχνίδι σαν tech demo είναι εκπληκτικό και αποτίει φόρο τιμής στο PlayStation και την ιστορία του με γιορτινή διάθεση και αυτοπεποίθηση. Η Sony με το dual sense πάει να χτίσει κάτι καλό - καιρό σκέφτομαι πως το κλασικό χειριστήριο έχει ακόμα να συνεισφέρει στο immersion και όντως η Sony ξυπνάει και το πάει ακόμα παραπέρα με adaptive triggers + ακόμα πιο εξελιγμένο rumble από το ήδη καλό του Switch + ό,τι άλλο καλό έξτρα είχε ήδη το DS4. Το ίδιο το χειριστήριο σαν σχήμα είναι από τα πολύ καλά, ίσως και το καλύτερο που έχω δει, και άνετα πάει υποψήφιο για αγορά ως pc controller.

        Comment


        • Originally posted by Raf View Post
          Είχα την ευκαιρία να δω την κονσόλα απο κοντά και να παίξω το Astro's Playroom. Το παιχνίδι σαν tech demo είναι εκπληκτικό και αποτίει φόρο τιμής στο PlayStation και την ιστορία του με γιορτινή διάθεση και αυτοπεποίθηση. Η Sony με το dual sense πάει να χτίσει κάτι καλό - καιρό σκέφτομαι πως το κλασικό χειριστήριο έχει ακόμα να συνεισφέρει στο immersion και όντως η Sony ξυπνάει και το πάει ακόμα παραπέρα με adaptive triggers + ακόμα πιο εξελιγμένο rumble από το ήδη καλό του Switch + ό,τι άλλο καλό έξτρα είχε ήδη το DS4. Το ίδιο το χειριστήριο σαν σχήμα είναι από τα πολύ καλά, ίσως και το καλύτερο που έχω δει, και άνετα πάει υποψήφιο για αγορά ως pc controller.

          έχεις δίκιο ! Δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά με το ps5 νιώθω ενθουσιασμένος γιατί τώρα φαίνεται η πραγματική next gen μετάβαση.

          Comment


          • Originally posted by majorfox View Post


            έχεις δίκιο ! Δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά με το ps5 νιώθω ενθουσιασμένος γιατί τώρα φαίνεται η πραγματική next gen μετάβαση.
            Μαλλον δεν έχεις δει Star Citizen ουτε με τα κυαλια, σύντομα έρχεται και το cloud tech (νεφελώματα κτλ).
            Star Citizen videos Star Citizen gallery

            Comment


            • Originally posted by BigBOSS View Post

              Μαλλον δεν έχεις δει Star Citizen ουτε με τα κυαλια, σύντομα έρχεται και το cloud tech (νεφελώματα κτλ).
              last gen μοιαζει.

              Comment


              • Originally posted by BigBOSS View Post

                Μαλλον δεν έχεις δει Star Citizen ουτε με τα κυαλια, σύντομα έρχεται και το cloud tech (νεφελώματα κτλ).
                Ε συγνώμη ρε συ Big Boss αλλά το Star Citizen είναι απλά ένα πολύ εντυπωσιακό tech demo με ελάχιστο gameplay και που δεν προβλέπεται να κυκλοφορήσει τα επόμενα χρόνια παρόλο που έχουν ξοδευτεί πάνω από 300 εκατομμύρια δολάρια για την ανάπτυξή του, τι ακριβώς δηλαδή υπάρχει για να μας εντυπωσιάσει; ΟΤΑΝ και ΑΝ κυκλοφορήσει, ή έστω όταν μάθουμε στο περίπου πότε θα κυκλοφορήσει το συζητάμε. Τα νεφελώματα που μου λες με αφήνουν παγερά αδιάφορο από την στιγμή που το game δεν έχει κυκλοφορήσει καλά καλά, αν είναι να χαζέυω πανέμορφα γραφικά χωρίς να υπάρχει game για να παίξω καλύτερα να δω καμία εκπομπή του Astronio για να μάθω και τίποτα.
                Last edited by Deus; 30-11-2020, 12:28 AM.


                Tidy!

                Do not blame me.Blame yourself or God.
                In Matsuno we trust.

                Comment


                • Το star citizen είναι το πιο μαλακια παιχνίδι που έχει βγει ποτε! Όποιος το θαυμάζει είναι άσχετος από gaming. Τα γραφικά του δεν είναι μόνο last gen αλλά γενιάς ps3 και πολύ λεω . Έχουμε τα halo δεν θελουμε άλλο κάρβουνο. Η μαγκιά είναι να κινηματογραφήσεις τα πρόσωπα όπως στο the last of us όχι να κρύβεις ατέλειες σε πανοπλίες και σκάφη σε παρακμιακά scfi games. Η νέα γενια διψάει για κινηματογράφο και παιχνίδια με στορυ, τα υπόλοιπα είναι του δημοτικού.

                  Comment


                  • Μέχρι να έρθει η νέα φουρνιά Ps5 ας βάλω ένα βίντεο...

                    Comment


                    • Πιθανως στημενο βιντεο. Ζουμε στην εποχη που τα παντα γινονται για τα κλικς και τη προβολη.

                      Εχω ενα καλυτερο βιντεο.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Δεν έχεις χιούμορ

                        Comment


                        • Εχω Switch ομως.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • Originally posted by Ramparter View Post
                            Εχω Switch ομως.

                            Comment


                            • Μείωση θορύβου του drive και λειτουργία HDMI Link έφερε επίσης το νεότερο PS5 firmware update - Enternity.gr



                              Tidy!

                              Do not blame me.Blame yourself or God.
                              In Matsuno we trust.

                              Comment


                              • Jim Ryan: PS5 Generation Will Have More Exclusive Games 'Than Ever Before' - Push Square

                                Ο Jim Ryan, το μεγάλο αφεντικό του Playstation, υπόσχεται πως θα δούμε περισσότερα exclusives από ποτέ. Πολλά υποσχόμενο, άντε ν δούμε, ανυπομονούμε.


                                Tidy!

                                Do not blame me.Blame yourself or God.
                                In Matsuno we trust.

                                Comment

                                Working...
                                X