Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Με δώρο preorder T-shirt. 30€ πρπ για preorder είναι πιστεύω μια χαρά μιας και αρχικά το preorder ήταν στα 42-43€. Δυστυχώς ισχύει μόνο για 360.
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • Α εμενα παντως μια χαρα μου κατσε, το χω ηδη καπαρωσει, απλα κατι μου λεει πως λογω Zavvi θα μου ρθει προς Μαρτιο μερια, αλλα οκ τι να κανουμε, δεν καιγομαι τοσο πολυ πια (ναι καλα ).
      Οτιναναι τα t-shirts δυστυχως, αλλα οκ δε θα τα χαλασουμε εκει.

      Comment


      • Σορρι αλλά διαφωνώ. Το καλοκαίρι για παραλία μια χαρά super είναι Bέβαια θα είναι κανά XXL και θα το κάνω τεντόπανο.

        ΕDIT:
        Kαι μία live gold θέλω και είμαι μια χαρά.
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • Πρεπει να στο χω ηδη πει αλλα σε περιπτωση που ενδιαφερεται και κανας αλλος, αυτο ειναι το καλυτερο deal για 12μηνο atm:

          Comment


          • Danke. Το ειχα ξεχάσει εντελώς. Α ρε Αμαζον. Πήρα και κάτι cds Eric Clapton πρόσφατα( που εδώ τα είχανε στα 15-20) και ένα quick charge kit για το 360- ναι με το trials χάλασα το battery pack.

            EDIT:
            Αν είχε και το Tactics Ogre Premium θα είχαμε κλείσει για αγορές Φλεβάρη αλλά οκ υπομονή να έρθει η 1η του μηνός.
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • ΤΡΕΧΑΤΕ ΑΔΕΡΦΙΑ

              ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΑΜΟΣ

              10 ΕΥΡΩ HEAVY RAIN,FF XIII,MAFIA II,RED DEAD REDEMPTION,GOD OF WAR 3,DEAD RISING 2,Wireless Χειριστήριο 360

              και κάποια ακόμα αλλά αυτά είναι τα top.Τσίμπησα GOW3,χειρηστήριο και Mafia ii.Κρίμα που πήρα το RDR για 30 ευρώ


              Comment


              • Eφυγε παραγγελια χωρίς πολύ σκέψη rdr ssf4 και wired χειρηστήριο (να μπορούμε να παίζουμε και στο Pc). 34 euro σύνολο. Πρώτη αγορά μετά από σχεδόν ένα χρόνο

                Comment


                • Παπασωτηρίου? Έχει site αυτός?

                  Comment


                  • RDR, HR και 2 wireless. Και 1 ακόμα FF XIII θα μέτραγε αλλά ok είπα να κρατηθώ.

                    Comment


                    • Το είδα και όταν έκανα το order και με έψηνε, είπα όμως να συγκρατηθώ.

                      Comment


                      • Χαιρομαί που όλοι πήραμε κάτι!

                        Μακάρι να μας έρθουν κιόλας.Πέρσυ πάντως εμένα μου ήρθε η παραγγελία μου από τις προσφορές του Παπασωτηρίου


                        Comment


                        • Tsimpisa Assassin's Creed 2 (20e) kai RDR kai Mafia 2
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Ποιος ξερει τι αποθεμα θα εχουν κι αυτοι οι κακομοιροι. Αντε να δουμε την καταληξη της ιστοριας, major thumbs up στον Laharl οπως και να χει.

                            Comment


                            • RDR ELPIZO na exoun, mafia 2 de me kaiei toso (altairisa ligo) kai assassins creed itan sto 20eyro opote elpizo na min pesan polla korakia pano tou.
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment

                              Working...
                              X