Announcement

Collapse
No announcement yet.

Top 10 FPS Games Ever by ScrewAttack!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πλακα πλακα το Jedi Knight / Dark Forces II μου αρεσε παρα πολυ αν και αυτο δεν ξερω αν το κανει και καλο απαραιτητα .
    Πολυ καλυτερο απο ο,τι ακολουθησε στην ιδια "σχολη" - Jedi Outcast included, imo.

    Comment


    • Είσαι βλάσφημος και ιερόσυλος. Και μόνο τα άθλια FMV cutscenes με την πλήρως ερασιτεχνική ηθοποιία είναι αρκετά για να σε κάνουν να τραβάς τα μαλλιά σου. Σα gameplay βέβαια ήταν πολύ καλό για την εποχή του, αλλά δυστυχώς σήμερα είναι unplayable από θέμα γραφικών. Και σε καμία περίπτωση οι μάχες με τα φωτόσπαθα δε φτάνουν ούτε το Jedi Outcast ούτε το - εξαιρετικό - Jedi Academy.
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • Το καλυτερο fps ειναι το warsow τελος
        My blog:Doppel's Den

        Comment


        • Πες τα ρε Τίτε.πάντως το academy αν και αρκετά καλό το ψιλοκούρασε το θέμα.άσε που μου την έσπασε το χάλια στόρυ του.το outcast από ένα σημείο και μετά το έπαιζα για το σενάριο.όχι ότι με κούρασε σαν παιχνίδι απλά είχα πωρωθεί τόσο από την ιστορία και την εξέλιξη σου ως jedi που γούσταρα.δε θα ξεχάσω ποτέ την πρώτη φορά που έπιασα lightsaber στα χέρια μου.στην αρχή δεν την πάλευα μία μιας και είχα συνηθίσει με τα συμβατικά όπλα.αλλά μόλις πήρα το κολάι σε αυτό και στη Force ένιωθα σαν να έπαιζα στις ταινίες.
          Carpe diem

          Comment

          Working...
          X