Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Κι εγώ γι'αυτό δεν τα προπαρήγγειλα.Έλαβα το ίδιο μέηλ,αλλά τα dungeon crawlers δε με ενδιαφέρουν,ειδικά τα Ιαπωνικά.Τώρα,αν μιλάμε για κάνα Torchlight/Titan Quest αλλάζει το πράγμα.
    Carpe diem

    Comment


    • Originally posted by Xeno View Post
      Tι ακριβως ξερω; Δεν εχω παιξει κανενα Etrian (ποσο μαλλον και τα 3). Τα dungeon crawlers κοβονται αυτοματα πλεον απο τη λιστα.
      Στην πυρά!Δέχομαι μόνο τη δικαιολογία για έλλειψη χρόνου.Ή ότι φοβάσαι.


      Μάλλον θα τσιμπήσω την τριλογία (και ας έχω το πρώτο) μιας και δε συμφέρει να αγοράσω δύο.Τα 30$ είναι τσιμπημένα πάντως.25$ αν πάρεις και τα τρία μεν, μπορούσαν και καλύτερη τιμούλα δε.

      Oh well, τα αξίζουν και σε θέμα περιεχομένου και ποιότητας.


      EDIT:
      Originally posted by Altair View Post
      Κι εγώ γι'αυτό δεν τα προπαρήγγειλα.Έλαβα το ίδιο μέηλ,αλλά τα dungeon crawlers δε με ενδιαφέρουν,ειδικά τα Ιαπωνικά.Τώρα,αν μιλάμε για κάνα Torchlight/Titan Quest αλλάζει το πράγμα.
      Και εσύ στην πυρά!

      Comment


      • Eλλειψη χρονου εκ μερους μου και κυριως ελλειψη ουσιας εκ μερους τους. Κανα σεναριο της προκοπης δεν κανει κακο οταν ξερεις πως καθε RPG θα σου φαει 30-50 ωρες ας πουμε. Και πες πως παιζεις ενα παιχνιδι, ποσοι θα παιξουν και τα 4;

        Comment


        • dungeon crawler στο ds; Δεν μου ακούγεται και πολύ καλή ιδέα... (αυτή την εποχή λιώνω στο torchlight)

          Comment


          • Το πρώτο ετριαν ήταν όντως πολύ καλό και εθιστικό αλλά αν είναι να παίξω dungeon crawler προτιμώ με τα 1000 να κάτσω να τελειώσω το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ shining the holy ark.

            Πάντως η αλήθεια να λέγεται,30 ταλαρα και για τα 3 ειναι καλή τιμή.


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • To zavvi εχει το vesperia στα 25 ευρω, δεν ξερω αν ειναι ευκαιρια απλα θυμαμαι που πολλοι εδω το ψαχνανε σαν τρελοι.

              Comment


              • όχι και πολλοί....:tanno::tanno::tanno::tanno::tanno:

                Comment


                • Ρε κόψτε αυτήν την αρχαία ιστορία. Το έχετε κατατρολλάρει το θέμα... :tanno:
                  sigpic

                  Comment


                  • Εγώ πάντως το ξαναπήρα.Όχι για μένα βέβαια.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Εμένα θα πέτυχε μάλλον να κλαίγομαι στο chat που δεν το έβρισκα

                      Comment


                      • Paper Mario 3DS £25 @ Amazon UK. Δεν το λες και ευκαιρια αλλα για παιχνιδι που βγηκε πριν λιγες μερες και εχει τη λεξη Mario στον τιτλο του καλα ειναι.
                        Επισης τα Hitman και Sonic Racing Transformed πεσαν στις 20 λιρες.

                        Comment


                        • Δεν ξέρω αν το παρακολουθείτε, αλλά το THQ Humble Bundle έχει ξεφύγει τελείως. Τώρα βάλανε και το Dawn of War στα δωρεάν αν δώσεις πάνω από το μ.ο., ενώ συνολικά είναι

                          Darksiders
                          Red Faction
                          Metro 2033
                          Company of Heroes + 2 exp

                          και με πάνω από 5,68$ που είναι τώρα η μέση τιμή δωρεάς δώρο τα

                          Titan Quest
                          Saints Row the 3rd
                          Dawn of War

                          Ποιός ξέρει τι άλλο θα βάλουν, προβλέπω όλο τον κατάλογο να μπαίνει προς το φινάλε...
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • Αν πληρωσες πανω απο το average πριν μπουν αυτα τοτε τα εχεις δωρεαν ετσι διαβασα.. Επισης RIP THQ..

                            Comment




                            • Πώς το βλέπετε; Οι 7 ίντσες είναι καλές για διάβασμα Pdf;

                              Comment


                              • Όχι και RIP τόσα λεφτά βγάλανε.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X