Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live Arcade

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τρομερή τιμή , όποιος ενδιαφέρετε έστω και λίγο να το τιμήσει , δεν θα μείνει σε καμία περίπτωση απογοητευμένος.Πρόκειται για έναν εξαίρετο τίτλο ο οποίος θα σας κολλήσει να κάνετε Α σε όλες τις πίστες καθώς και να περάσετε το σκορ των φίλων σας ;)

    Comment


    • Ρε λες;
      Carpe diem

      Comment


      • Μη με κανεις να ξεθαψω τα ποστ σου που το εκραζες, ατιμα bargains, πώς αλλαζουν οι καιροι .
        Παροτι δεν ειμαι ψημενος τωρα για κατι τετοιο, θα το παρω γιατι πρεπει να υπαρχει και καποια στιγμη θα πιασει τοπο 101%.
        Περιττο να πω για τη σφαγη που θα επακολουθησει στα leaderboards με τοσα ατομα που πιστευω πως θα το παρουν απο αυτο το φορουμ.

        Comment


        • Originally posted by Xeno View Post
          Περιττο να πω για τη σφαγη που θα επακολουθησει στα leaderboards με τοσα ατομα που πιστευω πως θα το παρουν απο αυτο το φορουμ.
          Σε αυτό ευελπιστώ και εγώ

          Comment


          • Μα ακριβώς επειδή το έκραζα και δεν είναι στο στυλ μου δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ.Μετά είδα ένα βίντεοριβιού και μου φάνηκε συμπαθητικό.Γι'αυτό και το σκέφτομαι.
            Carpe diem

            Comment


            • Αν και ποτέ δε κατάλαβα πως είναι δυνατόν να «κράζει» κανείς κάτι που δεν έχει παίξει, σου προτείνω να αφήσεις τα video reviews, να κατεβάσεις το demo στο XBLA και να δώσεις 10 λεπτά στο παιχνίδι.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • Μην τσιμπήσει κανείς και το πάρει, το παιχνίδι καταστρέφει αναλογικούς κατά βούληση=>αναγκαζόμαστε να αγοράσουμε καινούρια χειριστήρια=>υπερκέρδη για το κεφάλαιο

                Comment


                • Loggo το έκραζα από την άποψη ότι είναι ένα ακόμα Pac Man.Pac Man Deluxe edition,Pac Man Chamionship edition,Pacman eating dots edition κλπ.Στο μυαλό μου το είχα ως ακόμα μια έκδοση του κλασσικού τίτλου με κάποια επιπλέον πραγματάκια που απλώς τον αρμέγουν ασύστολα.Μετά από τα όσα είδα σκέφτομαι πως ίσως κάνω λάθος και γι'αυτό σε μια λογική τιμή μπορεί να του δώσω μια ευκαιρία.Θα κατεβάσω κάποια στιγμή το ντέμο και ανάλογα θα πράξω.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Originally posted by Altair View Post
                    Μα ακριβώς επειδή το έκραζα και δεν είναι στο στυλ μου δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ.Μετά είδα την τιμή και μου φάνηκε συμπαθητικό.Γι'αυτό και το σκέφτομαι.
                    Fixed.

                    Comment


                    • Originally posted by Altair View Post
                      Μα ακριβώς επειδή το έκραζα και δεν είναι στο στυλ μου δεν είχα σκοπό να ασχοληθώ.Μετά είδα ένα βίντεοριβιού και μου φάνηκε συμπαθητικό,ειδικά στην τιμή των 400MS Points.Γι'αυτό και το σκέφτομαι.
                      Now it's really fixed.
                      Παλιοτρόλ.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Originally posted by Altair View Post
                        Loggo το έκραζα από την άποψη ότι είναι ένα ακόμα Pac Man.Pac Man Deluxe edition,Pac Man Chamionship edition,Pacman eating dots edition κλπ.Στο μυαλό μου το είχα ως ακόμα μια έκδοση του κλασσικού τίτλου με κάποια επιπλέον πραγματάκια που απλώς τον αρμέγουν ασύστολα.Μετά από τα όσα είδα σκέφτομαι πως ίσως κάνω λάθος και γι'αυτό σε μια λογική τιμή μπορεί να του δώσω μια ευκαιρία.Θα κατεβάσω κάποια στιγμή το ντέμο και ανάλογα θα πράξω.
                        Πιο λογική μου φαίνεται η συλλογιστική του Imrahil.

                        Τέλος πάντων, εδώ το CE DX διαφέρει σαν παιχνίδι τόσο πολύ από το ίδιο το CE ώστε να δικαιολογείται η αγορά του ακόμα κι αν κάποιος έχει το τελευταίο. Πόσω μάλλον από το κλασικό Pac-Man δηλαδή. Δοκίμασε το demo και θα καταλάβεις.
                        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                        Comment


                        • Originally posted by Imrahil View Post
                          Νομίζω φταίνε οι πόντοι που μας δίνουν μια εντύπωση φτήνιας, αν τώρα έβγαινε το Beyond retail στα 8-9 ή 12-13 ευρώ στα οποία κατ'ουσίαν μεταφράζονται οι πόντοι, δε θα υπήρχε ενδιαφέρον από τη στιγμή που βλέπεις Assasin's και Arkham στο amazon στην ίδια τιμή. Στο arcade όμως σου κάνει διαφορετικό κλικ-κλακ-κλοκ, κι εγώ αν δεν το είχα τερματίσει θα το'παιρνα
                          Επειδή συμφωνώ 1000% και η όλη διαδικασία με τους πόντους είναι σαν τις μάρκες στο καζίνο (απώλεια της αίσθησης χρήματος), κοιτάς λίγο παραδίπλα και το παίρνεις στα 10 δολλάρια από το GOG, και χωρίς DRM ή περιορισμούς. Για ακόμα πιο φθηνά, περιμένεις να το βάλουν σε προσφορά που συνήθως είναι μισή τιμή.
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • Ίδιοι οι πολιτικοί είστε. Πρώτα κράζετε και μετά συμφωνείτε. Τα ίδια κάνουν και οι πολιτικοί... :xp:
                            sigpic

                            Comment


                            • Πέρασα αισίως τον DJ και στόχος μου πλέον είναι ο εκθρονισμός του Bart από την κορυφή. Σε άλλα νέα, είπα να πάρω το Symphony of the Night, αλλά δεν υπάρχει στο ελληνικό live κι έκλαψα πικρά για την κατάντια μας ως χώρα που επί ΔΝΤ ούτε Castlevania δεν έχει, πόσο πιο χαμηλά;

                              Comment


                              • Σε ποιο τίτλο;
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X