Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Psychonauts... Τι λες τώρα...
    Epic bundle is epic!


    Comment


    • Ότι και να λέμε είναι υπερβολικά καλό bundle.Σίγουρα το καλύτερο που βγήκε ποτέ

      Έχω τα 4 από τα 5(το Bastion όμως το ήθελα και για PC και το Psychonauts το ήθελα για Steam) και τους έσκασα 10$.Πραγματικά δεν πρέπει να το χάσει κανείς!


      Comment


      • 10$ κι απο εμενα. Δε χανεται το ζητημα, κι ας εχω Bastion μεσω Chrome και Limbo στο 360. Αποδεχομαι!
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • 10$ και από εμένα.
          Καλά μου έκατσε. Δεν είχα κανένα από αυτά.
          I'm back bitches... Version 2.0

          Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

          Comment


          • Σαν καλός τσιγκούνης έδωσα 8 δολάρια για να πάρω και το Bastion. Δεν νομίζω να τα παίξω ποτέ αλλά οκ παραήταν καλό για να μην το υποστηρίξω.

            Comment


            • Εγώ έδωσα 7 .

              Comment


              • Ριχνετε τον μεσο ορο (και το επιπεδο) κυριοι! Ντροπη και αισχος!
                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                Comment


                • Όταν τα πήρα εγώ ήταν πάνω από 7 ο μέσος όρος.
                  Πάντως αν ήξερα πως δίνατε τόσα θα ήμουν πιο συντηρητικός.
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • Originally posted by McSolid View Post
                    Ριχνετε τον μεσο ορο (και το επιπεδο) κυριοι! Ντροπη και αισχος!
                    Τουλάχιστον δε ζητάμε καπέλο 50 λιρών από φίλους. Ασε που μέχρι χτες δεν ήξερες το humble bundle και μέχρι το τέλος του κόσμου δε θα ασχοληθείς με αυτά τα παιχνίδια:troll: .

                    Comment


                    • Originally posted by Evans View Post
                      Τουλάχιστον δε ζητάμε καπέλο 50 λιρών από φίλους. Ασε που μέχρι χτες δεν ήξερες το humble bundle και μέχρι το τέλος του κόσμου δε θα ασχοληθείς με αυτά τα παιχνίδια:troll: .
                      Το Limbo το εχω ηδη παιξει. Το Bastion επισης, και το laptop δυστυχως λογω αρχαιοτητας δεν παιζει κανενα απο τα παραπανω παιχνιδια.

                      Οσο για ενα γενικοτερο σχολιο, εχεις μηνυμα στο φατσοβιβλιο σου.
                      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                      Comment


                      • Προστέθηκαν άλλα 3 παιχνίδια εάν πληρώσετε άνω του ορίου των περίπου 8 δολλαρίων στο Humble Bundle V

                        Braid,Super Meat Boy και Lone Survivor

                        Όποιος δεν το πήρε πριν ΟΦΕΙΛΕΙ να το πάρει τώρα!!!!!!


                        Comment


                        • Κι έλεγα ότι το ξέχασα και μάλλον θα έχει λήξει.Τελικά,ακόμα και στα bargains,bargain hunting ρίχνω πανάθεμά με.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • +1 late comer me 12$ donation (έσπασα τα ρεκόρ)

                            Comment


                            • Επειδή είδα ότι κάποιοι έχουν μπερδευτεί σε ξένα forum, όσοι είχαν ήδη πάρει το Humble Indie Bundle V, δικαιούνται τα Braid, Super Meat Boy και Lone Survivor δωρεάν.

                              Παρεμπιπτόντως, τα χρήματα που έχει συγκεντρώσει το HIB V, έχουν ήδη ξεπεράσει τα νούμερα των προηγούμενων bundles.

                              HIB5 - $3.52m (και μένουν 7 μέρες)
                              HIB4 - $2.37m
                              HIB3 - $2.17m
                              HIB2 - $1.83m
                              HIB1 - $1.27m
                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • Δεν γίνεται με 8 δολάρια να πήρα 8 games απο τα οποία τουλάχιστον τα 5 να θεωρούνται διαμάντια. Νιώθω λες και τους έκλεψα. Έχω να νιώσω έτσι απο τότε που κυκλοφόρησε το Orange Box.

                                Comment

                                Working...
                                X