Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • <div class='quotetop'></div>
    songoku κι εγώ εκεί ήμουν από τις 9:30. Κατάφερα να μπω στις 11:30 και δεν είχε τίποτα της προκοπής. Καλά έκανες και έφυγες... Ειδικά ο τομέας gaming είναι ανύπαρκτος από κάθε άποψη. Ελάχιστοι τίτλοι, εξωφρενικές τιμές...[/b]
    Και να φανταστεις οτι περα απο το ps3 ειχα και την ελπιδα μηπως εχει προσφορες σε παιχνιδια μπας και βρω κανα ninja gaiden 2 η τιποτε αλλο σε καλη τιμη . Εντωμεταξει ξεκινησα απο αιγαλεω 8:30 με βροχη κλπ και την ωρα που εφτασα εσκαγε ο τζιτζικας ... δεν την παλευα να κατσω . Τεσπα απ&#39;οτι καταλαβα , ενα διημερο με hardware ( και αυτο πετσοκομμενο , μονο 100 τεμαχια ps3 ) και απο κει και περα ελλας το μεγαλειο σου .

    Comment


    • Ηθελα να ξερα ρε φανταροτρολ,εσύ ειδικά,που ήξερες από το Saturn opening,τι στα διαλα περίμενες 2 ώρες,με ελπίδες κιόλας.
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Ήταν πολύ χειρότερα από το Saturn opening... Η αμφιθέας ήταν ολόκληρη μποτιλιαρισμένη. Τουλάχιστον στο Saturn είχα πάει σε 20 λεπτά από το σπίτι μου με λεωφορείο. Στο Electroworld έφτασα μια ώρα μετά με αυτοκίνητο&#33;

        Comment


        • Αναμφισβήτητα μια καλές περιπτώσεις απο το play.com . Ειδικά για ορισμένα....

          για περισσότερα εδω
          "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

          by Fyge 114 Amaliada edition

          "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω&#33; "

          by Chaoscrow

          Comment


          • <div class='quotetop'></div>
            Αναμφισβήτητα μια καλές περιπτώσεις απο το play.com . Ειδικά για ορισμένα.... [/b]
            To assassins μολις αγοραστηκε ( δεν αντεξα στην τιμη ) .Ελπιζω να μη μου στειλουν κανενα platinum&#33;&#33;&#33;

            Comment


            • Δε νομίζω.Το classics το έχουν ξεχωριστά.(αν μιλάμε για 360 that is)
              Προσωπικά αντιστάθηκα γιατί αποκλείεται να ασχολιόμουν άμεσα και πιστεύω πως σε λίγο χρονικό διάστημα θα παίζει στο 10?.
              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

              Comment


              • Viva pinata:TIP 20λιρες(περιπου 27ευρω)

                http://www.game.co.uk/Xbox360/Action/~r334...ommended=SEARCH

                Comment


                • gta 4 sto play.com 28euro
                  to tsimpisa xwris defteri skepsi

                  Comment


                  • Τρελες προσφορες στο www.nintendo.gr

                    Με μεγάλη μας χαρά, σας ανακοινώνουμε ότι από σήμερα το nintendo.gr σας προσφέρει τους παρακάτω τίτλους για το Nintendo DS στην καταπληκτική τιμή των 14,99 ευρώ.
                    Οι πιο &#171;παραδοσιακοί&#187; χρήστες του Nintendo DS θα έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν το Assassin’s Creed: Altair Chronicles, το οποίο αποτελεί μια εκπληκτική μεταφορά του διάσημου franchise στο Nintendo DS. Επίσης, διαθέσιμο είναι και το Ninja Gaiden: Dragon Sword, ίσως ο τίτλος με τα καλύτερα γραφικά που έχει εμφανιστεί ποτέ στο φορητό της Nintendo.
                    Από εκεί και πέρα μη χάσετε το πολυβραβευμένο strategy Lock’s Quest, το κεφάτο, παιχνιδιάρικο και πάντα θεοπάλαβο Rayman Raving Rabbids 2, την καλή μεταφορά του πολυαγαπημένου επιτραπέζιου Stratego και την άκρως περιεκτική και διασκεδαστική συλλογή παιχνιδιών Midnight Play Pack.
                    Για τους μικρότερους σε ηλικία αλλά και ζωόφιλους, οι επιλογές είναι αρκετές: Dolphin Island για όσους λατρεύουν τα δελφίνια, Hamsterz, Catz, Catz 2 και Tigerz Circus Life. Επίσης διαθέσιμο είναι το γνωστό επιτραπέζιο Pass the Pigs, οι γνωστοί ήρωες από την ταινία Barnyard στο Back to the Barnyard και το παιχνίδι της ταινίας Surf’s Up.
                    Για να κλείσουμε να μην ξεχάσουμε το παιχνίδι Totally Spies!4 Around the World από τη γνωστή τηλεοπτική σειρά κινουμένων σχεδίων και το All Star Cheer για τις επίδοξες μαζορέτες, με τα δύο παιχνίδι να είναι ιδανικά για κορίτσια ... όλων των ηλικιών.

