Announcement

Collapse
No announcement yet.

Favourite VG Music (YouTube Edition)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ουτε που θυμαμαι, θα ηταν η εποχη που χα κοψει Naruto.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Ramp σε περιπτωση που δεν το εχεις δει, btw και εμενα ειναι απο τα αγαπημενα μου κομματια (το Naruto γενικα εχει απο τα καλυτερα sountrack ever)


        Επιπλεον απο το καταπληκτικο soundtrack του XIII-2 (το συγκεκριμενο ειναι Kingdom Hearts like)

        Comment


        • Comment





          • Comment


            • Πολύ καλή επιλογή που βάλαν κι άλλους συνθέτες εκτός του Hamauzu στο XIII-2. Σχεδόν όλα τα κομμάτια που έχετε βάλει είναι του Mizuta. Καθόλου τυχαίο νομίζω.
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • Εγώ προσωπικά είμαι μεγάλος fan του Sekito. Ο Nobuo (άκυρο με το θέμα αλλά τέσπα xD) για μένα είναι ok, μου αρέσουν κάποια τραγούδια που έχει κάνει αλλά δεν μπορώ να πω ότι είμαι fan του.

                Άλλο ένα κομμάτι που ξέχασα.

                Comment


                • Καλά για μένα Nobuo>>>>all αλλά δεν έχει σχέση με το θέμα.
                  Οι άλλοι συνθέτες της Square δε μου αρέσουν εξίσου αλλά σε γενικές γραμμές παράγουν ευχάριστη μουσική. Μόνο με το Hamauzu έχω θέμα.
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • Originally posted by nooto View Post
                    Ramp σε περιπτωση που δεν το εχεις δει, btw και εμενα ειναι απο τα αγαπημενα μου κομματια (το Naruto γενικα εχει απο τα καλυτερα sountrack ever)
                    Μπραβο ρε Νοοτο, ωραιος οπως παντα, τωρα το δα κατα τυχη γιατι ελειπα τις μερες που το ποσταρες.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • sega μεχρι το μεδουλι





                      sigpic

                      Comment




                      • το ost του darksiders 2 με επιασε στον υπνο, το παραπανω κομματι ειναι το αγαπημενο μου και παιρνει ποντους γιατι μου δινει την αισθηση οτι σε μερικα σημεια εχει αρωμα απο xenogears(!) δεν μπορω να το εξηγησω

                        Comment


                        • Θα φταίει η γκάιντα και τα κρουστά στην αρχή. Γιατί κατά τα άλλα δε θα έλεγα πως μου θυμίζει Xenogears.
                          Όμορφο κομμάτι όμως.
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                            Comment


                            • Φοβερο arrangement:

                              Comment


                              • Πάρα πολύ καλό.

                                Comment

                                Working...
                                X