Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live Arcade

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Laharl απ οσο λενε το full dlc pack για το RDR ειναι μονο για οσους ενδιαφερονται για multiplayer, οποτε διαλεγεις και παιρνεις.

    Btw βλεπω σε αλλα fora να χουν ψηθει ολοι για το Minerva's Den (Bioshock 2 DLC). Wtf, τοσο καλο ειναι; Ξερει κανεις τι παιζει;

    Imrahil, ελπιζω ηδη να χεις παρει το Pac-Man. Αν τρωγεσαι να παιξεις κατι απο SEGA ξεχνα το Outrun και παρε After Burner με κλειστα ματια.

    Το Winterbottom φαινεται δελεαστικο στους 400 και ειναι παιχνιδι που εχω δει ελαχιστα ~ οταν βγηκε ημουν στρατο.
    Περιμενω εντυπωσεις απ' οποιον ασχοληθηκε μαζι του.

    Comment


    • Ναι το ξέρω για RDR αλλά αξίζει το Multiplayer του τίτλου?Και αν ναι ποιο από τα δύο DLC packs είναι καλύτερο(ή και τα δύο)?

      Το Minervas Den και εγώ το διάβασα,θα δω κάνα review και θα αποφασίσω,για 4 ευρώ πάντως θα λέει...

      Το Winterbottom και εγώ τόσο το πήρα και το καταχάρηκα.Οκ Braid δεν είναι ούτε στο ελάχιστο αλλά παραμένει αρκετά fun to play και ιδιαίτερα οι έξτρα γρίφοι που χρησιμοποιείς συγκεκριμένο αριθμό κλώνων είναι απολαυστικότατοι.Εγώ για 4 ευρώ δεν θα το σκεφτόμουν πάντως


      Comment


      • Ωραίο είναι το bottom! Τσέκαρε το thread του στα Games, έχουν γραφτεί καλές απόψεις!
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • To Winterbottom είναι εξαιρετικός τίτλος και αρκετά μοναδική εμπειρία για να το προσπεράσει κανείς στα 400 msp. Θεωρώ ότι όποιος δε το έχει είναι μεγάλη ευκαιρία να το αγοράσει (εξαιρούνται φυσικά όσοι δε γουστάρουν γενικά το είδος). Κατά τη γνώμη μου, πρόκειται για ένα από τα καλυτέρα Puzzle/Platformers που έχουν κυκλοφορήσει.

          Το OutRun είναι επίσης εξαιρετική περίπτωση, ειδικά αν δε το έχεις σε Xbox, αλλά το Pac-Man CE DX παραείναι έπος.
          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

          Comment


          • Kατέβασα τη τελευταία έκδοση του Τορτσλαιτ για PC, μου άρεσε τόσο απο τα βίντεο που δε τη πάλευα να περημένω και πραγμάτικα, άν εξεραίσεις το μόνο αρνητικό πως δε δημιουργείς εσύ χαρακτήρα το παιχνίδι είναι υπέροχο... άλλο ένα σπαστικό ειναι πως δε ξέρω αν παεριστρέφεται η καμέρα και νομίζω πως όχι κι ολας.

            Comment


            • SEGA Rally Online Arcade imminent?
              Σελίδα Uh oh ... it's a 404! (Page Not Found) - Ο πιο έγκυρος προορισμός για την αγορά των videogames, του hardware, του κινηματογράφου και των gadgets.

              Comment


              • Νατο και επισημα:

                High-Definition Racer Speeding Towards Xbox LIVE Arcade and PlayStation Network

                SEGA Rally Online Arcade, a new HD title inspired by SEGA Rally Revo and SEGA Rally 3, will be racing onto PlayStation Network and Xbox LIVE Arcade for the Xbox 360 video game and entertainment system from Microsoft in 2011. SEGA’s arcade and console favorite will include a collection of new features, including the ability for gamers to race their friends online!

                SEGA Rally Online Arcade brings back all the features players could want from the popular arcade and console racers, including Championship Battle mode and Time Attack, while adding an exciting online racing mode that lets players battle it out with up to five drivers around the world. Featuring a brand new achievement system, 13 rally cars to choose from and online leaderboards, SEGA Rally Online Arcade will deliver lap after lap of intense rally action when it arrives on consoles in 2011.

