Announcement

Collapse
No announcement yet.

Favourite VG Music (YouTube Edition)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δεν ξέρω πώς αλλά θυμήθηκα το ending song της παιχνιδάρας:
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • Carpe diem

      Comment


      • θυμιζει απιστευτα το κομματι απο Panzer Dragoon Saga της saturnαρας (Azel Panzer Dragoon RPG στην ιαπωνια)
        sigpic

        Comment






        • «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

          Comment


          • Comment



            • ΕΠΟΣ.

              Comment


              • The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • Μιας και το παιζω αυτη την περιοδο

                  Comment



                  • sigpic

                    Comment


                    • Επειδή θυμηθήκαμε το SoA, παραμένουμε σε Dreamcast mode.

                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment










                      • Comment




                        • Comment


                          • Originally posted by Squall Leonhart
                            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                            Originally posted by 丹野
                            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                            Originally posted by Ryu_gr
                            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                            Comment




                            • Σαν OST ταινίας είναι αλλά αυτό δεν το κάνει λιγότερο καλό... Μου κόλλησε από την πρώτη στιγμή που το άκουσα!


                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X