Announcement

Collapse
No announcement yet.

Favourite VG Music (YouTube Edition)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ναι, το προτελευταίο επίπεδο (Welcome to the Machine) είναι tribute στους Floyd.
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment




    • May the rats eat your eyes!

      Comment


      • Οπότε μαζί με τα παιχνίδια του Humble Bundle παίρνεις πακέτο και τα soundtrack των παιχνιδιών σε μορφή FLAC. Άλλο που δεν ήθελα λοιπόν να βάλω τις τραγουδάρες του Braid να παίζουν στα ακουστικά μου. Λυπάμαι μόνο που δεν έχω τόσο δυνατή κάρτα ήχου για να ακούσω το τραγούδι σε όλο του το μεγαλείο.

        Comment


        • Μουσικάρα.
          Carpe diem

          Comment


          • Originally posted by Linkmastersword View Post


            May the rats eat your eyes!
            ...I am now lost to your cause! The Darkness comes! It will damn us all!

            Respect.
            Originally posted by ChrisTop View Post
            Οπότε μαζί με τα παιχνίδια του Humble Bundle παίρνεις πακέτο και τα soundtrack των παιχνιδιών σε μορφή FLAC. Άλλο που δεν ήθελα λοιπόν να βάλω τις τραγουδάρες του Braid να παίζουν στα ακουστικά μου. Λυπάμαι μόνο που δεν έχω τόσο δυνατή κάρτα ήχου για να ακούσω το τραγούδι σε όλο του το μεγαλείο.

            Έχτος από παιχνιδάρα, έχει και καταπληκτικά κομμάτια. Προσωπικά η μουσική του Braid με αγγίζει πολύ, από την πρώτη στιγμή το έκανε αυτό, πριν ακόμα αρχίσει το πρώτο στάδιο. Με κάνει να αναπολώ ακόμα και στιγμές από τα παιδικά μου χρονια, ακόμα και από 4-5 χρόνον. Παράξενο.

            Έπρεπε δηλαδή να σου τα δώσουν από το bundle για να μπορείς να τα έχεις και να τα βάλεις να παίζουν στα ακουστικά σου?

            Comment


            • Μουσικάρα. Γίνεται ακόμα πιο ωραίο όταν βλέπεις τον τερματισμό.

              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • Ωραίο κομμάτι. Κοίταξα και για το game (που ομόλογο δεν είχα ιδέα) και μου φαίνεται hilarious το Contra σε cartoonish style. Θα το κατεβάσω.

                Για κάποιο λόγο μου θύμισε αυτή την κομματάρα.



                Comment


                • Ναι είναι από τα δυνατά arcades το hard corps uprising!

                  Με την ευκαιρία να αναφέρω και το Invincible Tiger το οποίο το θεωρώ top arcade για τα γούστα μου και δεν έχει ακουστεί καθόλου: Πολύ ξύλο, κινήσεις, τεχνικό, αποφυγές, counters, δύσκολο, σκορ ανάλογα τα combo, διπλό online-offline, 3D (!) και δε συμμαζεύεται!

                  Ίσως ξενερώσει κάποιος που από τον τίτλο περιμένει "σοβαρό" στυλ ενώ ουσιαστικά έχει στυλ παλιάς kung-fu ταινίας με κωμικά στοιχεία.
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment




                    • Εκεί ήμουν σήμερα και είχα σταματήσει λίγο να παίζω απλά για να ακούω τη μουσική.Φοβερή.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment



                        • Άλλο ένα jRPG με υπέροχο τραγούδι (με vocals).

                          Comment




                          • Tony Hawk's Pro Skater! Τώρα και σε HD!!
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Οχι vg αλλα ποσο επος οποτε μαπινει αυτο το κομματι. Χυυυυυυυυυν.......................
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Έχει ξαναποσταριστεί αλλά καλύτερα για να το εμπεδώσουμε !!

                                Comment

                                Working...
                                X