                    Comment


                    • Originally posted by greengr View Post
                      Viva pinata:TIP 20λιρες(περιπου 27ευρω)

                      http://www.game.co.uk/Xbox360/Action/~r334...ommended=SEARCH

                      Viva Pinata: Trouble in Paradise for Xbox360, Xbox OneInteract with the piñatas: Getting to know and understand the personalities and requirements of your piñatas is essential if you want them to stay happy and thriveInteract with the characters: Decide how much help you want from the local guides, shopkeepers, and work force. Go it alone or get them involved—you chooseWatch them grow: Discover the secrets of more than 60 different candy-filled piñata animals to see them grow, change, fight, and even dance!Anything can happen: Guide a constantly evolving, vibrant world to keep your piñata happy and protect them from dangers ...


                      Μετα απο 6 μηνες το play-asia εχει πλεον τον τιτλο στα 11ευρωπουλα.

                      Comment


                      • To Play.com ξεπέρασε τον εαυτό του. Sacred 2 20,99 GBP και...33,67 ευρώ! Πέρα από το ότι σε 5 - 6 παιχνίδια που θέλω να πάρω οι τιμές έχουν μείνει σε επίπεδα 20+ πάνω από 6 με 9 μήνες, τώρα βλέπω και αυτό. Έχουμε επισημάνει και άλλες φορές τον αρκετά ιδιόμορφο τρόπο υπολογισμού της ισοτιμίας από το Play.com, αλλά αυτή τη φορά το παράκανε.

                        EDIT: Τουλάχιστον έχει το King's Bounty στα 16 ευρώ...
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • Originally posted by Titus View Post
                          To Play.com ξεπέρασε τον εαυτό του. Sacred 2 20,99 GBP και...33,67 ευρώ! Πέρα από το ότι σε 5 - 6 παιχνίδια που θέλω να πάρω οι τιμές έχουν μείνει σε επίπεδα 20+ πάνω από 6 με 9 μήνες, τώρα βλέπω και αυτό. Έχουμε επισημάνει και άλλες φορές τον αρκετά ιδιόμορφο τρόπο υπολογισμού της ισοτιμίας από το Play.com, αλλά αυτή τη φορά το παράκανε.

                          EDIT: Τουλάχιστον έχει το King's Bounty στα 16 ευρώ...

                          Φίλτατε Titus σε αυτό κάνεις λάθος...Ναι έχουμε πει ότι το play έχει την λίρα πιο ακριβά από την πραγματικότητα αλλά όχι και έτσι

                          Αυτό που είδες ήταν τιμή του playtrade(ατόμων σαν εσένα και εμένα που πουλάνε τα προιόντα τους).Όταν πατάς σε ευρώ σου βγάζει την μικρότερη τιμή που υπάρχει το προιόν και είναι διαθέσιμο να σταλεί στην χώρα σου(δεν στέλνουνε όλοι οι sellers Ευρώπη-Ελλάδα).Οπότε από τα 21 λίρες πήγε στα 33 ευρώ διότι ο seller που τα πουλούσε 21 λίρες δεν στέλνει Ελλάδα,άρα πήγε σε κάποιον άλλον seller που το πουλά 33 ευρώ στέλνοντας Ελλάδα...

                          Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα


                          Comment


                          • Χμ, point. Ξέρω τι είναι το Play Trade αλλά δεν πρόσεξα το σηματάκι δίπλα στην τιμή. Όχι πως δεν αξίζει το βρισιματάκι του, αλλά τουλάχιστον έτσι καταπίνεται.

                            EDIT: Και επειδή οι καλές προσπάθειες, ειδικά από μικρούς developers, πρέπει να ανταμείβονται, αγόρασα από play.com το King's Bounty: The Legend για 15 ευρώ. ΟΜΟΡΦΟ παιχνίδι!
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • 9.99$ Orange Box στο Steam γι αυτο το Σ/Κ.

                              Αν δε το χα ηδη θα το επαιρνα σιγουρα.
                              HL2 + HL2 ep1 + HL2 ep2 + Team Fortress 2 + Portal = 9.99 = τρελο bargain
                              Do a barrel roll!

                              Comment

                              Working...
                              X