Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Import from USA or used (αρχισε το φορουμικο ψαξιμο).

    Comment


    • Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί πιο πριν, δεν ξέρω αν ισχύει ακόμη η προσφορά (την είχα δει πριν 2 βδομάδες) αλλά στα fnac (και μάλλον όχι μόνο εκεί) υπάρχουν τα Gothic + Gothic II + Gothic III (σε ωραίο περιτύλιγμα, μπορστά γράφει και Gothic Anthology αν δεν απατώμαι) στην τιμή των 40 ευρώ. Αξίζει πιστεύω για όσους δεν τα έχουν.
      "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

      Comment


      • Hellgate:London σε ολα τα καταστηματα Παπασωτηριου στην τιμη των 14,99 ευρω μεχρι τις 11/05.
        <div align="center">

        "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

        Comment


        • zelda oracle of ages ή seasons δε θυμάμαι 30 ευρώ.αξίζει;
          Carpe diem

          Comment


          • Παροτι η Capcom εκανε καλη δουλεια χμμ δεν νομιζω οτι αξιζουν τοσο παντως δοκιμασε τα σε emulator και εαν σου αρεσουν ορμα εγω παντος ακομα εχω το oracle of seasons


            Aντρέας Παγουλάτος

            Comment


            • Αν είσαι φαν της σειράς είναι τιμή που αγοράζεται. Σε καμία περιπτωση δεν είναι όμως ευκαιρία, μάλλο ληστεία θα το έλεγα αν αναλογιστεί κανείς ότι μιλάμε για παιχνίδι 7ετίας...

              Comment


              • Aυτό θα λες λογικά
                http://www.game-site.gr/forumgamepro...pic.php?t=5586
                Eννοείται πως αξίζει.Τσίμπα το Altair σε καλύτερη τιμή δεν το βρίσκεις αν είναι το Ages(ίσως στα 25?).Εν αντιθέσει το Oracle of Season βρίσκεται και στα 15-20 άνετα.(και στα 12 μη σου πω καινούριο )
                Sub τι πάει να πει είναι game 7ετίας??

                Προφανώς κάτι τέτοιο δε σημαίνει πως πρέπει να το βρίσκεις για ένα κομμάτι ψωμί...Και εγώ διαφωνώ με τους καλοθελητές στο net αλλά ας μην ξεχνάμε πως
                τα χαρτόκουτα της Ninty είναι η κύρια αιτία για αυτές τις "ληστείες" και πως τα Oracles δεν έκαναν την αίσθηση άλλων Zeldas με αποτέλεσμα όντως να είναι κάπως πιο δυσεύρετα.
                Αν θες να το αποκτήσεις φτηνά κάτι γίνεται,αποκτώντας μόνο το cart.

                Πρόσφατα πήρα 17? το καθένα τα Castlevania adventure και Probotector(aka Operation C)για GB σε like new κατάσταση με τα κουτιά κτλ και τα ίδια τα carts βρίσκονται και 5-10?(τα έχω πετύχει και elx)

                Εκεί που θα συμφωνήσω είναι σε τραγελαφικά που έχω δει όπως το Majora&#39;s Mask με σκισμένο από παντού κουτί,βιβλιαράκι κολλημένο και χωρίς το εσωτερικό χάρτόνι στα 30-40? με τη δικαιολογία it&#39;s all there

                Σίγουρα υπάρχουν κλέφτες αλλά εκμεταλλεύονται και την αφέλεια του άλλου.Γι&#39;αυτό όταν πρόκειται για αγορά ενός game που θέλουμε πολύ το καλύτερο είναι η υπομονή αλλά και να ρωτάμε και άλλους για να μη μας πιάνουν και κορόιδα.Έχω δει σε fora να πουλάνε διάφορα games και να τα λένε συλλεκτικά σπάνια ή οτιδήποτε χωρίς καν να είναι...
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • ok thanks burai.κι εγώ αυτό σκέφτηκα και από λίγο ψάξιμο που έζω ρίξει στο ebay μια χαρά μου φαίνεται.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • 30 euro γνώμη μου είναι πολλά για οποιοδήποτε παιχνίδι του gbc. Πόσο μάλλον το συγκεκριμένο που ούτε είναι καμίας φοβερής ποιότητας, ούτε πριν 20 κυκλοφόρησε να πεις ότι πλέον είναι τόσο δυσεύρετο και φυσικά είναι και μεταχειρισμένο. Για 15-20 ευρώ νομίζω το πολύ καλά είναι, 30 είναι στα όρια της κλοπής. Βέβαια βλέπω τώρα και το άλλο το site το έχει 55 ευρώ...

                    Comment


                    • Η τιμη ειναι μετρια, αλλα σιγουρα οχι πολυ υψηλη.
                      Γενικα ειναι καλη επιλογη, αλλα δε παυουν να ειναι απο τα τελευταια Zelda που πρεπει να αποκτησει κανεις.. Γενικα υπαρχουν πολυ βασικοτερα παιχνιδια της σειρας.

                      Comment


                      • Παντως ειναι μια αγορα που δε νομιζει να τη μετανοιωσεις μια και τα παιχνιδια αυτα ειναι αρκετα δυσευρετα και συλλεκτικα.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Εγώ πάντως θεωρώ τα oracle συνολικά πολύ καλοφτιαγμένα και διασκεδαστικά. Το κακό είναι ότι επιβάλλεται να παιχτούν μαζί.
                          https://www.emulator-zone.com
                          I am an iteration closer to my desired solution!
                          The World Ends With You

                          I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                          Castlevania Lords of Shadow

                          I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                          Hyperdimension Neptunia

                          Comment


                          • Μπα μη το λες, εγω το 1 επαιξα και ακομα δε μου κανει αισθηση να ξεκινησω το αλλο .

                            Comment


                            • Συμφωνώ κι εγώ με τον Belmont, κι εμένα μου άρεσαν πολύ τα Oracle, ειδικά το Ages ήταν εξαιρετικό παιχνίδι.
                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • Αν τα παίξεις με τη σειρά υπάρχει νέος τελικός αρχηγός...
                                Αυτό ήταν ένα πολύ καλό στοιχείο.
                                https://www.emulator-zone.com
                                I am an iteration closer to my desired solution!
                                The World Ends With You

                                I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                                Castlevania Lords of Shadow

                                I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                                Hyperdimension Neptunia

                                Comment

                                Working...
                                X