                For more information on SEGA Rally Online Arcade, please visit http://www.sega.com/



                Comment


                • Originally posted by Xeno View Post
                  Btw βλεπω σε αλλα fora να χουν ψηθει ολοι για το Minerva's Den (Bioshock 2 DLC). Wtf, τοσο καλο ειναι; Ξερει κανεις τι παιζει;
                  Το Minerva's Den το έχω δει στο gameplay και έχω ακούσει γνώμες απ' όσους το έχουν κατεβάσει. Είναι Multiplayer κομμάτι και έχει μέσα και ένα νέο όπλο που ΔΕΝ υπάρχει στο Single player.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Tanno View Post
                    Το Minerva's Den το έχω δει στο gameplay και έχω ακούσει γνώμες απ' όσους το έχουν κατεβάσει. Είναι Multiplayer κομμάτι και έχει μέσα και ένα νέο όπλο που ΔΕΝ υπάρχει στο Single player.
                    Εχμ...nope?

                    Το Minerva's Den είναι καθαρά single player DLC,που προσθέτει γύρω στις 5 ώρες gameplay στο παιχνίδι.Το σενάριο του επίσης δεν έχει καμία σχέση με το Bioshock 2 από όσα διάβασα

                    Εγώ πάντως στους 400 πόντους το πήρα όπως και τελικά πήρα το Nightmare Pack στους 1000 γιατί το multiplayer του Red Dead τελικά γ@μάει


                    Comment


                    • Do not argue, he believes that PS3 has a dual core...

                      Comment


                      • Originally posted by Evans
                        Do not argue, he believes that PS3 has a dual core...
                        Very funny. We're talking about Bioshock 2, so it's not a Playstation thread anymore, like G_Z said. -_-
                        sigpic

                        Comment


                        • Coming soon to the Xbox LIVE Marketplace


                          Week of February 7 – Retro Shooter:
                          Duke Nukem Manhattan Project, 400 Microsoft Points (50 percent off)
                          Space Invaders Infinity Gene, 400 Microsoft Points (50 percent off)
                          Geometry Wars: Retro Evolved 2, 400 Microsoft Points (50 percent off)
                          Serious Sam HD: The First Encounter, 400 Microsoft Points (67 percent off)
                          Serious Sam HD: The Second Encounter, 400 Microsoft Points
                          Galaga Legions, 400 Microsoft Points (50 percent off)
                          http://majornelson.com/archive/2011/...eb-2-2011.aspx

                          Με 800 ms points και τα 2 Serious Sam είναι Major W1N απλά.-

                          Comment


                          • Ρε γμτ τα έχω ήδη παίξει και τελειώσει στο απλό ΧΒΟΧ,να τα ξαναπάρω σε HD;Πολύ μου φαίνεται...Άσε που δε νομίζω να κάτσω να τα ξαναπαίξω μέχρι τέλους.Ωραία παιχνίδια,αλλά έπαθα shooting overdose όταν τα έπαιζα.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Open-World Zombie Survival Shambles Slowly Towards Xbox Live Arcade

                              Code name Class3 is not an action game with zombie targets. It's an open-world zombie survival game, and it's coming to the Xbox Live Arcade courtesy of Undead Labs and Microsoft Game Studios.


                              Interesting...

                              Comment


                              • Με το γνωστό lag μερικών χρόνων ξεκίνησα σήμερα το Braid και το βρήκα αξιοθαύμαστα πανέξυπνο! Και λίγο συγκινητικό. Συμπλήρωσα τον πρώτο(2ο) κόσμο και μου μένουν 2κομμάτια από τον δεύτερο προς το παρόν. Επίσης πήρα και Pac-Man το οποίο έκανε ο,τι υποσχόταν όσο το έπαιξα, είναι τέλειο για σύντομα sessions. Το Outrun δεν το πήρα τελικά γιατί ήταν στα 1200. Σκέφτομαι After Burner τώρα, αν και δεν το πήρε το μάτι μου στο ελληνικό live, ίσως μου ξέφυγε, και toy soldiers.

                                Comment

                                Working...
                                X